Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Przepraszam za spóźnienie 💤 Kurcze, i'm in szok! Aż takie proste to było?! Już Ci więcej nie zadaję zagadek :P A do wygrania hmm co chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę sobie wybrać nagrodę? hmmm :) To poproszę to zdjęcie z Palczewa, w większej rozdzielczości, na Doktor_Proktor@10g.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo nie mam :P dawno tam nie byłam. A szkoda bo kościół jest bardzo urokliwy. Jeśli jeszcze kiedyś będę nawet wnętrza Ci podeślę. x PS a Ty za co przepraszasz? :D to chyba nie Twój syn? :P :D Aaa i bujać to my a nie nas jeśli wiesz co chcę powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to ja z zupełnie innych stron ale miałem okazje ostatnio zwiedzac Malbork pierwszy raz od czasów podstawówki i to tak raczej od kuchni bo kolega jest tam przewodnikiem ... ciągle robi wrażenie mimo ze trochę urosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
lalalala jestem maly mis wlasnosc lali tej co palec ssie kiedy zasypia la la jestem maly mis ...........itd itd czesc pieszczoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Puszyste Bożyszcze Kafeterianek :D :D :D (nie mogłam się powstrzymać ;) ). Dok, znowu foch będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapcio ze mnie :D jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie Ci ochota, żeby się pokajać, to nie będę Cię w żaden sposób powstrzymywał :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
oo poes ty masz wprawe w pracach wiejskich :):) w koncu szczury ganialas i na wiosze mieszkasz :D he he he kogos takiego mi brakuje dawaj ze mna do polski :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doc cos slodkiego :) x smof, bardzo romantyczna ta propozycia, ale nawet jak bys na kolano padl, pogielo cie?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym ciebie schrupala to lk by za mna list gooczy wyslala i wszyscy lowcy glow by na mnie polowali, bo z kim by ona o zabytkach na zulawach rozmawiala? dawaj cukier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof, taniej cie wyjdzie zaadoptowanie jakiegos murzyniatka z congo, w cenie jednego bedziesz mial cala wioske na swoje uslugi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, ej, wypraszam sobie. Nie ma mnie 1,5 godziny a tu takie rzeczy?! Sama bym zapolowała żeby mieć pewność skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×