Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margaritka1883

ktoś z was miał chociaż raz w życiu książkę w ręku?

Polecane posty

Mała Ruda sporo czytasz. Dlaczego zatem piszesz w nicku, że jesteś "maruda"? Książki chyba zapobiegają marudności, co? Czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas na błyskotliwe wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooość
Całkiem ciekawy i pożyteczny temat. Czasem między pissingiem a rimmingiem, warto coś przeczytać, albo chociaż poprzechwalać się co się przeczytało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym pajączek w swej sieci - też pożyteczne stworzenie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest rimming? Tego to nawet ja nie znam. Wychodzi na to, że ani na książkach, ani na skesie... ehhh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małarudamaruda
teraz w kolejce saga Millenium i antologia polskiego reportażu ;). Pit książki są dobrym pomysłem na spędzenie czasu i przyjemnością . każda kobieta ma czasem fanaberie to może być czasem marudą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaritka1883
Właśnie widać po poziomie wypowiedzi jak czytacie. Nie ma o czym z wami gadać. Głupio zrobiłam, że tu napisałam. Spodziewałam się poważnych ludzi i wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooość
Nie wiem co to jest rimming. Ja się tu tylko systematycznie przechwalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się jakieś osły napatoczą :) nie ważne jak bardzo kulturalny byłby to wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudne podsumowanie tematu :) Margaretko kocham cię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promujesz Dostojewskiego na forum erotycznym. Fakt. Przemyśl swoje zachowanie. Książki mają nas zmuszać do myślenia. Odkrywać inne światy. Pokazywać nowe horyzonty. Nie wystarczy, że będziesz odhaczać pozycje na liście. :) Powodzenia autorko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak. Do fanaberii książek nie potrzebujecie :-) To jest u Was w pakiecie :-) Już mi rymy wychodzą od tego pisania o literaturze. Jeszcze mi to zostanie w naturze ...i dopiero będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goooooościu jak cos przeczytam, to też się tu pochwalę :-) Na razie tylko zdenerwowaliśmy Mergeritkę1883. nie poradzę jednak, że dopiero się dowiadują co to jest ta przygoda z książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaritka1883
Właśnie o tym mówiłam, tu zawsze jest tak samo. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, pewno nie powinnam o Dostojewskim tutaj, ale był świetnym pisarzem ;). to nie tak, że odhaczam pozycje, po prostu te ostatnio kupiłam i czekają na mnie ;). oczywiście...w czytaniu chodzi o przeniesienie się w świat bohatera, przeżycie czegoś fajnego nie ruszając się z fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedzaj nas częściej. Tu trza więcej kultury, literatury i sztuki też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zlicze, ile w zyciu przeczytałam. Kiedys czytalam wszystko, co sie dało, na szczescie dobre pozycje tez. Dzieki temu , ze staralam sie przeczytac jak najwiecej klasyki ,chwytam wiele powiedzonek i cytatow. Poniewaz kopalnia cytatow jest Szekspir- brnęlam bohatersko przez niego. Stopniowo przeszlam z beletrystyki na literature faktu, ona mnie głownie pochłania. Z pozostalych - tylko to, co ma nagrody, b. dobre recenzje - nie przez snobizm, bo przeciez sie tym nikomu nie chwale, tylko z ciekawosci, dlaczego krytykom sie jakaś ksiazka aż tak podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Marudo my to wiemy, a może nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooość
Dobrze Pit, czekam na przechwałki. Może tę przygodę z książką zacznij jednak od rimmingu. Gorąco polecam. Skoro autorka już poszła, to ja tu też idę. Nie mam zamiaru dłużej siedzieć sama z takimi "nieczytatymi". ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oczytany gosciu, jesteś najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooość
-tu* ;)🖐️ P.S. Przysięgam, że umiem czytać. Z pisaniem faktycznie gorzej dziś jakby. ;) Miau pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz za co przepraszać. To czytasz i już. Ja na razie tylko okładki od książek, więc Margeritka1883 się wkurza, że nie ma towarzystwa do pisania :-) Na forum erotycznym literatura może być trudnym tematem ale jak widać się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooość
Wiadomo gości nieoczytany, wiadomo...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooooooościu, to zarejestruj nick żeby Cię nikt nie podrabiał, a jak coś przeczytam, to od razy się pochwalę. Tymczasem, dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...miałem. tak naprawdę, to mój nałóg. w czytaniu mam zwykle kilka, co jest o tyle złe, ze czasem się czyta po łebkach. rekordy... "Mistrz i małgorzata" w 22 godziny (ze snem w srodku), i teraz juz nie pamietam - jakies 6-7 godzin - albo to byla "Duma i Uprzedzenie", albo "Dziennik Bridget Jones". Zreszta to w gruncie rzeczy to samo. :classic_cool: pamietam ze "Ja Klaudiusz" zajał mi kiedys az 4 dni, ale wtedy mialem problemy z okiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi Marcinek
Też chcę coś powiedzieć na ten temat, że też miałem kiedyś problem z okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo, mamy mądralę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Marcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braffo ero kafeterianie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×