Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak mnie zostawił bo nie zabrałam go do ginekologa.

Polecane posty

Gość gość
Ha ha widzę , że prowokator przeniósł się z z ciążowego forum na erotyczny :O A wy dajecie się podpuszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile pacjentek jest gwałconych i wstydzi sie przyznać do tego czasami mowią w mediach polskich.Daltego we Franci i cywilizowanych państawch nie wolno być sam na sam z pacjentkom ginekologowi.Jest partner ,a jak go brak trzeba zgłosic to załatwia się polożną.Lecz w zacofanej polsce wszysto wolno!Nie jestem prowokatoram jak napisze ktos bo robie pierwszy wpis,lecz dużo czytam o szytkim na tym forum.Dlatego dochodzę do takiej konkluzji.A fakt,że krytykują lekarze nie wygodne dla nich wpisy.Wiem ,ze dużo swych opini pozytywnych piszą o sobie lekarze by mieć pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy są tu Bardzo Mądrzy.Ale co mam zrobić ,bo mam podobnie chcę iść do ginekologa a mój chłopak chce być przy całym badaniu,a gdy go nie zabiorę to mnie zostawi.Jest świetnym chłopakiem a jak mnie zostawi jak tu autorkę.Wiem,ze doradzicie nie brać,lecz jak mnie zostawi to nie wy bedziecie bez chłopaka.lecz ja!Zamierzam go zabrać,lecz troszkę się wacham.Wcale mu się nie dziwię bo ginekolog to obcy dla mnie facet a to,ze lakazr to oni robią różne rzeczy niezgodne z prawem.Podobno studenci badają całą grupa pacjentki podczas narkozy potem ma niesamowity bół taka po takom badaniu nie po zabiegu,który miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssss
DZIECINADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie dziecinada ,lecz dla niektórych jest być w związku lub być samej!Moim skromnym zdaniem to jak macie razem seks to dlaczego nie zabrać na badanie pochwy u ginekologa drugą połówkę.Daga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że większość postów pisze tu jedna osoba podająca się za wiele osób. Poznaję to po nadużywaniu jednego wyrazu w każdej wypowiedzi :) Temat założył jakiś prawiczek mający skrzywiony obraz lekarza ginekologa :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja twierdze,ze chyba jednak nie.A fakt badan tylko w polsce jest jeszcze zacofany.Bo w panstwach jak UK itp to normalna sprawa,ze jest partner a porodowka to jest jak chotel,a nie w polsce jak chlewnia i to przykre.Do tego same kobiety sa bo ginekolg podobno czasami nie pozwala na obecnosc.To rzadzi cipka ginekolog nie pacjentka wielkie zacofanie ginekologow i pacjentek.A na reke jest gdy nie ma partnera bo i sie podnieci taki ginekolog jak mloda laska.Bo ida dla kasy i podniecenia do tego zawodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zacofanie dziewczyn i ginekologów przypomina to czasy komuny.Gdzie chamstwo medyczne się rządzilo i robiło co chciało z pacjentem a pacjentki były poddane.Wstydzenie się swego faceta przy porodzie,czy badaniu cipki to zdrada swego faceta.Bo z obcym ginem sie nie wstydzi Ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale faza, nie karmcie trola pazie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna partnerka nie powinna mieć nic przeciwko obecnośc***artera przy badaniu pochwy u ginekologa czy porodzie.Chyba,że jest ,że starej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię gdy mój facet jest obok mnie podczas badania pochwy i trzyma mnie za rączkę,czuję się pewniej i powazniej podchodzi ginekolog do całego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczta p
A ja najpewniej sie czuje gdy trzyma swoja reke na mojej c***e :p byly stopy, teraz gin, za rok .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co łazić do gina by się zakażać jak tu pisali?Moja babcia nie chodzila rodzila w domu przy dziadku i akuszercr gine nie widziala całe życie dożyła sędziwego wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę pojać jak można się wstydzić partnera przy badaniu u ginekologa palcami pochwy i porodach?A jak dzieci robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z niego d**ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zostawił dziewczynę czy nawet żonę gdyby ginekolog był bliższy dla niej niż ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam partnera podczs badań i trzyma mnie za raczke widzac co robi ginekolog.A dodam,ze mamy fajnego ginekologa i zachęca pary do obecnosc***artnera by był przy badaniu,lecz to zależy od pacjentki czy nie jest zacofana i krepuje sie swego ukochnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosć 22,19 cos tobie zaszkodziło,jesteś ginekologiem piszac,że intymność nie z chłopakiem,czy mężem lecz z ginekologiem???Ja mam męża i jest Prawo gdy decyduje ginekolog to narusza Prawo Konstytucji baranie bo to jest ubezwłasnowolnienie decydowanie za kogoś!!To,że ginekolog powinien znac konstytucje!A odszkodowanie za wyprzoszenie przez personel medyczny siega nawet kilkadziesiat tys zł!!Więc nie pisz bzdur ,ze nie ma Prawa!Decyduje Pacjent nikt inny!!A jak jest w związku to liczy sie partner dla partnerki nie niedouczony,czy zboczony ginekolog,bo taki wyprasza tylko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy problemu.Zawsze chodzimy do kobiety ginekolog ,ai mąż jest przy badaniu.Nic nie ma przeciw lekarka.Poród odbywal sie przy meżu.Więc wystarczy podejśc do sprawy z intymnościa i mieć meża zawsze przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje krocze nalezy tylko dla męża i pani ginekolog.Nie do faceta ginekologa!A przy porodzie miałam szczeście bo była ginekolożka i położne oczywiście mąż był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje krocze neleży do mnie i męża i ginekologa w obecności meża by nie rozzuchwalał sie gin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bym taką zostawił co się mnie wstydzi nawet jak chodzi o ginekologa czy gdzieindziej.Tyle w temacie woli ginekologa to niech z nim jest a nie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wasze wpisy.Nie powina sie wstydzic chlopaka,czy meża przy badaniu lub innych sytuacjach.Intymność to partner i partnerka nie ginekolog i wasza partnerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz racji ,że to parawo zboka spytaj Rzecznika Praw Pacjentów.Powinieneś uważać jak jestes ginekologiem i zastanowic gdy będziesz chciał wyprosić pacjentce osobę bliska.Sa już wysokie odszkodowania wypłacane pacjentowi lecz nie na zacofanej prowincji bo nie dotarła tam cywilizacja!Nawet kilkadziesią tyś zł!Decyduje cywilizowana Pacjentka o obecnosci nie zboczony ginekolog bo taki tylko wyprasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem podekscytowana gdy idę do ginekologa na badanie nie dlatego,ze mąż jest przy mnie podczas badania pochwy,lecz obcy facet penetujący pochwę to niecodzienne przeżycie.Mąż jest bardzo spokojny i bardzo otwarty jest ginekolog dużo nam mówi podczas badania pyta nas czy mamy jakieś pytanie.Ja mężowi zlecam pytania ,które wstydzę się spytać.Nie moge sobie wyobrazic jak mozna się krępowac meża ,czy chłopaka przy badaniu to utopja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproponuj mu, że pójdziesz z nim do lekarza gdy będzie miał badaną prostatę i będziesz obserwować badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten świr/świruska?? Odpisuje sam sobie potwierdzając oczywiście wcześniejsze wypociny. Żal, nie odpisujcie na te absurdalne wymysły. Każdy wątek na ten temat jest jego. To jakiś fetyszysta zboczony, nie odpisujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego świr to ludzkie sprawy.Ja bym zostawił gdyby mie się wstydziła u ginekologa przy badaniu,bo jestem przy swojej dziewczynie przy badaniu cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
No i dobrze ze odszedl . To byl test na inteligencje . Nie przeszedl testu . Nie nadaje sie . Poszukaj lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam mieć prawiczka a ja bym byla do niego cnotka a nie wyczierac sie z ilomaś facetami.Popełnilam błąd ,Którego bardzo załuję.A ty jesteś mądrą osobą bo cie nikt nie zostawił!A był inteligentny i czuły nie cham co go nie interesuje druga połówka jak ty podchodzisz do życia.Nie chce sie wycierac jak ty z ilomaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×