Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Dzień dobry :) Przywitam się ostrożnie :P A ja bym się nie obraziła gdyby mi wywaliło w pracy :P Tylko tak żeby telefony też przestały dzwonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
...oj nie pros bozi, bo nazbierałoby Ci sie roboty przez taka przerwe w dostawie pradu i tak czy inaczej musiałabyś nadrabiac, jeszcze dobrze jak nie po godzinach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
A ja sobie mysle ze jakby pradu u mnie zabraklo to bym pracowac nie musial ale co z tego jakbym tez na kompie posiedziec nie mogl a niech sobie razi pechowcow, oswietla brodzacym w ciemnosci, nabija kase trzymajacym wladze i doi mnie na moje wlasne zyczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo dlaczego to tak na pomarańczowo??? Nie podoba mi się tosmiech.gif Co za logika...wystarczy wkleić jakieś błazeństwo i podpisać sie idiotycznie i juz lepszy partner do rozmowy ? śmieszna jesteś ;) Nie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuazlem0325
gościu czwóreczce chodziło o to że ja mimo stalego nicka wywaliło na pomarańczowo :) kolor nie stanowi o jakości rozmówcy, raczej to co pisze i jak wyraża swoje mysli, no i sam"gość" powoduje nieporozumienia komunikacyjne bo na stronie zwykle wypowiada sie ich kilku i trudno załapać czyja wypowiedź jest czyja. Pomijam juz inne zachowania typu pisania kogoś kolorowego spod gościa co dla mnie jest jednak nie fair ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bardzo śmieszna:-D boki zrywać:-D Jeśli to było odczytane jako pretekst do rozmowy, to gratuluję logiki:-D Brak prądu u mnie równałby się z końcem pracy:-) w sumie to bym się nie obraziła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat ma troszkę racji z tymi zaległościami.. ale skoro i tak już jestem przysypana papierami czy te 2 godziny coś zmienią? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
guuuud morning staram sie zaslurzyc na miano blendnego wiec hellllo ewry body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba nie musisz zasługiwać :D To z Ciebie wręcz wypływa ;) Z 2 strony jestes mężczyzną, który może się podobać - zawsze jest coś do poprawienia, naprawienia ;) Kobieta ma misję i się nie nudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w wyglądzie tylko w pisowni ;) Chyba o to chodzi z tym błądzeniem? Czy coś innego masz na myśli i w nicku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie przeciez życ musza;) a to przewaznie lebale dla zebrania punktow aktywnosci wbijaja te farmazony. w sumie mniej irytujace jak sprzedawcy sklepów online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
a u mnie nadal 22st i slonce pelna geba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Pewnie, że nadal świeci:P nie zgasiła, tylko poszła pracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×