Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje z tym forum? Zalogować też się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam leże i siedze na kafe i allegro. Wybieram prezenty dla dzieciaków a jest ich sporo w rodzinie. Każdy chce żeby ich dziecko odwiedzić, a jak sie odwiedza i jest jeszcze okazja typu mikołajki to oczywiste jest że trzeba kupic jakiś prezent. Kupiłam chrześnicy lego duplo pociąg z cyferkami 80 zł, ale to wyjątek, reszta dzieciaków w rodzinie średnia cena 30 zł prezent i wychodzi i tak 300 zł:-/. Ciekawe czy moje dziecko będą tak odwiedzać? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
czesc! jestem, jestem! ja pierdziele,ale to idzie!! wiecie co? wzruszylam sie wczoraj, bo moj kiero do nas wpadl na opijanie ciazy.... i dostałam pierwsza megapake pampersow, sloik ogorkow, 2 kubusie, torbe mandarynek, i merci :D jak wyciagal to wszystko z torby, to wogole z******ta mial argumentacje (chyba sie przygotowal z gatką:D) a dzis... cud... pierwszy dzien bez RZYGANIAAAAAAAA :D:D po dokladnie 31dniach zobaczymy co bedzie jutro :D:D az ze szczescia zlozylam zamowienie na minishopie na kosmetyki i pedzle.... ostatnio mialam chandrę .. bo stwierdzilam ze sie zapuszczam... te dresy... odrosty na nogach :D itd... w ramach zrywu zapisalam sie do kosmetyczki na oczyszczanie no i przeznaczylam co nieco, albo i troche wiecej na kosmetyki kolorowe i pedzle no i tarty swiateczne z yankee candle. wiem, powinnam ciułać na wyprwkę dla dziecka... ale jeszcze czas.... poza tym dziecko czuje emocje i teraz sie cieszy razem ze mna :D ktos o fluidach wspominal, ja przesylam jak najbardziej!!!! duzo duzo, a juz zwlaszcza tych rzygankowych :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnaaa!!!!!!! i z zakupami sie zgadzam i z bezdechem na widok dawnych miłości::DD i z pechem... zawsze jak ubiore sie niestarannie/ tudziez mam okropne wlosy spotykam ciacha z dawnych lat :D:D albo kogos przed kim lubie wygladac dobrze. samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja dopiero wróciłam od teściów....faktycznie ostatnie 2 dni cos tu cicho sie zrobiło....jak tak to 3 strony w pół dnia były a teraz hm....nawet jedna sie nie zapełniła :P gościana no w końcu sie odezwałaś już myślałam ,ze zapadłaś w sen zimowy :P.Jeżeli chodzi o oczyszczanie to wiesz ,że w ciąży nie można tych prądów co sa na końcu ?Powiedz swojej kosmetyczce ,że jesteś to ona będzie już wiedział co ci wolno a co nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Rybkunia niedługo zapewne się przekonasz :) U mnie w rodzinie nie ma małych dzieci i chyba najwyższy czas żeby to zmienić. Ostatnio rozmawiałam z teściową o świętach i wigilię będziemy spędzać tylko w gronie najbliższych: ja z mężem, nasi rodzice i babcia... Aż się prosi aby do tego grona dołączyło kiedyś jakieś maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
Mała2ale z tego co mi tlumaczyla to ja bez zadnego pradu bede miala;D ale mam zamiar zrobic sobie 3x oczyszczanie co 3/2 tyg a pozniej isc na serie mikrodermabrazji, (no i oczyszczanie tak jak mi piwie,ale zapewne raz na 2miechy, bo ja ide na mechaniczne) bo czytalam ze jest bezpieczna w ciazy, tylko kwasy sa niepolecane i peelingi kalwitacyjne no i pierdy z retinolem i costam.... kwasow szkoda bo myslalm zeby sobie porobic na wiosne...no nic...zrobie na nastepna jesien;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześć dziewczyny:) ja rano się obudziłam z mdłościami jak to ostatnio.... ale w drodze do pracy wstąpiłam do sklepu...i naszło mnie na tonic do picia....i wiecie ,że mdłości mi po nim zaraz przeszły na parę godzin? :) spróbuje jeszcze w któryś dzień żeby sprawdzić czy faktycznie po nim:) przykro mi kochane ,że dostałyście tą małpę:(:( ale głowy do góry i nie poddawać się!!! córcia mi coś pociąga noskiem i katar ma mam nadzieje że po trzech tygodniach nie obecności mi się teraz nie rozłoży bo zapomną w szkole jak wygląda:( mój mąż miał dziś wolne i zrobił mi niespodziankę ... jak wróciłam z pracy to mnie dopadły zapachy smażonych placków ziemniaczanych.... moich ulubionych..a że pisałam mu ze po tym toniku mi lepiej bo się pytał to stwierdził że mi usmaży całą michę wielką i to jeszcze specjalnie przesolił bo wie że lobię bardzo bardzo słone:) on nie cierpi ich w ogóle więc wszystkie były moje:):) ide się poprzytulać troszkę do mojej rodzinki:) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nowa niezdrowa przekąską....sa czipsy...lays strong.... wiem ze to zlo.... i jak nie jestem w ciazy to potrafie sobie odmowic nawe pol roku... a teraz.... moglabym jesc codziennie.....jem raz w tygodniu... garsc....reszte pozera moj maz, ze n8by w trosce o mnie....marze zeby opylic cala pake! (chociaz to mi sie jeszcze nigdy nie udalo;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
Cześć dziewczynki :-) nie wiem o co kaman z moim @ w ciągu dwóch dni miałam zaledwie dwie brązowe plamki wielkości ziarnka grochu dosłownie... Brzuch nie pobolewa, czy po Dostinexie i tabsach na TSH może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka u mnie tez wigilia w gronie najblizszych ale jak są mikołajki to nas wypatrują dzieciaki, tak już ich nauczylismy że zawsze coś dostaną. Najbardziej mi zależy na jednej dziewczynce w rodzinie. To kuzynostwo mojego męża, mają 10 letnią dziewczynkę i bardzo ją zaniedbują. Szkoda patrzeć jak rodzina się stacza, tam od lat królował alkohol. Szkoda mi tej małej bo ona się praktycznie wychowała ze mną. Matka w gas to 2 latka latała do mnie do domu obok i była całymi dniami. Mam do niej sentyment także jej planuje kupić jakiś ciuszki. Zawsze ode mnie dostaje ubrania albo przybory szkolne jak się jej skończą, bo dzieci się śmieją jak czegoś nie ma albo jak jest brzydko ubrana:-(. gościana ja w ciąży nie jestem i nigdy cipsów nie jadłam, a ostatnio to muce cheestosy pizzowe bez opamiętania:D Przytyłam !! jak weszłam na wage było 57,5 byłam przerażona bo jeszcze w wakacje było 55.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Czesc laski:) ja juz w pracy, dodam tylko ze o 3 wróciłam do domu:) bylismy na urodzinach u kolegi. Takze ja dzisiaj tez mam mdlosci, szkoda, ze nie ciazowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. My dzisiaj jedziemy do rodziców narzeczonego na obiad , a później wybieramy się do kina. Musimy się trochę rozerwać. Do @ jeszcze 6 dni a testy ciążowe juz zaczynają mnie kusić. Dzisiaj jak rano wstałam i robiłam siusiu to spojrzałam na szafkę w której leżą testy i miałam wrażenie, że mnie wołają zrób mnie, zrób mnie hehehe. Fruzia to co trochę poimprezowałaś? Kacyk jest? Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
Kacyk nie, nigdy w zyciu nie moalam kaca:) ale nie wiem czy juz wyttzrzwialam:D no i zaraz zasne:) hehe Ja to jestem czubek i juz bym testowala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruzka86
A czipsy i czekolada to moja milosc:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) ja dzis robilam test owulacyjny i wyszly mi 2 czerwone kreski, co daje mi nadzieje, bo do tej pory mialam cykle bezowulacyjne... Zobaczymy... Mam nadzieje, ze tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Hej :) Dziś rano byłam z mężem na zakupach w Auchan. Lodówka pęka w szwach :D Dziś na obiad robię zapiekankę z makaronem, pieczarami, żółtym serem i filetem z kurczaka :) Marząmisiędwiekreski a może to tylko plamienie i jednak jesteś w ciąży... Robiłaś test? Rybkunia to dobrze, że pomagasz tej dziewczynce. Widzisz jak to jest - niektórzy zrobiliby wszystko dla swoich dzieci żeby były szczęśliwe, ale nie mogą ich mieć. A niektórzy nie mają z tym problemu i nie doceniają tego co mają... Rybkunia a ile masz wzrostu? Ja ważę 58-60 kg przy wzroście 173. Marzy mi się 55 kg, ale wtedy wyglądałam za chudo - przynajmniej tak mówi mój mąż. Takaja86 hehe dobre, ale lepiej się wstrzymać moim zdaniem, bo mogą jeszcze nie wyjść :) Fruźka zazdroszczę... Jak ja coś wypiję, a to się zdarza może raz na rok (praktycznie nie piję), to na drugi dzień ledwo żyję. Dlatego staram się nie pić w ogóle. A ja dałam sobie spokój z testami owu(przynajmniej na razie), bo mi nie wychodziły i tylko się zestresowałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam wczoraj spotkanie rodzinne i tesciowie mówili, ze poszła jakas plotka po rodzinie, bo co ktoś dzwoni zapytac co słychać to pytaja czy to prawda, ze sie dziecka spodziewamy. Nie musze mowic, ze nie mowilismy nikomu ze wogole sie staramy(oprocz mojej siostry). Mam nadzieje, ze wykraczą i przyszy rok bedzie dla nas owocny w dzieciaczka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka ja mam 163 wzrostu... nosze rozmiar s/m. Kiedyś nosiłam nawet XL :-/ ale potem schudłam i nosiłam S cały czas. To już ponad rok jak jestem w mniejszym rozmiarze, ale czuje że brak czasu na ćwiczenia wpływa na moje ciało, jest bardziej miękkie i znowu pojawia się cholerny celulit.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zrobilam test owulacyjny bo cos mnie jajnik pobolewa i wyszedł pozytywny, co prawda kreska blada, ale mąż widzi więc się liczy:)) Wiec wychodzi na to, ze owulacje mam ok 20dnia cyklu-pozno prawda? Jesli mam blada kreske to znaczy ze owu sie konczy, zaczyna czy ciezko powiedziec?:) Jak zanioslam test owulacyjny mężowy zeby sprawdzil czy widzi ta kreske to juz mial wielkie oczy i sie pyta co to znaczy-ale mowie, ze niestety to tylko owulacyjny. A tak sie chlopak ucieszyl juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Rybkunia również noszę rozmiar s/m. Na ogół lepsze jest s, ale czasami rękawy są za krótkie lub w biuście za ciasno i biorę m. Ostatnio nawet lubię takie trochę luźniejsze ubrania. Chyba podświadomie przygotowuję sobie garderobę na ewentualną ciążę :P Coś czuję, że w tym cyklu nic z tego, chyba będzie bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka jak blada, to chyba test jest negatywny. Ja takie blade, ale bardzo wyraźne mam już od 5 dni i tylko niepotrzebnie się zdenerwowałam, że nie zobaczyłam pozytywnego. Więcej już nie testuję w tym miesiącu, bo już testy się skończyły :P Boje się, że to cykl bezowulacyjny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wczesniejsze nie pokazaly nawet tej bladej . Sama nie wiem, sluz jest, wiec wszystko wskazuje na dni plodne. Zmartwiłas mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka nie martw się, z tego co czytałam, to te testy często się mylą i może faktycznie niedługo u Ciebie będzie owulka, ale z tego co twierdzi producent kreska testowa musi być taka sama lub ciemniejsza od kontrolnej. Inaczej jest w przypadku testu ciążowego - nawet blada kreska oznacza ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukaaaa weez sie nie przejmuj testami, bo one nie zawsze pokazuja owulke, serio, szkoda cyklu, do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sobie postanowilam ze juz wiecej testow owulacyjnych nie kupie:) W domu mam jeszcze 3 szt wiec pewnie je wykorzystam;) ale nowej dostawy nie planuje:) Bo nie wiem co za cholera wymyslila te testy i po co;) ...Chyba tylko po to zeby niepotrzebnie kobitki takie jak my stresowac;) Robimy te testy a potem sie nakrecamy ...czy to juz owu? ...czy dopiero bedzie? ...a moze juz byla? i tak w kolko macieja:) A nawet to ze test wychodzi na 100% pozytywny i testowa kreska jest ciemniejsza nie daje nam gwarancji owu tylko informuje nas ze nastapil pik hormonu LH, a to czy pecherzyk peknie to wielka niewiadoma:( i tak sobie mysle ze ten stres ktory nam wtedy towarzyszy wcale nie pomaga tylko wrecz przeciwnie organizm moze sie rozmyslic i z jajeczka nici:( Dlatego Dziewczyny mam propozycje Rzucmy te testy w cholere:D I czerpmy przyjemnosc z tych naszych staran o wymarzone dzieciatko:) Moj osobisty przepis na ten nowy cykl to przytulanko minimum co drugi dzien:D i niech sie dzieje wola Nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna a jak u ciebie @ po dufastonie? Jakies zmiany w intensywnosci? Bo u mnie znow bardziej skapo sie zrobilo. I naprawde nie wiem co ci doradzic od ktorego dnia masz go brac:O Najlepiej bedzie jak pogadasz z ginem o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×