Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

A to przepraszam za posądzenie :( Wydawało mi się, że to w tamtych czasach debiutowałaś... widocznie mam już początki demencji starczej 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przestań już z tą starością! Pani Miły, ile Ty masz lat? a? Powiedz raz na zawsze i wszystko stanie się jasnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45? O to taka uporządkowana liczba. Czwórka pcha piątką a ta ją podpiera. Pani z wypiętą pupą na siedzi okrakiem na krzesełku :D Ja tak to widzę ale mnie nie słuchaj :D I nie pisz, że jestes stary :P do starości to jeszcze trochę masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooo przestań!Jakość się liczy :P Podobno :D Biorąc pod uwagę, że pierwsze lata życia pamiętamy najczęściej jak przez mgłę... powiedzieć możemy śmiało, że jesteś na półmetku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na mnie ;) Niech Ci się przyśni Kasia Figura, lub jakąś inna byleby z figura odpowiednią dla oka i dotyku Twego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Zapomniałam z domu śniadania 😭 Dziś piąteczek więc jakoś to przetrwam :D a jutro się wyśpię :D Jak Wasze noce? Gorące? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
a co bys chciala? mam... duzo w lodowce :) i nietylko w lodowce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci, chętnie ;) x Słodka, takich sępów jak Ty to ja miałam całe stado chyba bo mi całą kawę wypili jak mnie nie było :O Coś tam się jednak znajdzie dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, w dużych ilościach zwędzony łosoś może być niebezpieczny... ale plasterek, na kanapce... z pewnością ma więcej witamin i mikroelementów niż smażony boczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×