Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Tanio tam u Was widzę w tej materii :D Się będziecie chwalić to wszyscy polscy klienci się tam przeniosą a Panie grzybiarki Was znienawidzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... próbuję to sobie wyobrazić... musi być pyszne:) Ja gustuję we własnoręcznie zrobionych mieszankach herbat czarnych z domieszką bergamotki A u Ciebie LK duża wycieraczka jest?... jakby co...oczywiście😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pchanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata jest pyszna. Jadę na bergamotkę miałam 2 lata temu jakoś :D Jak chcesz jechać to się zbieraj Sąsiedzie. Miłego wieczoru all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to jeszcze powiedz przy jakiej ulicy jest ta biedrona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Als je lief reageert, ligt dit kontje binnen no time bij jou in bed! a tam sznury, kneble i szpicruta :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Polnej :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne smsy dostajecie:) tylko dlaczego w takim nieludzkim języku?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołej zabawy LK 😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaaa... to znaczy,że to są urzędowe smsy... ;) Daleko macie do siebie?...chociaż tam to nigdzie nie jest daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh przypomniałem sobie, jak pewien kumpel z Nijmegen próbował mnie uczyć jak poprawnie wymawiać jego imię. Pech chciał że nazywał się Jeroen. Po godzinie dałem sobie spokój, a że kolega był z tych dobrze odżywionych, zwracałem się odtąd do niego Chrum Chrum i nawet reagował :D Mój brat miał podobną zabawę na lektoracie z niderlandzkiego na uniwerku :D najbardziej lubił zdanie "ik spreek hongaars" :P A dla mniej uzdolnionych we chrumkaniu "ik ben groot en groen" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dla Ciebie łatwe :P To tak jak w knajpie w Amsterdamie, widząc za barem m. in. butelkowane Gueuze, próbowałem powiedzieć barmanowi że to właśnie chciałbym kupić, a ten nie kumał. W końcu powiedziałem po angielsku żeby mi dał kartkę i długopis, napisałem tę nazwę i dopiero wtedy zajarzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durna kawiarnio i jeszcze durniejsi admini znowu wam zawisa bando "nie ostrych" :):):) strzal :) ala popychamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągnij, chociaż mokre plecy. Ciągnij, rany wiatr uleczy. Ciągnij, chociaż przestać pragniesz. Ciągnij bracie, aż nie padniesz. powinno co prawda byc raczej popychaj rusz sie kawiarnio, miejsce piekne gdzie tlumy oratorow wymieniaja sie blyskotliwymi uwagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
no i sie w koncu przewalilo:) goeie mmiddag poes:) milosci ma, kwiecie sekretu mego...........ee cos mi sie chyba pomylilo:):) a nie wazne zdrastwujtie wam all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×