Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wino zamiast kwiatów dla gosci którzy nie zostali zaproszeni na wesele

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w tytule zastanawiam sie czy tez nie dolaczyc prośby z tym bo wiadono kwiaty kupic trzeba bo z golymi rekami sie nie przyjdzie na sam slub a kwiaty zwiedna itd wiec na to samo wyjdzie wino= kwiaty cenowo hmmm jak myslicie czy to bedzie dobry czy zly pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty jesteś gościem
czy panna młodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka rekompensata od ciebie, że nie zaprosiłaś ich na wesele? Spytaj ich koniecznie jakie lubią i z listą im rozdawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie zaproszenia i wiem ze większość par jednak wstawia taki wierszyk zarówno w zaproszeniu na ślub i wesele jak i sam ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ty jesteś gościem
Pewnie większość wrzuca ten badziewny "koncert życzeń", ale z kulturą i dobrym smakiem wiele nie ma to wspólnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tylko wino mają ci niezaproszeni przynieść? Może jeszcze cos do żarcia, to mniej za talerzyk dla tych zaproszonych zapłacisz. Może jeszcze ktoś tort, a inny owoce i weselicho masz przez tych niezaproszonych gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje jednemu z gosci czyli jak nie zapraszam gosci na wesele to moge napisac w zaproszeniu na sam slub ze chcemy wino zamiast kwiatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie pisała dla tych gości prośby o wino... jak dla mnie jest to niesmaczne. Do kościoła może przyjść każdy i nie jest jego obowiązkiem kupowanie czegokolwiek. Wiadomo, że osoby idące tylko na msze zazwyczaj kupują kwiaty, ale nie odważyłabym się"dopraszać" ich o cokolwiek. Nic się Wam nie stanie jak dostaniecie kilka bukietów zamiast wina. Gdybym była zaproszona na sam ślub i została poproszona o zakup wina uznałabym to za spore faux pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się już robi chamskie może by było wygodniej na zaproszeniach podaj numer kąta by nie mieć problemu z kopertami na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 9.01 przebiłeś wszystko! Numer KĄTA hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie również jak dla kogoś wyżej to niesmaczne. Jak kogoś nie zapraszasz na wesele, to zdecydowanie NIE WYPADA dyktować, co chcesz dostać. Taki wierszyk napisz tym, co zapraszasz na wesele, gościsz ich, to wymagasz, ale tym, co tylko do koscioła, to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście beznadziejne !! Jak dostajesz zaproszenie na sam ślub to przecież kupujesz kwiaty , a ten wierszyk jest właśnie po to że młodzi nie chcą tych wiatów tylko np. wino. Autorko nie słuchaj głupot , tak jak pisałam wiekszość Par które u mnie zamawia to taki wierszyk wstawiają w tekts (jedynie o prezentach wierszyki są tylko dla gośći zaproszonych na ślub i wesele a o kwiatach dla WSZYSTKICH )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulismanore
Dla mnie bomba! Zamiast kwiatów rzeczywiście rozdałbym wino wszystkim na ślubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tulismanore oraz gosciu dzisiaj o 14.35 bardzo serdecznie dziekuje za wsparcie juz podjelismy decyzje i tez bedziemy chcieli wino od tych co zaprosimy na sam slub dzieki wam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jest bardzo chamskie podejscie do gosci zaproszonych tylko na slub bo jeszcze na wesele to rozumiem,ale na sam slub?!!! w takiej sytuacji to bym Ci nawet zwiednietego kwiata nie dala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc jako gość zaproszony na sam ślub, czułabym się oburzona, że młodzi wołają ode mnie jeszcze o wino. Skąd wiesz, że miałabym ochotę przynieść Ci kwiatki ? przyszłabym tylko do kościoła, po kościele złożyłabym Ci życzenia i powiedziała do widzenia, nie dostałabyś ode mnie żadnych kwiatów, więc żebranie o wino jest na poziomie menela z pod monopolowego! Nie zapraszasz mnie na zabawę to nie wymagaj ode mnie żadnego prezentu, bo nawet nie czuje się w obowiązku Ci go dać. Żenująca jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy dla Ciebie o wiele lepszy pomysł, połączyć przyjemne z pożytecznym, a przy tym SZLACHETNA AKCJA! Zamist kwiatów na weselu pomóż chorym dzieciom, a jeżeli chcesz dostaniesz w zamian piękne darmowe ogłoszenia ślubne. Szczegóły na http://miejserce.pl/Cegielki.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale chamowa gowno bym ci dala! nawet bym do kosciola nie przyszla jakbym zobaczyla takie wymagania na zaproszeniu, do kosciola moze przyjsc kazdy a ty wiesniaro jeszcze chcesz na tym zarabiac????:O zenua do kwadratu:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym na taki ślub na pewno nie przyszła, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj przybij do drzwi kosciola ogloszenie ze kazdy w kosciele ma dac ci winiacza,lacznie z babciami, ksiedzem, organista i ministrantami:D:D:D:D jak sie bawic to na calego hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pros o wino i wodke ,to postawisz na stolach ,zaoszczedzisz troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co postanowi lismy napisac w zaproszeniach dla gosci tych ktorych zapraszamy na wesele i tych ktorych zapraszamy na sam slub ze chcemy prosic o wino a najwyzej ten kto przyjdzie nie zaproszony przez nas na slub z kwiatami to mowi sie trudno wydamy rodzicom kuzynostwie zeby tego nie trzgmac albo poprostu wyrzucimy nie bede w domu kwiaciarni mieć tak bedzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże broń mnie przed takimi ludźmi.. Dulszczyzna, wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wydaje mi się, że twoja prośba jest nie na miejscu. Sama mam tego typu wierszyk ale tylko dla tych, których na wesele zapraszam. Do kościoła może przyjść każdy ale nie ma w obowiązku kupować mi czegokolwiek dobre słowo wystarczy. Więc jeśli ktoś ma tylko tzw. zawiadomienie co, gdzie, kiedy i w jakim kościele nie powinien mieć informacji o prezentach to pozostawiłabym w jego gestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gościem wyżej, ujęła to najtrafniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tulismanore oraz gosciu dzisiaj o 14.35 bardzo serdecznie dziekuje za wsparcie juz podjelismy decyzje i tez bedziemy chcieli wino od tych co zaprosimy na sam slub dzieki wam dziewczyny xx Tulismanore 2014.08.22 Dla mnie bomba! Zamiast kwiatów rzeczywiście rozdałbym wino wszystkim na ślubie! xx Autorko, NAPRAWDĘ nie zrozumiałaś kpiny zawartej w poście Tulismanore? Oraz gościa z 18.08. godz. 21.31? Nie do wiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moj slub i ja bede decydowac co chce dostac jak juz wczesniej powiedzialam zdecydowalam sie na wino od tych ktorzy przyjda na sam slub jak i na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mega tupeciara i wiesniara!!! Na nic nie zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×