Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkam za granicą i sram fiołkami, bujdy biednej emigracji...

Polecane posty

Gość gość
do wyzej-to nie Polska jest glupia,tylko ty...dziubku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzekaj na polske bo polska jest najbogatszym krajem ue po luksemburgu mamy super nowoczesną i rozwiniętą sieć autostrad dróg ekspresowych najlepszej jakości koleje i lotniska super nowoczesną bankowość przemysł rolnictwo i usługi i 0 korupcji i przekrętów przeciętna miesięczna pensja wynosi 75 Tysięcy na miesiąc a płaca minimalna to 23 tysie na miesiąc a przecietne emerytury i renty wynoszą 4 tysie na miesiąc więc nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisz bo nie wiesz jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh zaloguj się tumanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest pierwszy styczeń dwa tysiące 15 i zielona góra (miasto) połączyło sie z gminą wiejską (sąsiednią gminą) i powierzchnia zielonej góry wzrosła z 58 km kwadratowych do 278 km kw. Nie wierzysz wpisz sobie na necie zielona góra i wejdź na wiadomości i se pszeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No łał ja jestem z zielonej góry to wiem i naucz sie pisać tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkar
Wiesz ze geje i lesbijki są prorodzinni dlatego ze są odczuwają seksualny popęd do tej samej płci osób wiesz ze prawda to , to dowiedli naukowcy pa,a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniak-analfabeta polaczyl sie z duzym miastem i taki wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seksoholikczajny
Wiesz jak geje seks uprawiają? MmM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chciałem mieć chłopaka jest tu taki bo ja bym chciał go spotkać dać mu buzi , i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa pedał!!! Myślałem ze nic gorszego mnie nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij ryja homofobie jeden co on ci zrobił ze tak go nienawidzisz trohę tolerancjii ja bym go w*****ał bo tez jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wiesz ze w słupsku wybrano pierwszego prezydenta geja jest nim Robert Biedroń i on jest pierwszym jawnym gejem na stanowisku prezydenta miasta w polsce ale sie ciesze jesteśmy bardziej tolerancyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów do mnie k***a pedał bo pedała to ja mam w rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze Robert Biedroń chce też startować na prezydenta RP(Polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszcie ja jestem lesbijką a moi bracia są pedałami i moich 4 kolegów oraz mój wujek i równiez mój nauczyciel matmy i inny nauczyciel od fizyki oni wszyscy są spoko i super i ja ich akceptuje oni nie sa zboczeni jak wam sie wydaje wiecie oni są normalni może z wyjątkiem orientacji seksual... Wiecie ze w 1991 roku światowa organizacja zdrowia wykreśliła homoseksualizm z listy chorób i zaburzeń i wiecie ze ten z Top chefa gruby i z jasnymi włosami oraz michał piróg z you can dance czy jacek poniedziałek czy elton john są gejami chce wam udowodnic ze takie osoby istnieją i są wsród nas i zaakceptujmy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy co mamy zakceptowac ? Bo nie rozumiem.. To , ze geje i lesbijki zdazaja sie w spoleczenstwie ? To fakt i nie potrzeba do tego akceptacji :D Natomiast to, ze te orientacje sa NATURALNE, do tego nikt mnie nie zmusi :D Powiedziałabym , ze to choroba genetyczna , której wyleczyc sie nie da jak np, zespól downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do galerii My Box w namysłowie w woj. Opolskim w powiecie namysłowskim w gminie namysłów ul. Bohaterów Warszawy między kauflandem a lidlem zobaczycie jakie są tam fajne sklepy i w namysłowie jest jeden z najstarszych browarów w polsce z czasów gdy warszawki jeszcze nie było i mury obronne i brame krakowską sprzed tysiąca lat i ratusz na rynku i niedaleko namysłowa jest zalew michalicki oraz przez namysłów przepływa rzeka widawa z namysłowa do opola jest 50 kilometrów a do wrocławia przez oławe (miasto) jest 80 km a przez oleśnice ( miasto) jest 60 km warto tam pojechać i jak sie jedzie w strone opola przed opolem są bory stobrawskie nad rzeką stobrawą i z namysłowa w góry opawskie tam gdzie są głuchołazy jest 110 km a na ślęze 90 km w góry sowie jest 150 km do poznania 211km do częstochowy jest 101 km więc zapraszam w moje okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.19 uwielbiam czytac komentarze tepakow, ktorzy uwazaja sie za lepszych bo sa hetero... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedzcie do namysłowa i ps we wrocławiu otwarto jesienią w zoo Afrykarium(oceanarium) Ale mi sie tam podobało było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa w rowku śmierdzi mi i odpiszcie na inne powyższe tematy tego tułmana ktury pisze na temat namysłowa itp itd a potem powąchajcie mi dupcie i mam pytanie ty tułmanie masz w domu dom? I kibel w kiblu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps jeżcze jetno pytanje czy jesteś ciporuchem czy dupolizem lub fiutolizem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiutolizie otpisz mi do zaciemnionej holery kórwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaaaaa aaaa
A ja mieszkam w Polsce i nie potępiam ani ludzi, którzy wyjechali ani tych, którzy zostali w Polsce. Wszędzie sobie można poradzić jeśli się jest dobrym specjalistą w swoim zawodzie, jest się obrotnym, zaradnym i umiejętnie kieruje swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda? ze w polsce teraz urodzonym dzieciom juz nie daja klapsa? tylko mowia ze urodzili sie w polsce i same placza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak glupim i ograniczonym trzeba byc zeby myslec ze wszyscy Polacy mieszkajacy poza granicami kraju sa biedni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×