Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość gość
pfff bez mini bedzie ladniejsza i bedzie ten piekny tyleczek widac dokladniej eee e nie jeszcze sie nie nadaj***awcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgaduje ze ten filrt pisany przez bogow kawy odczytal to jako j/e/b/a/c gratulacje za spryt pewnie przyjmuja codziennie wiec powtorze nie nada/j/e sie b/awcie sie dobrzre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof, ty sie lepiej szykuj bo w sobote jest miedzynarodowy dzien zwierzat :) moglbys sie spiac i zwierzatkom nowe obrozki kupic :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4X8y tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ;) Ja nie chcę cięgle pchać i ciągnąć tych stron. Czwóreczko... Założycielko nasza :D Zrób nam dobrze ;) Załóż temat i nogę na nogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lk, bedziesz musiala pewnie podanie napisac, z dwoma zdjeciami i jeszcze rozmowa kwalifikacyjna.... i komisja orzeknie, czy twoj wniosek o nowy topele jest uzasadniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem za....by autorka "zrobiła mi dobrze" ...takimi ustami z avataru to musi być coś bardzo miłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusicie :) widzisz lubie czworeczka teskni za swoim misiem i juz i jak mis powie zakladaj to zalozy jak misiu , powie tylek w gore to tylek bedzie wypiety i juz a na razie nie zasluzyliscie na czwarta odslone stereotypow bo marnie popychacie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×