Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

zakupy odzieżowe

Polecane posty

Gość gość
Hej! Skoro mowa o zakupach odzieżowych,to należy dodać do tego także obuwie dla dzieci,które często zamawiam na Buty-Dla-Dzieci.com.pl sprawdzona firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię przepłacać, ani chodzić po sklepach, często kupuje na http://odkupuj.pl/, tym bardziej, że można sprawdzić czy ktoś w naszej okolicy nie sprzedaje czegoś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89885850
Pomogę Ci, ja kupuje towar przez internet www.fashioncentrum.pl ceny mają dobre i dostaniesz rabaty. Niczym nie ryzykujesz. Uznasz, że towar jest nie taki jaki oczekiwałeś to możesz odesłać. Jest to świetna opcja bo zamawiam przez neta i nie musze tracić dnia na dojazd i chodzenie do tych hurtowniach. Tracić nerwów żeby się z nimi dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy z obuwiem Buty-Dla-Dzieci.com.pl można na nich polegać,miła obsługa i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelka79
A ja gorąco polecam nowy sklepik "Szafiarka" w Siemianowicach Śląskich ;) Trafiłam tam całkiem przypadkowo i znalazłam wiele ciekawych ciuszków. Mają też biżuterię, dodatki, zegarki, torebeczki... No i bardzo dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iMigotka90
W outletach można znaleźć firmową odzież w niższych cenach ;) No ale ceny i tak nie są super niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolitaKatowice
Również polecam sklep SZAFIARKA w Siemianowicach Śląskich. Nowy sklep, więc zależy im na klientach. Starają się, częste dostawy, niskie ceny i dobra jakość. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Stawiają na jakość, ubrania według mnie lepsze gatunkowo niż w sieciówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy męskie kupuje w tym miejscu: http://viking-jeans.com.pl/ Mają tam dość duży wybór produktów w preferencyjnych cenach. To dobry producent koszul męskich, ale maja też inne rzeczy. Można dostać u nich dobre jakościowo produkty w normalnych cenach. w marketach jest coś albo tanio labo dobre i drogie. tu jest pod względem jakości całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony naszego nowo otwartego Butiku Lady D. Oferujemy kolekcje wyjątkowych, wysokiej jakości ubrań damskich – przede wszystkim strojów o charakterze wieczorowym, wizytowym i casualowym. Gwarantujemy 100% zadowolenia;-) Zachęcamy do polubienia i udostępniania strony. Udanych zakupów życzy zespół Lady D Boutique https://www.facebook.com/LadyDodziezdamska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A perfumy też zamawiacie przez internet? Bo ja tutaj mogę polecić stronkę Refan-lublin.pl mam do nich duże zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio znalazłam fajny sklep z damskimi ubraniami polskich projektantów: http://naia.com.pl. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś nowego ciuszka na poprawę nastroju. :D Niestety nie wiem na co się zdecydować, ale chyba będzie to jakaś fajna bluzeczka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuchyissabel
Potrzebujesz czegoś? Chciał/a byś coś a nie możesz tego znaleźć? A może masz coś co chciał/a byś sprzedać? Zapraszam na https://www.facebook.com// Na pewno się dogadamy! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie przeplacac wlasnie dlatego chodze na zakupy bardzo czesto do secondhandow, odwiedzam tez hurtownie www.wilowscy.pl . Maja wspaniala markowe ubrania dobrej jakosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie zakupy w sieciowka i w secondhandach. W tych drugich znajduje rzeczy bardzo oryginalne i kupuje je za male pieniadze. ostatnio nawet odkrylam swietna hurtownie www.clothes4you.eu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz pisałam w innym temacie ja lubię second handy online. Za rzetelność moge polecić www.szafraj.pl ponoć sa tez na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta76282
Ja praktycznie większość zakupów ciuchowych robię w necie, bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach i przepłacanie. Dla dzieci też kupuję w necie najczęściej na www.piccolino-sklep.pl Moim zdaniem jeden z lepszych sklepów w necie z ubrankami dziecięcymi. Kupowałam już w smyku, 51015 czy endo i zawsze czekałam za długo na przesyłkę albo były jakieś inne problemy czy to płatność czy coś się zacięło na ich stronie. W Piccolino nigdy się nie zawiodłam. dla siebie kupuję na Allegro albo na answear lub fasardi choc ostatnio fasardi też nawala z szybką dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o odzież to Ja polecam http://ootdstore.pl/sklep/ mają na prawdę tanio. Ubrania nowe i używane znanych marek a do tego darmowa wysyłka już od 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję tutaj http://www.moremoi.com/pl najczęściej :) Bardzo podobają mi się ich wzory i jakość :) na dodatek wszystko pochodzi z polskiej produkcji co jest kolejnym plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje tylko markowe ubrania Cipo&Baxx. Lubię modnie i elegancko wyglądać więc mój ulubiony to sklep internetowy Cipo&Baxx: https://cbj-wawa.pl/ Obecnie w sklepie trwa promocja rabatowa. Fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proadi
zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego z odzieżą firmową takich marek jak: prosto, diil, diamante wear, chada, asics, adidas, gilbert, kooga, majestic itp.. odzież młodzieżowa i sportowa męska i damska, akcesoria. konkurencyjne ceny i modele ! www.proadi.pl zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, odkryłam nowy sklep odzieżowy Cipo&Baxx: CIPO & BAXX Denim Brand, Modo Domy Mody Łopuszańska 22 A54 02-220 Warszawa https://cbj-wawa.pl/ Darmowa dostawa od 300zł, rabat na pierwsze zakupy 5%, a na kolejne 10%. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×