Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Oj czytam dokładnie ale przyjęłam za pewniak, że okazje wykorzystujesz :D Nie bądźmy drobiazgowi ;) x Gościu, druga była masakrowana przeze mnie :D Nie nazwę tego grą. Raczej brzdąkaniem. Męski głos był również słyszalny. Gdybyś czekał pod biedronką wiedziałbyś wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiłaś mi ćwieka tą biedrą,obleciałem wszystkie pięć przy Polnej i chyba się spóźniłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego że google wyszukuje co najmniej 3 biedronki na ulicy której nazwę podałaś, ale każda w innym mieście. Gość miał szansę 1 do 3 trafić pod właściwy sklep... i pewnie się nie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę się zdyszałem:) Następnym razem poproszę jeszcze o nazwę miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ej, skoro to Sąsiad to powinien trafić bez pudła za 1 razem ;) A wyszukiwarka chyba podaje inna ulicę w oficjalnym adresie sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gościu, gdybym nie była tu już troszkę to może bym i uwierzyła :D Ba! pewnie nawet uznałabym to za ujmujące :) x Może zdyszałeś się w wyniku innych działań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mnie goniło... :) Nigdy nikogo nie udało mi się ująć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę! Zapewne nawet o tym nie wiesz, że komuś wydałeś się być uroczym. Czasem nie warto się z tym zdradzać, szczególnie w stosunku do mężczyzn, gdyż bywa to wykorzystywane. A tak, nadal urocza/y dąży do ujęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystywać kobiety?! to nie w moim stylu!... no może czasami... troszeczkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zagmatwałaś,że i tak nic z tego nie zrozumiałem:( Może jeszcze jakaś podpowiedź? [Kotka... ciii...:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek nie smuć się i tak masz bliżej do LK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie goniło? pewna wizja...,jakiś wewnętrzny imperatyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie gmatwałam. Próbuję się dowiedzieć co spowodowało, że się zdyszałeś :D Sąsiad, od dawna Ty tu bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szybko piszecie, że nie ogarniam mieszania grzybów i odpisywania na czas :D x Ciekawe gościu 2 skąd Ty masz takie info. Ale nie, nie chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziwne przeczucie,że powinienem...,że muszę być na ty ognisku... Nie,nie długo...,trochę dłużej niż Smof;) Mogę powiedzieć Ci skąd:) bo ja mam wszędzie daleko:D Jednego podgrzybka tyle czasu przerzucasz? Gdzie są panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie Kotka :) Uczyć się trzeba, lekcje odrabiać to i człowiek wie więcej. A od ściągania to się mięśnie szyi nadwyrężają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewdzięcznicy! znam to Kotka... Ale ja zawsze potrafiłem docenić! dajesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dłużej niż Smof to w tym świecie całe wieki :D Grzybów jest bardzo dużo. Nawet mi się kilka prawdziwków trafiło :classic_cool: Już kończę walkę z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się w szkole czegoś nauczyłaś?! Ktoś kiedyś powiedział:"Chodzę do szkoły,ale uważam żeby szkoła nie miała wpływu na moją edukację" [z pamięci] albo jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz zrobić sam/a zleć to komuś innemu:) Będziesz miała satysfakcję i zadowolenie eLKi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×