Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak mnie zostawił bo nie zabrałam go do ginekologa.

Polecane posty

Gość gość
Ja się nie dziwię chłopakowi skoro są razem to zawsze nawet u ginekologa. Również bym zostawiła gdybym była chłopakiem bo niektórzy ginekolodzy jak we wszystkich zawodach się trafiają śwituszki i zboczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka cipkę pokaże ginekologowi sam na sam bo chłopaka się wstydzi.Jak ona planowała z nim miec dziecko zsówć reformy w nocy by ją tylko zapłodTo trafił na taką z radia maryja chyba??? Ogarnięty chłopak że nie wchodził w taki związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy skonczycz zboku jeden z tymi chorymi tematami? Pieprzysz jak potłuczony w kolko to samo i myślisz, ze tu sami idioci tacy jak Ty siedza i będą się nabierać na Twoje dziecinne gierki i zmiany nickow. Ja jestem kobieta,mam meza i sama chodze do ginekologa i dziecko tez rodziłam sama. Lekarz to lekarz i nikt więcej, a do urodzenia dziecka facet potrzebny nie jest. Wiec skoncz te nudne wywody i zajmij się czyms pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał rację bo tepa i zacofana dziewczynę bym zostawił gdy ona się by mnie wstydzila a jakiegoś ciolka ginekologa nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ograniczone umysłowo dziewczyny co intymność mają tylko z ginekologiem a nie z chłopakiem !!!Ja mam co nie wstydzi się mnie nawet przy badaniu c**eczki przez ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.28 ty jesteś z bok bo to są sprawy intymności wyłącznie dla partnerów. Osobiście uważam że obecność przy badaniu nie powinna być problemem w normalnym kochającym się związku. Są jednak odstępstwa u zacofanie partnerem jak zrobiła mądry wywód intymność z ginekologia a nie z chłopakiem bo go się wstydzi szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego sie nie kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy najpierw pomyśleć kto dla nas jest ważniejszy chłopak czy ginekolog w naszym życiu.Ja wybrałam chłopaka choć nie chodziłam po ginekologa będąc panną.A gdy szłam jako mężatka to mąż jest obecny przy badaniu.Potem był przy poród ach. Dlaczego by miał nie być skoro wszystko już widział u mnie a ja u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co miał czekać aż mu rogi z ginem przyprawila również bym zostawił głupią gęś gdyby nie zabrała na badanie cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój były powinien się leczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego leczyć skoro miał rację bo w UK są zawsze razem przy penetracji pochwy u ginekologa.A u was nie są to wina partnerki chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc oględnie nie chodzę specjalne po lekarzach zwłaszcza ginekologu.Ale gdy idę raz na dwa trzy lata to zawsze jest obok mnie mąż całe badanie i porody również był obecny i pomagał mi przetrwać te trudne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dentysty tez z toba chodzi i uwielbia patrzec jak syczysz z bolu,gdy ten boruje ubytek? Na pewno bycie meza u gina swiadczy o dobrych relacjach w zwiazku,hehe,durne baby. Ginami sa tez kobiety,to do kobiety tez z toba pojdzie czy tylko gdy ginkiem jest mezczyzna?!hipokryzja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no, marzenia o penetracji pochwy u gina o 3 nad ranem, nie możesz spać przez te marzenia czy masz nocną zmianę jako cieć ? Etatowy kafeteryjny maniak ginekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matolku tam jest inna godzina w UK nie lebie przemadrzalych debili jak ty co czytam te wywody z krytyką każdego myślącego inaczej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano inna cala godzina roznicy :) tobie jest psychiatra potrzebny a nie ginekolog to juz jest choroba a nie tylko fobia czy fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wielka różnica, przemądrzały debilu, jedną godzinę do tyłu, tu 3 a tam 2, nevermind, i tak, jak widać, musisz o tym pisać, która godzina by nie była, zwłaszcza poprzez udawanie różnych osób "myślących tak samo". :D Ludzie ci regularnie plują w ryj na forum, bo mają dość twojego bełkotu o macaniu c**y przez gina a ty udajesz, że deszcz pada i bełkoczesz dalej, masz coś ze łbem czy dorabiasz sobie jako troll na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie te teksty o wspolnych wizytach u ginekologa pisze wciaz ten sam zbok. To indywidualna sprawa kto z kim i gdzie chodzi. Przestan zboku narzucac swoje dewiacje innym, bo ja rzygam jak widze Twoje wpisy. Chodze czesto do ginekologa, bo niestety choruje i to nic przyjemnego. Rzadko ktora kobieta przychodzi z partnerem, a jesli nawet, to on czeka pod gabinetem az wyjdzie.Ani razu nie widzialam, zeby mezczyzna wchodzil z kobieta. Skad sie biora takie dziwadla jak Ty? Ile Ty masz lat? Przypuszczam, ze nascie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sadze by pisała ta sama osoba, bo cie ktos nazwał matolkiem a nie jestes nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez o tych wizytach u gina i przy porodzie pisze ponoc jakis zboczuszek facet ,wkleja na kazdym dziale co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ten dewiant robi to od dawna, każdy się z niego smieje i mu robi jazdy, a ten pisze znowu i dodate teksty typu...wiem ze zaraz znajdzie się zboczony ginekolog, który będzie mnie opluwal buuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis lub wczoraj na rozwodnikach,dzis tez na ciaza,macierzynstwo i dziewczyny daly sie wkrecic. I tak stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06, nikogo nie interesuje, co ty sądzisz, matołku, zwłaszcza, że wiemy, że to ty piszesz :D Nooo, to o zboczonym ginekologu roz******la... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problem bym to zignorowała,chyba ,że was to dotyczy jako ginekologów to się nie dziwię macie problem.Faktem jest ,że coraz wiecej jest skandalicznych błedów lekarskich i chodze równiez z mężem,który ma przygotowany telefon do nagrywania gdyby zaszła konieczność nagrywał.Twierdzę ,ze mnie jestcze bardziej złajasz bo jest wiekszym dowodem nagranie a nie obecność meża bo to świadek z rodziny.Pozdrawiam wsa zmartwionych problemem obecności Swiadków zdarzenia.A chłopakowi się nie dziwię,że zostawił jąNie wiecie dziewczyny co przeżywa chłopak gdy jego dziewczynę bada obcy osobnik płci męskiej.Możesz pisać dowoli krytyki bo więcej tu nie bede wchodziła POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa oni się podniecają :D Zwłaszcza na porodówce, gdy Twoja c***a wygląda jak zakrwawione wiadro ::O Idź się lecz kobieto ! Psychiatra i to dobry na pooomoooc !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, idz zboku do psychiatry z partnerem czy tam parterka i opowiedz co wypisujesz na forum. Koniecznie to nagraj i nam pokaz dowod na Twoja niepoczytalnosc, wtedy zaczniemy Cie traktowac ulgowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, tak, słynna kafeteryjna trollica/ troll z obsesją nt. obecności męża/ partnera przy badaniu założyła osobny temat jako porzucona dziewczyna i ma swoje 5 minut :P A ludziska się nabierają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA: TROLL I ZBOK 2 w 1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój były powinien się leczyć, zbok i dziwak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie jest psychiatra potrzebny a nie ginekolog to juz jest choroba a nie tylko fobia czy fetysz x dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×