Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Kotka:-D czy Ty przypadkiem nie jesteś jakimś kogutem??? O takiej porze robić pobudkę:-( to nieludzkie:-D i to jeszcze w niedzielę;-) A wieczorem padłam na twarz, ale swoją niestety tym razem, a dokładnie to twarzą na poduszkę;-) jeszcze dobrze głową jej nie dotknęłam, a już spałam:-D Ale za to dziś jestem wyspana jak nigdy:-) Dzień dobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafi mi ktoś wyjaśnić następujące zjawisko? Otóz poszedłem spać w majtkach i przespawszy noc bez pobudek rano stwierdziłem ze ich na sobie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
moze same stwierdzily, ze sa zbedne i gdzies powedrowaly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie mam robaków. Zostawiam was z ta zagadka licząc na pomoc w jej rozwiązaniu. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w  dżinsach
Przeszła burza i Ci je zerwało z tyłka. Mnie tak czasem zrywa dżinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w  dżinsach
To link do tego topa chciałeś mi polecić. Gra słów i ironia. Coś dla mnie dzięki. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziu to ile masz nikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikso
witam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikso
cóż tak ucichło , zablokowały się wypowiedzi czy innym zajeciom się oddajcie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w  dżinsach
Ja się właśnie oddaję. Bo lubię się oddawać...innym zajęciom. Dobrze mi idzie? Nadaje się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikso
to ty sam , sama ? ocen czy dobrze tobie idzie i czy się nadajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
oo czworeczka :) wymieklas?? i juz odslona trzecia???? :) poes milosci zycia mojego, do betonu :) do roboty milej niedzieli kotecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do betonu tylko do brukseli :) za pol godziny jest godzina zero:P :D kociaki wyladuja na peronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dzięki Czwóreczko za wysłuchanie próśb ludu :D 3 to podobno boska cyfra. Niech więc jest wyjątkowo i bosko :D Z tymi znikającymi majtkami stawiałabym, na to, ze jakaś niewiasta nie mogła się w nocy oprzeć pokusie a ten kawałek materiału zwyczajnie jej przeszkadzał :) x Pusz tak wszystkich do roboty gonisz przy niedzieli :P Sam się zabierz niecnoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do betonu tylko do brukseli :) za pol godziny jest godzina zero:P :D kociaki wyladuja na peronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikso
kocico , to do dziś chata była wolna ...... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całkiem możliwe z tym ze żadnej kobiecie zainteresowanej zawartością moich majtek kluczy nie dawałem do domu. Poza tym wszystkie sld na mnie obraziły więc gdyby przyjąć taki przebieg wypadków za prawdopodobny to obudziłbym się nie tyle ze bez majtek ale bez fiuta:( Jaka godzina zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skonczyla sie laba :) betonowanie dawno skonczone, teraz ziemie nawiezc i rosliny posadzic ;) bedzie pieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×