Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAKI MAM TYP URODY ? (zdj)

Polecane posty

Gość gość
figury kaszalota napewno nie mam. mam 166cm i ważę 52 kg ;) więc akurat to sobie wypraszam. i prosilam o pomoc w odszukaniu typu urody, a nie o komentarze typu jestes ladna/brzydka chuda/gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Borsuk skrzyżowany z mrówkojadem o fizjonomii dzięcioła który spółkował z aligatorem (zielone oczy) Wynik : CUDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70 cm w talii przy takich biodrach to zadna klepsydra. Zwlaszcza z waskimi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wg mnie owszem. zreszta niewiem ile to jest dokladnie moze z 68-70 dawno sie mierzylam. a juz napewno nie 'jablko' . a ramion nie mam az tak wąskich, tylko proporcjonalne. poprostu chodzilo mi o to, ze nie ejstem wielka w barach jak niektore dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instagram.com/p/nLSqqNuBa1/?modal=true tak dla rozjasnienia zdjecia . instagram.com/p/qPgIzPOBWK/?modal=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a mam pytanie co sprawilo,ze sie tak zmienilas na lepsze? na innym temacie wstawialas zdjecie sprzed paru lat i zupelnie bylas zaniedbana a teraz jak inna osoba... Bylo jakies wydarzenie, ktore spowodowalo te zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie w szkole mi dokuczali (gimnazjum) glownie dlatego :) . zapuscilam wlosy, leczylam tradzik i tak jakos samo wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boisz się ujawniać na kafeterii? Podająć swój instagram, facebook z imieniem i nazwiskiem? I zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na instagramie w kazdej chwili mozna zmienic ustawienia prywatnosci lub zmienic nick ;) a na fb i tak nikt obcy nie moze mnie dodac/napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×