Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość kotka poes
dr, a umiesz kopac dolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadawałabyś tego pytania gdybyś wiedziała, ile godzin na praktykach studenckich spędziłem z rydlem* w dłoniach. :P A pod kim trzeba kopać? :classic_cool: (*zwanym też, zależnie od regionu, szpadlem lub sztychówką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj LK 🌻 Nie śpię :P Weekend był akurat z tych bardziej stresujących, ale mam urlop więc liczę na to że jutro trochę odreaguję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, ze nawet nieźle udany :D Chociaz nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. A propos piękny księżyc mamy dziś na niebie. Znaczy ja miałam póki go chmurki nie przykryły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz 4 - nie planowałem namiętnych pocałunków z wampirzycą :) chyba nie chcesz bym cię przebił osinowym kołkiem? Jeśli przebijać to już czymś "przyjaznym" dla kobiecego środowiska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację:-) osinowy kołek, to nie jest to, za czym szczególnie przepadam:-D poczekajmy aż ten czosnek z Ciebie wyparuje, albo pełnia minie:-) w sumie to na jedno wychodzi:-P Pogoda owszem- piękna, ale Magda ma rację- ma się zmienić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję:-) urlop, nie urlop- przyjemniej kiedy jest słonecznie:-) Ja jakoś szczególnie nie tęsknię za jesienią:-) wręcz przeciwnie:-P Znikam w objęcia Morfeusza :-) dobrej nocy Wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, takie poświęcenie Koneserze, a ja? Widzisz...jak ta wredna baba znikam w najmniej odpowiednim momencie:-D ale cóż...taka omdlała i tak do niczego się nie nadaje:-D ale to rozstanie z czosnkiem podtrzymuj, przecież wrócę!B-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×