Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Fajnie, że się wszyscy obudzili :D I że poszli spać :D Chociaż nie, to już mniej fajnie :P Dobranoc 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano śpi i do pracy... ale tak bardzo mi się nie chce. Dzień dobry poniedziałku. Bądź dla nas łaskawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LK, liczę na to że już środa będzie pogodna, bo mam w planach ponad 60 km wycieczkę kolarską :) Ta pani w zbożu, hmm... chyba jestem doktorem starej daty i preferuję nieco więcej subtelności w stylizacji kobiet.... Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesja faktycznie jest bardzo odważna. Tak mi się tylko skojarzyło chociaż Twoja była subtelniejsza. Przynajmniej jej fragment ukazany ;) Nigdy sobie takiej nie zrobiłam... może czas to zmienić póki żniwa nie zakończone. Ciekawe czy ten pomysł rano będzie się wydawał równie dobry jak teraz :D Od środy poprosze o 20 słonecznych dni. Jak spadać to z wysokiego konia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przejaw zawstydzenia? :) no i widzę, że pani z pokazu bardzo "dorodna" - niczym te kłosy dookoła :P ale także nie mój target :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety lubię używki, a kosić nie za bardzo, ale na szczęście tylko niewielki fragment mojego ogródka wymaga obróbki kosiarką :P Za to czytanie książek leży odłogiem od kiedy mam stałe łącze do internetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesje w zboźu szansą dla polskiego rolnictwa. Najlepiej z soczystymi jabłkami na pierwszym planie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Też spaliście tak jaka ja? Budziłam się co 2 godziny a łysy oka ze mnie nie spuszczał :D Są plusy. Nie ma to jak sobie z rana mieszkanie posprzątać :D x ShereKhan myślisz, że jak jabłka będą na pierwszym planie to chętniej będziemy po nie sięgać? ;) Może i coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenStamtad
Czesc Czwora ;-) A dlaczego czesc trzecia tematu? Poprzednia jest przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy Czwórki nie ma jeszcze w domu To już 3 dziecko. Dwa poprzednie trzeba za bardzo motywować i popychać do działania. Mama 4 będzie później :) Chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień:-) a mnie się spało jak nigdy;-) cudownie:-) A 3 część, ponieważ...mam taki kaprys:-D A tak poważnie to Lubię zgrabnie i uroczo ubrała wszystko w słowa:-) co prawda to erotyczny, ale z nadmiaru pchania można się bardzo zmęczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak jak ze snu, którego mi dziś zabrakło. Może mnie ukołysze. Najchętniej położyłabym się na biurku i zasnęła :D Alen ta drukarka pod głową jakoś mi nie pasuje do sielskiego obrazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
dokladnie slonca zycia mojego, milosci moje jedyne albo sie specjalizujecie w pchaniu albo w ciagnieciu a faceci leniwi chac nie chcieli to trzeba bylo wlaczyc zlamanym kolejny numerek milego dnia moje piekne :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pusz, dlaczego to się Twoim zdaniem nie można specjalizować w 2 w 1? :D Jak się poćwiczy to się da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×