Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Hej dziewczyny jak tam u was? Pracujecie? Odpoczywacie? Ja nie mogłam dzisiaj się zebrać do pracy ale tylko 3 dni i weekend. p.s dzisiaj temperatura delikatnie wzrosła o 0,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mój pęcherz czeka na mojego męża i jego powrót z apteki ze sterylnym pojemnikiem na mocz, poranna gimnastyka mnie czeka z tym całym przygotowaniem się do tej operacji :-P zaraz się zsikam!! Wczoraj mu odpuściłam bo wypił piwo. Radosna co Ci? Wracaj! Gościana biedna no! Weź się nie daj! Już niedługo! To znaczy jak Cie boli kręgosłup to :-( potem będzie ciężko! Jedz do Wrocławia na ozonowany ciepły basen! Będzie Ci lepiej! Mam nadzieje, ze maja! Na chlorowany w dzień dobry TVN odradzają szkodzi na małe kostki. Gdzie on jest uf!!!!!! O jest idę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja pracuje, ale na szczęście tylko 3 dni i znowu weekend. U mnie dzisiaj 7 dc i myślę, że czas zacząć, a wy jak tam?? Przytulacie się :)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a czemu teraz nie pójdziesz do dietetyka? czy ja słysze wymówki?? wystarczy lepiej jeść i chodzić częściej na spacery jeśli masz taką mozliwość. Ja bym nie rezygnowała ze starań na Twoim miejscu, ze względu na to co gościana mówi, o efekcie jojo. Bądź silna!!! Bajkanna ja jestem w 8 dniu cyklu:-). Od jutra zaczynam staranka:D. Anabella znowu zamilkłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Mój cykl się od jakichś 3 miesięcy zupełnie poprzestawiał. Dziś jest 19 dc, temperatura nadal niska, 36,6. Chyba troszkę się poddałam, czekamy juz 7 pełnych cykli i moja cierpliwość się kończy. Wiem wiem niektóre czekają duzo więcej niż Ja...ale każda z nas jest inna :) No nic... dziś znów podziałamy ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przed, skoro temp nadal na niższym poziomie. Z reguły po owu mam 37,37,1 no chyba że się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia ja chodziłam jakoś 3 miesiące do dietetyka ale przestałam ze względu na finanse wiesz dieta na 2tyg.200zł za wizytę kontrolną 50zł i tak co chwile za miecha wychodzi 500zł na dłuższą metę mnie nie stać to kupę siana(a ja jestem na bezpłatnym wychowawczym wiec jedna pensja) a rewelacji to tam nie ma normalny jadłospis wiem jakie jest moje zapotrzebowanie itp mam jeszcze te przepisy to z nich będę korzystać. A ja najzwyczajniej w świecie boję się zajść teraz w ciąże przemyślałam to dokładnie dużo warze i jak jeszcze przytyje to może to zaszkodzić mnie i maleństwu.Te parę miesięcy mnie nie zbawi i nic nie zmieni po za moim lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas pomyśleć o kreacji ciążowej na święta! Zapraszamy na wyprzedaż sukienek ciążowych! szczegóły: http://sklep.brzuchatki.pl/pl/promotions/1/full Ponad to: - staniki CIĄŻOWE od 10 PLN! - koszule DO KARMIENIA, koszule CIĄŻOWE, koszule DO PORODU już od 19,50 PLN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż reklama dźwignią handlu:D Mała sama nie wiem, ja wiem, że jak się nie odchudzałam to wydawałam mnóstwo pieniędzy bo lubię zjeść więc cały czas kasa szła na żarcie, a jak się odchudzałam to dużo mniej jadłam i dużo zaoszczędziłam na tym polu:D. A wcześniej knajpy, restauracje, fast foody mnóstwo kasy szło. Teraz mam hamulca, bo szkoda przeżreć wszystko i dodatkowo przytyć:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Hej dziewczynki :) Która teraz testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia ja wole ta kasę co na dietetyka bym wydała przeznaczyć na basen od przyszłego tygodnia jak tylko franca się wyprowadzi to idę na aqua areobik do tego racjonalne odżywianie oraz orbitrek i myślę ,że góra za 4/5miesiecy wracam do was z nowym entuzjazmem do działania.A tak będę wam dzielnie z boku kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Taka sytuacja_____27______6_______1________@04.11.2014 marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ 1 ______ @ 15.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jus sio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________23 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 24______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 mała2__________29 _____ 4________ 2 ______ @ 12.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruziaaaaa____ __________ ______ 2 _______ Ciężarówki usmiech.gif nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?______ _______ 3 _______ 12 Dziewczyny czy coś jeszcze pozmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała my również kibicujemy Tobie w zrzucaniu kg i również uważam, że szkoda pieniędzy na dietetyka tym bardziej, że już chodziłaś i masz różne przepisy. A co do wagi z tym jest różnie, niektórzy mają skłonność do tycia, inni nie. Jeśli chodzi o mnie, to nie mam problemu z tyciem (dobre geny), ale z drugiej strony nie jem dużo. Jedyna moja słabość to słodycze, ale staram się ograniczać. Z drugiej strony moja mama ma koleżankę, której 14 letnia wnuczka waży 140 kg!! Tak, to nie żart :O Ale co tu się dziwić, jak ona na śniadanie je pęto kiełbasy, chleb smaruje smalcem itp. To wina rodziców, że dziecku zrobili taką krzywdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka dziękuje :) I dlatego tak postanowiłam bo znam swój organizm i wiem ,że ma tendencje do tycia a zwłaszcza do zatrzymywania wody(w poprzedniej ciąży to miałam takie obrzęki ,że nogi jak kołki).A teraz emocje opadły zaczęłam myśleć racjonalnie a nie tylko serduchem i wiem ,ze tak będzie lepiej... Ja nigdy nie byłam chucherko ale tyle kg tez nie miałam bo przed 65kg wiec waga taka do przyjęcia :) Popłynęłam w ciąży i teraz sie meczę ze swoją nieodpowiedzialnością ;) Co ty 140kg o kurcze no to współczuje jej ja się źle czuje z moja a gdzie tu tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka uuuaaaa!!!! ale to w tym momencie wina rodziców, taka waga u 14-latki nie wzieła się od wczoraj.. Mała aqua areobik super sprawa!! Ty będziesz kibicować nam, a my Tobie:D Tylko nas nie opuszczaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia nie opuszczam was po prostu jestem w małym zawieszeniu.Jak ja zacznę starania to wy będziecie pewnie jakoś w połowie ciąży może dalej co nie które wiec będziecie na pokładzie dalej :)A ja będę deptać wam po piętach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala fajny plan na niedaleka w sumie przyszlosc;) Ale wiesz jak to jest.... Jak chcesz rozsmieszyc Pana Boga to opowiedz mu jakie masz plany;) Teraz jak pewnie odpuscisz to w kwietniu ty bedziesz chodzic brzuchata:D a my bedziemy ci deptac po pietach;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to będziemy jedynie wstrzemięźliwość uprawiać :P Właśnie zapisałam się na aqua areobik 2x w tygodniu do tego orbitrek przed tv :) dietka i myślę,że nie długo już będę z wami świrować na nowo ;) A właśnie dziewczyny pisałam wam ,że w tym miesiącu mam wyjątkowo mocne krwawienie i w zeszłym też tak miałam a zawsze mam dość skąpe @ .Poczytałam i wiecie co znalazłam, chyba odp to jest czynnościowe krwawienie z macicy - jest spowodowane tzw. cyklem bezowulacyjnym, tzn. takim, w przebiegu którego nie doszło do jajeczkowania i owulacji. Wówczas pęcherzyk jajnikowy staje się pęcherzykiem przetrwałym i stale produkuje estrogeny, które doprowadzają do znacznego przerostu błony śluzowej macicy, a dalej do mocnych krwawień.Czyli jak byłą u gin i mówił ,że nic na razie nie ma mógł mieć racje maiłam cykl bez owu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała zobaczymy kto będzie brzuchaty, mam nadzieje że nam się spełni marzenie. Dziewczyny a ja się borykam z dylematem, czy jeśli teraz decyduje się na dziecko, to w przyszłości nie będę miec problemów ze znalezieniem innej lepszej pracy i rozwinięcia kariery zawodowej, która będzie mnie satysfakcjonować? czy takie rzeczy to tylko w FILMACH, kariera, lunche w południe, czas na pasje i życie rodzinne. Ja pracuje 8 h dziennie, ale na pełnych obrotach i jak przychodze do domu to nie mam siły na nic.... Nie brakuje mi pieniędzy, bo mój mąż dobrze zarobi. No właśnie ale to mąż, nie chciałabym być od niego uzależniona w przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam takich rozterek jak Ty Rybkunia. Zawsze rodzina była dla mnie priorytetem może dlatego że u mnie w rodzinie nie było zbyt różowo. Dla mnie ognisko domowe jest najważniejsze chciałabym mieć chociaż dwójkę dzieci , ale obawiam się ze zbyt późno się do tego zaczęliśmy zabierać , a to też dlatego że po pierwszym poronieniu bałam się kolejnej ciąży i tak odwlekaliśmy moment ponownego starania a później była zmiana pracy i kolejne odkładania i to właśnie przez pracę , bo bałam się że po ciąży nie będę miała gdzie wracać , ale teraz wierze że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia powiem ci tak ja tez długo zwlekałam z decyzja o dziecku bo praca ,studia itp.Mąż bardziej nalegał.Ale podjęliśmy decyzje ,że na 1 czas najwyższy bo latka lecą a studia dam rade itp.I tak było jak sie broniłam byłam w 8 miesiącu ciąży od 1 miesiąca poszłam na L4 bo pracuję w żłobku ale oddalonym ponad 30km od mojej miejscowości i jazda pociągiem z brzuchem do pracy pełnej dzieci(a niech któryś mnie kopnie itp) i chorób nie reale mój gin zakazał mi.I tak zostałam na utrzymaniu męża nie opłaca mi sie wracać do pracy bo co zrobiła bym z małym ze sobą nie zabiorę bo dziwnie tak(i musiał bym też płacić i jeszcze własne to rodzice by dziwnie patrzyli) i co z pisklakiem o 5rano pociągiem jechać jedynie niania ale co ja bede obce dzieci wychowywać a moje ktoś obcy i co oddam 1200zł niani a jak 1500 zarabiałam wiec zostałam na wychowawczym bezpłatnym bo przekraczamy aby od państwa dostać głupie 400zł nawet rodzinnego nie mam a to zaledwie 90zł .Szkoda gadać a w rządzie latają samolotem z miasta do miasta.Ah nasz Polska rzeczywistość...Ale nie żałuję mamy jedno konto mąż tylko zawsze bierze kartę aby zatankować auto a jak dysponuje cały miesiąc nimi i nigdy nie usłyszałam ,że coś nie tak z resztą ja z tych oszczednych zanim kupie 5x pomyśle itp.Wiec powiem ci tak jak nie ta praca to inna nie masz co się zastanawiać i tak bardzo czesto jak my mamy wracamy po urlopach do pracy to albo nie ma miejsca albo ktoś zajął nasza pozycje a nas wezmą bo muszą i później i tak wywalą bo niby redukcja itp .Powiem Ci tak ja nie żałuje moze mamy mniej niż kiedyś na koncie ale tych chwil z małym nikt mi nie odbierze a praca no cóż jak nie ta to inna młode jesteśmy jeszcze dużo życia przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
TakaJa86 a mogę wiedzieć kiedy poroniłaś i który to był tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly90
coś się zawiesiło znów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też mąż nie wylicza, co chce to kupuje. To ja zarządzam budżetem domowym i jego rachunki, drobne wydatki go nie interesują. Tylko ja w przyszłości nie chcę byc na jego garbie, nigdy nie wiadomo co życie pokaże, może będę musiała sobie radzić sama z dzieckiem? a jednak do kasy człowiek szybko sie przyzwyczaja:P, bieda by mi była jakby wszystko się skończyło. TakaJa to nie rozterki byle jakie, to realne problemy. Sama bałas się utraty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×