Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Jakoś tego nie widzę. Ale kto wie, może by mi się spodobało przytulanie rogów. Póki co nie znam tego uczucia. Idę przytulić poduszkę :) To uczucie znam i lubię :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to lubię (ZNOWU!:D ) Miłych snów:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś? czy już wszyscy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tak... :) Dobrej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
O Koneser:) jak miło :) Ja się właśnie całkowicie przestawiłam z porami spania i trudno mi wrócić na właściwe tory, a jutro będę musiała wstać ekstremalnie wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak-w środku nocy:) ale dziś nie mogło być inaczej. Nie będę oryginalna, mówiąc że nie lubię pożegnań. To jedne z trudniejszych odczuć, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Z łezką żalu wchodzę w nowy tydzień, zostawiając za sobą cudownie spędzone chwile. Od lat nie miałam tak wspaniałych wakacji:) a to nie za sprawą miejsc-a ludzi :) Tak, wiem-strasznie ckliwa dziś jestem, ale musicie mi to wybaczyć;) Wiecie, co w życiu jest najpiękniejsze? że można stracić wszystko, ludzie mogą odchodzić, wyjeżdżać, a tego co przeżyliśmy i pełnych emocji wspomnień nikt nam nie zabierze :) Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironia, chyba na fali wakacyjnych wspomnień, nie mogła zasnąć:) Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka czy my razem spaliśmy? ;)nie masz większej szklaneczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze kogoś mi brakuje...,eLKa wstawaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Wstałam, wstałam. Co prawda za późno :D i delikatnie (tradycyjnie) spóźniłam się do pracy ale jestem. 4, znam Twój ból :D Ogarniesz w tydzień i wpadniesz w rutynę. Proponuję zacząć od odkopania klawiatury i napisania do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łącząc się w bólu poniedziałkowego poranka grzecznie się pożegnam życząc (mimo wszystko:) ) bardzo miłego dnia:) Do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było a tu już tak ładnie popchnięte ;) Brawo Panowie! Z tą obsesją to różnie bywa... ale póki co mam szczęście :D i niech tak zostanie :P x Gościu, dlaczego mimo wszytko? Mimo poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
Wy moi drodzy to jednak jestescie zboczeni :) cierpicie na nadmiar aktywnosci bladym switem :):) milego dzionka to misiu przy was jest ostoja normalnosci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×