Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Gość matuazlem0325
...ja tam i sniadanie i kanapki do pracy robię sobie sam, przynajmniej wiem co jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie kanapki i termosik kawy ;) popchne bo mam vigor ,ranigast extra i etopiryne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0325
...mysle że powodu nie daję, ale wiadomo to, bardziej chodzi o to że na kogoś w tym zakresie liczyc nie mogę :) a że mam rączki to robię sobie sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę o wizualizację 🖐️ Chciałbym wiedzieć zawczasu, czy tyłek Ironicznej zasługuje najpierw na macanie, a potem całowanie, czy może w odwrotnej kolejności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to Ironiczna dotąd nie potwierdziła, czy ten tort to z okazji ;) Równie dobrze mogła zostać przez kogoś poczęstowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
hej sloneczko:) za duzo piszecie jestem tylko z doskoku wiec nie odniose sie do odniesies byc moze na odniesienia do jakis wypowiedzi:D ło matko polecialem z tym noszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no więc najlepsze zyczenia wszelkiej pomyslności, satysfakcji ze wszystkiego czego sie tknie, wspaniałych ludzi wokoło i samych słonecznych dni :) ... dla koleżanki oczywiście Czwóreczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...błedny :) mam nadzieje że doniesiesz jajka dokąd zamierzałeś i ni ebędziesz odnosil spowrotem :) ...bo z donoszeniem wiesz jak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu, niedobrze, proszę Państwa. Z moich obliczeń wynika, że ten post (o ile nikt mnie nie wyprzedzi) będzie ostatnim który się wyświetli na 105 stronie. A licznik postów tematu zwiększył chyba opóźnienie, czyli już nie 6-7, a 10 postów trzeba będzie pisać "po omacku" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×