Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MALWINkA7

Ile dzisiaj kosztuje wesele?

Polecane posty

Gość gość
Na ok 120 osób-jakieś 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 90 osób ok. 40 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od regionu,pory roku,jedzenia,kamery,foto,muzyki,ubioru,ilosci gosci itd. Nas na ok 60 osob kosztowalo ok 20 tys 2 lata temu,wesele bez poprawin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy robił wesele na 100 osób - kosztowało go 50 tys. Ja robię na 45 osób - liczę ok 22 tys. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie. Są rzeczy na których możesz/chcesz zaoszczędzić i takie na których nigdy w życiu byś nie cięła kosztów. Ja np wybrałam wesele w pałacu bo znam takie miejsce w którym się zakochałam od pierwszego wejrzenia i nie chcę z niego rezygnować nawet jeśli jest bardzo bardzo drogo (płacę 300zł za talerzyk) ale za to zrezygnowałam zupełnie z kamerzysty, wynajmu limuzyny, fotografa mam za 800zł, zaproszenia robiłam sama, mam DJ zamiast zespołu i używaną sukienkę z allegro. I dzięki tym wyrzeczeniom zaoszczędziłam jakieś 10 000zł :). Gdybym nie robiła wesela za 300zł od osoby tylko na sali weselnej gdzie talerzyk kosztuje 180zł zmieściłabym się w 17tys na 45 osób. Także wszystko zależy od Ciebie. Zmieściłam się w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od poziomu wesela. Moja przyjaciółka wydała 45tys na wesele na 80os, ale przyznaję, że wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. U mnie będzie skromniej. Wesele będzie w "remizie" z kucharkami, kamerzysty nie bierzemy, fotograf będzie za grosze bo to młodzutka osoba, DJ zamiast zespołu. Ale mi to nie przeszkadza. Wiem, że goście będą wspaniali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w tym roku wesele. Wybraliśmy salę pod Warszawa, bo mieli atrakcyjne ceny 165zł/os. Nie żałujemy bo było wspaniale, orkiestra, obsługa i jedzenie nie zawiodło. Wzieliśmy fontannę czekoladową i piramidę owocową , którymi goście byli zachwyceni. www.cksnicola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszty weselna bardzo szybko można oszacowac przeglądając ofertu wszytskich sal i podwykonawców zamieszczone na http://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena zależy od tego ile osób i gdzie... Bo różnice zależnie od terenu mogą być ogromne. Wpływ na cenę ma też jaki zespół, kamerzysta, fotograf, suknia, garnitur, wystrój sali i przede wszystkim- koszt na parę (jedzenie, miejsce na sali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×