Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak mnie zostawił bo nie zabrałam go do ginekologa.

Polecane posty

Gość gość
Nie chodzi o to czy widział ginekolog wiele c**ek, lecz o to, że chłopakowi chodziło o swerę intymną dziewczyny w która wkraczał obcy facet bez jego obecności. Dlatego ja miałam mam i będę miała swego faceta przy badaniach cipki.To ,że ginekolog widział wiele c**ek nie znaczy, że nie podnieca go młoda laska na fotelu ginekologicznym. Dam przykład w naszym mieście zostawił żonkę dzieci i związał się z pacjentkom. Więc i ginekolog nawet starszy uległ niestety urokowi młodej cipki. Dlatego nie piszcie bredni ,że widział już wiele CIPEK i go nie rusza młoda cipka Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być tępą i wstydzić się swojego chłopaka. To co wy robicie ze swoimi chłopakami czytacie bajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są tępe i myślą że ginekolog to wszechmocny a chłopaka można zmienić. Po czasie wiedzą że zrobiły źle i chętnie by zabrały go na badanie narządów rodnych lecz czasu nie wrócisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Polki tak irracjonalnie podchodzą do ginekologa i innych lekarzy majacych ich za wszechomocnych! A rzeczywistość jest opłakana i robią ginekolodzy co chca bezkarnie bo są zacofane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten jebniety znowu to samo 5 za skladnie i brak jakiekolwiek sensu w zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.05 jak zwykle słabo kumasz gościu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.56 również tak bym postąpił po prostu zostawił. Na szczęście mam ogarnietą laskę co mnie uznaje a nie wierzy w ojca rydzyka i ginekologa. Dlatego jestem podczas wizyt i badań ginekologicznych przy niej gdy będzie rodziła naszego dzidziusia oczywiście będę obecny. Wiem że wiele dziewczyn od ojca ryzyka zacofane nie zabierają partnerów na badanie cipki i porodu dlatego będą wpisy potępiać mój wpis ale zlewam zacofańców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko polki są tak zacofane i wstydzą się swego faceta tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahaha ty fetyszysto j****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasach gdzie cały czas pokazuje się nawet uśmiercanie podczas porodu. Dlatego czas skończyć z bezkarności lekarzy i zawsze mieć świadka w osobie bliskiej gdy zachodzą szczególne zagrożenia NAGRYWAĆ POWINNA osoba bliska jako Dowód do sądu! !A twoje ha ha ha. ... sobie wsadź w dupę! !! Każda kochająca się para nie ma problemu by być razem nawet gdy ginekolog pcha palce w cipke bo w zasadzie tylko w Polsce podczas każdej wizyty u ginekologa młodej laski pcha palce do cieki. Tego się unika w Cywilizowanych krajach i zawsze tam jest obecny ktoś z bliskich! !!! Tylko polki mają problem wstydzac się partnera! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego zyeba nie da się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie widzę nic gorszącego w obecności chłopaka czy męża podczas badania palpacyjnego pochwy. Bo mam męża przy takich badaniach pomagał przy porodach tyle że nie w Polsce bo nie doszła tam taka świadomość z obu stron. Mam na myśli żon czy ginekologów. Cieszę się że nie ma mnie w tak ograniczonym umysłowo kraju gdzie gorszą takie sytuacje jak obecność osoby przy badaniu porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z ciekawości dlaczego się wstydzicie swojego chłopaka czy męża przy badaniu bora? To intymność macie z obcym facetem ginekologia a nie z chłopakiem? Osobiście bym chciał być przy badaniu bobra będę bo moja dziewczyna nigdy jeszcze nie była i nie zamierza tak szybko iść. Inaczej bym ją zostawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA nie ma badań palpacyjnych tylko robi się zdjęcie w trójwymiarowe USG! !! Tylko w państwach Europy i Afryki! A przy porodzie rzeczywistość by był ten co go spłodził. A u was to jeszcze nie dotarła cywilizacja? Chłopaka się wstydzić przy badaniu krocza szok i zacofanie! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×