Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie...GRUPA WSPARCIA

Polecane posty

efcyk dziś Skads to znam Iza oczko.gif Ale sie zawzielam i sie nie poddam oczko.gif Gdzie ten efxyk sprzed kilku godzin? Oddaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie cos tak dol wzial... problemy i w ogole nie chce mi sie cwiczyc k***a rowerek za 2000 zl stoi a ja mam w d***e i bym lezala tylko. i hh tez kupilam w kacie lezy .. masakra jakas ps. sorki za przeklenstwa ale musze sie wyladowac gdzies ;P bo zwariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylyscie dla mnie motywacja I wy ja tracicie, zbierac swoje tylki I od jutra do roboty :) Nie chce slyszec, ze sie poddajecie :( Slonce biegalas po 10 km I nagle przestaniesz Efcyk schudlas tyle kg I co teraz bedziesz je nabierac z powrotem, narzekac ze swoja mama, ze nie mozna schudnac izulek, wydaals tyle kasy na dietetyczke, hula hop, body wrap itp To ja jestem z was najstarsza I to mi sie powinno nie chciec Jeszcze raz powtarzam - OD JUTRA DO ROBOTY :) Jak jutro bede was czytac przy porannej kawie macie byc dla mnie motywacja na caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula i tak sie będzie zacinac ;/ ej naprawdę mam dość. Zezarlam dziś kebaba. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk to co ze "zezarlas", nie przytyjesz po nim 5 kg. Skoncz z tym dolujacym Ducanem I przejdz na diete Izulka, jest bardziej urozmaicona I nie bedziesz sie tak katowac. jak sie nowy watek bedzie zacinac to zalozymy znow nastepny I tak do skutku. Sama pisalas,ze wywalilas 2000 zl na sprzet do cwiczen I co teraz bedziesz go odkurzac ;) Trzeba bylo lepiej ta kase przeznaczyc na wakacje rodzinne z takim zalozeniem Nie rozklejaj sie dziewczyno po tylu kg , ktore zrzucilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny brac przyklad z Cleo :) Ona ma 3 dzieci, pokusy non stop, bez wsparcia meza, w lodowce kielbaski, gotowanie na zeberkach itp I nie poddaje sie, ciagle walczy, Zobaczcie jej poprzednie fotki, jest naprawde co podziwiac, odwalila kawal dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat/przyjazne-odchudzanie-cz2-p_6009893 Zalozylam nowy watek ale nie wiem czy to cos da Ja od jutra biore dupsko w troki Efcyk rzuc tego dukana w p*****ec Kto jak kto ale ty potrafisz sie zawziasc Twoj kebab przyoich 5kawalkach karpatki to maly pikus Od jutra ruszamy pelna para i nie ma ze boli Chcesz wrocic do swojej poprzedniej wagi?? Napewno nie wiec zacisnij zeby i jedziemy ostro z tymi kilogramami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Czarnula75 masz rację...ale jakoś dzisiaj mam dola u nie mam siły na nic...musze schudnąć bo chociaż raz w życiu chce się dobrze czuć sama ze sobą damy rade ..nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna r
czesc wam izulek dostalam 2 meile ale puste , nie ma jadlospisu wogole tylko twoja tresc co pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vierkaja
jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialam dolaczyc do grupy , a a tu pusto jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×