Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Nie wiem Panowie. Może będą niedługo rozdawali za to medale? D Jeśli tak to będziemy na podium :D Co prawda ja na 1 miejscu nie będę bo ubrana śpię zimą i gdy "się goszczę" ale może drugie? ;) Koci, ja jeszcze 3 nocki i urlop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lb, u mnie jest tak, ze zalezy gdzie sie "goszcze" z tym spaniem nago... ale generalnie to tez nago....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się goszczę zawsze śpię ubrana. Czerpię przyjemność z rozbierania. Ale kiedy to było?! Daaawno już nie spałam w męskiej koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś musi pracować :) choć są przyjemniejsze rzeczy :P Lubię - na biurku można leżeć - i to wcale nie spać :) bo ktoś nie da spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka ta kawa Magdo? Koneserze, opowiedz o tych przyjemniejszych rzeczach, może mi się przyśnią :D Chociaż strasznie twarde to biurko. Jeszcze z godzinka i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mnie jeszcze cukier i będzie bosko. Jakie to cisto? Nie wolno głodnego w takiej niepewności zostawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koneser życia :) i kawy - ...neska to jednak nie kawa - to chemia :) prawdziwa kawa to ma zapach i smak. A słodkim nie pogardzę do kawy Lubię - Tobie o przyjemniejszych rzeczach nie muszę opowiadać- doskonale je znasz - wówczas żądne biuro nie jest za twarde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Magda widzę to samorodny talent kulinarny :) smakowicie to brzmi muszę przyznać - takim ciastem też można skusić faceta :) hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do tego to nic nie jest zbyt twarde, nawet podłoga w łazience :D Nawet kolana nie bolą. To jest dopiero magia :D x To z borówkami brzmi interesująco ;) Możesz podrzucić :D A kawa to najlepiej zmielona własnomłynkowo na chwilę przed zaparzeniem :) Jak już w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziulka nakarm mnie😘 Zostań moją żoną:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto jest niezdrowe i kaloryczne 😴 Po zjedzeniu dwóch kawałków ciasta i popiciu lampką deserowego wina powinno się co najmniej 3 godziny intensywnie oddawać igraszkom, żeby spalić nadmiar kalorii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Tak, pogoda się zmieniła. Zdecydowanie. Wczoraj było gorąco, a dziś- jak w saunie. Mam wrażenie, że zaraz się roztopię:-P w związku z tym dziś, moje ukochane lody- na śniadanie i obiad. Na kolację dla odmiany- kawa z lodami i bitą śmietaną:-D dodam tylko, że już jestem po kolacji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×