Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna w przedziale nie zaproponował mi pomocy z bagażem!

Polecane posty

Gość gość
uprzejmość nie jest wymogiem, za to brak myślenia powinien być karany. Nie licz na to, że ktoś ci będzie torby nosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galagość
babcia tacha walizę ogromną a w niej: dla córci zakupy, dla wnuka ulubione rarytasy/jagnięcina, krewetki, czekoladki- dla wnusi sosiki, makarony,buciki,laleczki-dla zięciulka; alkohol,zdrowe kiełbaski. Pytanie? dlaczego inni grzeczni mają to dżwigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie mam 24 lata i nie tachałam rzeczy dla wnusi!!! Chodzi mi o to, że zawsze ktoś mi oferował pomoc a ten pan nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w tym dziwnego? kobiety chcialy rownouprawnienia ja tez nie pomagam bo uwazam ze jak ktos potrzebuje pomocy to ma od tego aparat mowy zeby poprosic a skoro nic nie mowi to najwyrazniej nie potrzebuje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to właśnie się przekonałaś, że jesteś już duża i nikt nie musi cię wyręczać więc na to nie licz i następnym razem spakuj się tak żebyś mogła sama ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jechałam z dużą torbą podróżną na kółkach.Do pociągu pomógł mi wnieść konduktor.Nie próbowałam wkładać na górę,ponieważ wiedziałam że będą problemy zdjąć.Postawiłam w przedziale i po problemie.Pasażerowi w przedziale chyba przeszkadzała i chciał wstawić na górę.Podziękowałam żeby tego nie robił, ponieważ nie poradzę sobie zdjąć.Mogłaś poprosić , na pewno facet by Ci pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteś tepa, naladowalas walizke to ja dzwigaj,a co jesli koles np nie mogl dzwigac? Wystarczylo zapytac o pomoc, krolewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to też mógł być powód. Mógł wiedzieć, że sam tej walizki nie podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo kiedys gdy chcial byc uprzejmy trafil na p*****lnieta feministke ktora zaczela warczec ze sama sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie tyle postów może przegapiłem gdzie był taki wątek, gościu schorowany coś z kręgosłupem, choroba reumatologiczna to że facet to nie znaczy że sprawny fizycznie, ja sam choruje więc wiem o co chodzi a przecież nie będę się komuś tłumaczył ty sory ale ci nie pomogę bo ledwo na nogach stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie pomyślałam o tym, ze np. nie mógł dźwigać... Był normalnym, dobrze zbudowanym, młodym mężczyzną więc w sumie zasugerowałam się pozorami... Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tematu, ciekawe jak długo jeszcze będziesz głupkowato się pytała dlaczego koleś z przedziału nie pomógł Ci z walizką? Odpowiedzi masz multum. A najlepiej by było, gdybyś takiego delikwenta (jeśli jeszcze raz coś takiego Ci się zdarzy) spytała osobiście, bo nikt jasnowidzem tu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem autorko wierz mi po mnie też byś nie poznała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- Czy byłby pan tak uprzejmy i pomógł mi zdjąć bagaże? - Nie! - Ooooo! - Słucham!? - Po prostu nie! Mi kto pomaga!? - Jest pan mężczyzną chyba? - Ale ja jestem za pełnym równouprawnieniem kobiet. Gorącym zwolennikiem jestem! A pani jest przecież w pełni równouprawnioną kobietą. - Pan to za to nie jest chyba w pełni mężczyzną! - Widzicie w nas mężczyzn w pełni, przypominacie sobie tylko wtedy, gdy trzeba wynieść śmieci, kontakt naprawić, zwolnić miejsce w tramwaju, autobusie. Nie jestem już w pełni mężczyzną, bo nie ma takiej potrzeby! Pani jest w pełni mężczyzną za to!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to cytat z Dnia Swira? Haha, dobre skojarzenie! Jejku, teraz mi trochę głupio, że go tak ostro oceniłam. Może rzeczywiście był chory na coś itd. Jakoś sobie sama poradziłam to najwazniejsze:) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja choruje na RZS jak gorsze dni to nie odkręce korka z butelki aby się napić już nie mówię o kucaniu, podnoszenie rąk z obciążeniem masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak jest wielki jak dąb - coś sobie zrobił w rękę, nawet nie wiedział kiedy....przez dwa miesiące nawet na komputerze musiał pisać z poduszką pod łokciem bo nerw uszkodził. Więc pozory mogą mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"DZien Swira" :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógł być też zwyczajnie zmęczony i nie chciało mu się wstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często podróżuję pociągami, dość często z dużą walizą. Nigdy nie proszę o pomoc - albo radzę sobie sama, albo stawiam na podłodze, o ile nie ma dużego tłoku. Mimo to prawie zawsze znajdzie się ktoś, kto oferuje mi pomoc - nie zawsze nawet facet. To dość miłe. Sama też oferuję taką pomoc, gdy widzę, ze ktoś ma trudności. A co do faceta to coz - mógł nie załapać, być zamyślony, być chory, mieć nadzieję że pójdziesz do innego przedzialu. Różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój autorko. Gościu był po prostu niekulturalny i tyle. Nad czym tu się rozwodzić. Sama ostatnio jechałam pociągiem i młody człowiek zerwał się z miejsca i zaproponował pomoc. Przy zdejmowaniu również. Nie uwłaczało to jego godności jako mężczyzny, wprost przeciwnie. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jeden ma rozum i kulturę na miejscu inny nie ma i takiego spotkałaś. A debilne gadanie popierające takie zachowanie pozostawiam bez komentarza i Tobie radzę to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest równouprawnienie, powinniśmy już dawno przestać pomagać kobietom w noszeniu przedmiotów, jak i wtedy, gdy facet je bije na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a od kiedy to niekulturalne jest nie wiedziec ze jakies babsko chcialoby zeby jej pomoc? od tego ma otwor gebowy zeby ladnie poprosic o pomoc nikt nie jest duchem swietym zeby sie domyslic ze jakies babsko chce zeby jej pomoc w czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kiedys zaproponowalas facetowi pomoc z bagazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy pomogłam jakiemuś staruszkowi ale normalnemu mężczyźnie, w sile wieku nigdy, a po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giorgio uważa bowiem, iż w dobie egalitaryzacji społeczeństwa savoir-vivre nie ma racji bytu, jako „seksistowski i niedemokratyczny”. Przeróżne wymogi nie dość, że czynią z kobiet „delikatne, uduchowione istotki, które leżą i pachną”, to jeszcze robią z mężczyzn „użytkowe konie pociągowe” i „paziów do otwierania drzwi i noszenia bagaży”. Czasgentelmanow-zrodlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu k***a on mial tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co pomagac kobiecie w sile wieku? jak ladnie poprosi to ok a jak nie potrafi geby otworzyc to niech sobie sama targa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes "normalna kobieta w sile wieku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×