Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

Koleżanki, Wy wszystkie mieszkacie za granicą? Z tego co widzę na fb... ja mieszkam w Małopolsce, mam 20 lat i czuje się taka gowniara :( :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jestem nowa nie czytałam wszystkich postów czy wy wszystkie stosujecie jedną dietę i jaką? ja od jutra chcę zacząć i dlatego się tu znalazłam potrzebne wsparcie. i jeśli któraś mieszka w niemczech chętnie się dowiem która:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ja mieszkam w Niemczech. a co do diety kto kazda stosuje swoja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja jestem Paulina miło mi. Może faktycznie na fb będziemy pisać ;) ja juz po kolacji jutro wstawię zdjęcia co jadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk i Iza zaprosiłam was ;) a która z was to Natalia ?;) może przeniesiemy się na fb ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja ta niepokorna
Czy moge sie dolaczyc do Was?Jestem na emigracji i od lat jestem na "diecie" Rok temu na Dukanie schudlam ok 12kg w 2 miesiace.Efekt taki ze kg wrocily(to akurat moja wina)mam ogromne klopoty z nerkami.Moze tak dla jasności (bo podajecie wagę ale o nie wzrost)Ja 1.70 --73kg ,pierwszy cel to 65kga końcowy 59 chcialabym zobaczyć 5- ke z przodu bo ostatni raz ja widziałam 7 lat temu,a pomyśleć ze przez nascie lat wazylam ok 50 kg .Pozdrowienia dla Was i wytrwalosci nam zycze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :-) Slonce zaakceptowalam :-) Czy mamy tu jakas Justyne? Kobitki jestem mega happy Wchodze na wage z mysla samobojcza a tam -0,1 od wczoraj Poprostu szczena mi opadla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;D ale sie tu dzieje ;P przenosimy sie na fb? kurde wole kafe ;/ ewentualnie na fb bedziemy zdj wstawiac naszych postepow (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacna teraz jeszcze w Pl w przyszlym tyg mialam jechac do UK ale nie wiem czy pojade bo boje sie ze tam wroce do starego smieciowego zarcia :-/ Heh ja juz z rana nadrabiam zaleglosci w cwiczeniach Zumba juz poszla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak chcecie :) ale chyba lepiej tu. no przedstawiac sie dziewczyny :P nikt sie nie chce przedstawic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest ze parę dni waga stoi a przyjdzie dzień to pol lub kilo mniej. A dzień wcześniej tak samo się odżywiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy od dnia cyklu hehehhe Tak w uk jest zdrowe jedzenie Ale tam nikt nie bedzie mnie pilnowal :-/ Pod nosem bede miec kebab i pizzerie :-/ Same pokusy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze "odchudzanie na powaznie" zacielo sie na amet, maskra, ja tez Ewka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×