Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy 3

Polecane posty

Och jakie ranne ptaszki ;) Dzień dobry! Chciałeś mnie zanieść do łóżka? Och... że też nie zaczekałam. Dobrze, że zawsze po dniu noc przychodzi :D Może jeszcze będzie okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autostop się nie wlicza:-P Chyba nieco się spóźniłam, ale mnie też by się kawa na rozbudzenie przydała...dzień mi się zaczyna moi drodzy, dzień Oj Lubię...Ty to szczęściara jednak jesteś:-P że też mnie nikt na rękach nosić nie chce:-(może to taki dyskretny sygnał, że pora trochę tego i owego zrzucić:-D:-D:-D cholerrrciaaa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzucić? Chyba ciuszków Hej 4 :) Powiem Ci, że tak tyci tyci troszku tęskniłam. A Dok, jak poprosisz to pewnie i Ciebie zaniesie. On z tych uczynnych :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
jako dobry i uczynny mis moge mu nawet powiedziec gdzie ma was zaniesc :D:D ale potem.......... no coz podziekuje grzecznie ale jednak potem nie bedzie mile widziany :):):) czesc marudy..............wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, widzisz 4, jak przyciągasz ;) Misie z całej okolicy się zlatują :P :D Powiedz nam lepiej co potem a nie kropkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to niegłupi pomysł...zrzucę ciuszki, to może i jakiś zabłąkany książe się skusi na noszenie słodkiego ciężaru;-) Spokojnie, wszelkie nadwyrężenia rekompensuję:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jak to taka nagroda ma być to nieee, ja się wypisuję :P Ale Ci z dobrego serca podpowiem ;) W budowlanym liny, w zoologicznym obroże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym sprzęcie. Raz szukałam obroży dla kota :D I od razu wpadła mi w oko aksamitna z takim diamencikiem. Później okazało się, że kot był wredny :D ale niech mu obroża służy :P Co do linki, fakt, niechciałabym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof, jak dostane ta kawe, z podwojna smietanka i cukrem, ten materacyk i kocyk i sniadanie na drugi dzien to moze i sernik bedzie ;) czworka dzisiaj na tapecie kopiec kreta :) moze tez byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LK koty nigdy nie są wredne tylko ludzie ich nie rozumieją:) Ten kopiec kreta widziałem kiedyś w sklepie,w torebce,to się je?jak?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to dzień dobry wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na wypadek kiedy masz leniwe dni.... akurat mam taki ;) zreszta kociak robi moulin au chocolat :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki ma być sobotni wieczór?;) leniwa sobota to coś dla mnie:) Z czego kot robi moulin au chocolat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa warto było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kot tylko kociak ;) (to ta mlodsza i wredniejsza wersja kotki :P ) a leniwy sobotni wieczor zakonczy sie przy butelce rosé, ksiazce lub filmie.... kocur dochodzacy pojechal pod namiot na ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książka i butelka Rose to jest to co niektóre Koty bardzo lubią w sobotni wieczór:)a Kocur Cię oszukuje! pod namiotem nie łowi się ryb! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe kupować tej kotce obrożę? :D Nie ubyło mi jakoś szczególnie :P Za to się pośmiałam z jej miny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa Koty nie mogą być same,muszą mieć swojego człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz niezły popych LK:) jakie plany na wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kotka już ma :) Życzę im szczęścia :D Chociaż to już było tak dawno temu, że może już poluje w krainie wiecznych łowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×