Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ayire446

Imię Joszko.

Polecane posty

Gość ayire446

Lubie muzykę Joszka Brody chciałabym dać tak na imię synowi, ale czytalam ze Joszko to zdrobnienie o węgierskiej wersji Józefa. Zastanawiam się nad imieniem Jonasz by zdrabniac Joszko. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabyś mieć tak na imię? rozumiem fascynację artystą, ale pomyśl o tym, jak będzie czuło się Twoje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee fajne imię! Wg mnie nieobraźliwe, ciekawe. A jak synowi kiedyś nie będzie się podobać (chociaż jego kolegami będą Alany, Dylany itp, więc nie będzie miał najgorzej) to zawsze może przedstawiać sie Jasiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie podobno w urzędach nie chcą tego imienia rejestrować bo jak twierdzą jest to zdrobnienie. Do tego Joszka bardziej pasuje mi Jonasz niż Józef bo jak dam na imię Józef to i tak będą mu mówić Józek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kumpla Jonasza. Bardzo fajny i mądry chłopak. Więc Jonasz dobrze mi się kojarzy. Joszko też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, poczytałam i jest to zdrobnienie - podobnie jak Maćko czy Jaśko. Może być problem z rejestracją. Mam znajomą, która nazwała dziecko Kola - też miała problem w urzędzie, ale uparła się, że to imię po przodku i jej w końcu zarejestrowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie podoba, ale uważam, że pomysł z Jonaszem jest dobry. Będziecie mówić na niego Joszko, a jak mu się nie spodoba, to będzie Jonaszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że mężowi tez się spodoba bo w kwestii imienia dla chłopca nie możemy dojść do porozumienia. Dla dziewczynki od razu ustaliliśmy, że będzie Bogumiła bo imię ładne i ładnie się zdrabnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jonasz piękne imię, i do Joszki możesz zdrabniać nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Joszka

A mój syn ma na imię Joszko. Nie było żadnego problemu z zarejestrowaniem tego imienia. I mnie, i mężowi bardzo się to imię podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×