Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

I co gorsze na nowo rozpoznac bedzie trzeba owulacje i wsluchac sie w organizm ktory wkacu moze zaprosi druga polowke do stworzenia bobaska :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
elilu i gotigośc to ta sama osoba czyli ja, nie dodawalo posta wiec myslalam ze to przez nick, bede pisac jako elilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodzianka u mnie tez ostatnio sie wszystko poprzestawiało, mam nadzieje że ten cykl będzie wyglądał jak poprzednie i zaowocuje dzidziusiem:-) Anabella osz ty, kolejna wczasowiczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
nie lubie sie wtracac ni stad ni zowad w polowie watku gdzie forumowiczki juz sie troche "znaja" ale moze mnie przyjmiecie :) moze napisze cos o sobie- mam jedno dziecko synka ktory ma ponad 2 lata urodzil sie jako wczesniak w 32 tyg ciazy, zawsze chcialam miec mala roznice wieku miedzy dziecmi , najdluzej rok ale ze wzgledu na ciezka pierwsza ciaze i wiele powiklan oraz cesarskie ciecie lekarz zalecil poczekac conajmniej 1,5 roku z kolejnym dzieckiem no i tak wachalismy sie caly czas i dalej wachamy bo jednak strachu jak bedzie przebiegac kolejna ciaza , strachu o to zeby ja donoscic zeby dziecko bylo zdrowe odkladalismy decyzje o kolejnym dziecku, do wczoraj, postanowilam ze co ma byc to bedzie nie chce zeby moj syn byl samolubnym jedynakiem a lekarz twierdzi ze wcale druga ciaza nie musi przebiegac tak jak pierwsza moze byc wszystko wporzadku tego nie zgadniemy dopoki nie sprobujemy, tak wiec starania rozpoczete, marzy mi sie coreczka ale co bedzie to bedzie byleby zdrowe . licze po cichu na to ze uda sie za pierwszym razem tak jak z Kuba . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! kurde nie wiem czy to prxeznaczenie czy co, ale nie moge sie dodzwonic do gina od usg genetycznego;D bylam dzis na oczyszczaniu. juz wszystko wiem, te prady o ktorych wspominalyscie to kalwitacja na ktora sie moja Olka nie zhodzila mimo blagan....zapisalam sie na drugie oczyszczanie za 2 tygodnie a za 4ry mikrodermabrazja i pedicure + hybryda..... najlepszy byl moj maz.... przyjechal po mnie, wsiadam do auta a on " misiek wez sie nie pogniewaj, ale czy po wyjsciu od kosmetyczki nie powinnas byc piekniejsza?" aja n8e dosc ze oczyszczanie to brwi i wyrwalam WĄSIK haha pierwszy raz w zyciu, wygladam jakhy mi walec pi twarzy przejechal, no noc jutro bede piekna;)) alez dostalam dawke endorfin. kosmetyczka to bedzie chyba moja ostoja ciazowa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu każda ciąża jest inna, inne objawy, inne dolegliwości. Wiem to tylko z teorii:D witamy Cie wśród staraczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia dziekuje nie wiesz nawet jak cieple slowo dodaje otuchy:-) ja rowniez jestem tu nowa a czytam was jednym tchem jak ksiazke hehe wiec mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac i relacjonowac starania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Witajcie :) Wpadam dziś tylko na chwileczkę do Was :) My z mężem mamy wspólne konto. TakaJa super kochana :* A mój mąż chory... Smarka, kicha i marudzi jak na faceta przystało :P Mam nadzieję, że mnie nie zarazi :o A mnie w nocy tak bardzo bolał jajnik jak nigdy :o myślałam, że nie wytrzymam! Na szczęście po jakiejś godzinie przeszło, ale przestraszyłam się, bo takiego bólu jeszcze nie miałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) A i witam nowe panie :) Ja właśnie wróciłam od kosmetyczni niby nic a jak potrafi humor poprawić :) Jak wyszłam o 10 taki dopiero wróciłam zrobiłam sobie żele,ogólnie manicure,pedikiur, hennę i regulacje,algi sobie sprawiłam ach czuje się dopieszczona :) TakaJa86 super chociaż któraś już myślałam ,ze jakieś fatum na nas spadło z tym czerwonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki :) Mnie dziś kończy się @ równe 7 dni mnie męczyla :/ myślę, że od weekendu zaczniemy się przytulać na spokojnie, a od przyszłego tygodnia juz mniej spokojnie hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa co czujesz? Jakie są Twoje emocje na obecną chwilę, jak się czulas rano robiąc test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałabym dołączyć do grona staraczek :) Od jakiegoś czasu śledzę temat i muszę przyznać, że tworzycie bardzo fajne grono kobitek i dobrze mi się was czytało. Jak naprawdę dobrą książkę :) Z moim narzeczonym staramy się już 4 cykl. Póki co bez rezultatów. Ale cały czas mam nadzieję, że się uda. Gratuluję przyszłym mamom i trzymam kciuki za pozostałe staraczki. Więcej na swój temat postaram się napisać jutro, bo teraz muszę uciekać na niemiecki.Pozdrowionka dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
U mnie znowu sie nie udało :( chociaz mialam i bol tydizen po Owu i rozne dziwne objawy... moze sprawil to duzy stres jaki mialam ostatnio. W kazdym razie Castagnus w pierwszym cyklu nie podzialal. Zaczynam 7 cykl staran, pozwole sobie zaktualizowac tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 TakaJa86 _______ 28 _____2 _______ 1 ______ @ 15.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 Anabella1989____25______2_______1______@ 22.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jus sio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________23 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 24______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 mała2__________29 _____ 4________ 2 ______ @ 12.12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruziaaaaa____ __________ ______ 2 _______ Ciężarówki usmiech.gif nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______26____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?______ _______ 3 _______ 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja szkoda, że Ci się nie udało... No cóż, kolejny cykl - kolejna nadzieja :) głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lily 90 emocje niesamowite, kilka minut wpatrywałam się w test , bo nie byłam pewna czy sobie czasem nie wyobrażam coś czego nie ma. Jutro rano z pewnością test powtórzę żeby się upewnić i mam nadzieje , ze jutro narzeczony juz dojrzy drugą kreche. Taka sytuacja uda się w kolejnym cyklu. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jak robilam test ewidentnie widniala jedna kreska a ja chyba mocami pozaziemnymi widzialam ta druga...wstyd sie przyznac nawet samej sobie ze mozna tak sie zachowac,ale widze i ciesze sie ze mozna na Was liczyc,teraz kolejny cykl staran ,chetnie bede tu zagladac na biezaco, zarazicie mnie moze ze mozna sie cieszyc z czyjegos szczescia bo niestety czesto jest tak ze az kuje zazdrosci...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja86 na pewno zobaczysz 2 kreski! Tak dawno nie bylo 2 kresek na forum ze musisz nas odczarowac:) Ja kupilam na allegro testy owulacyjne i bede w nastepnym cyklu polowac na owulacje zeby sie przekonac kiedy w koncu ja mam. Ciekawe jak z @ w tym miesiacu. Na bobasa nie licze, bo malo bylo przytulania ale chcialabym, zeby przyszla w wyznaczonym dniu bez obsów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
hahaha Mała2 to widze dzisiejszy dzien spedzalysmy podobnie, no i podobne wnioski wyciagnelysmy z wizyt :D:D:D u mnie endorfiny dalej high level :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodzianka chyba mamy dużo czytelniczek:D. Takaja idziesz na bete?:> ja bym testy chyba co godzine robiła z emocji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!! Witam nowe kolezanki!!! Fajnie ze dolaczacie do nas:) w kupie zawsze razniej a napewno duzo weselej:D Dziewczyny ja sie nie dziwie ze mamy duzo czytelniczek;) bo takie kabarety jak u nas sie czasem dzieja to rzadkość u staraczek:D Jestesmy wyjatkowe i jedyne w swoim rodzaju❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Wiem... obiecalam sie nie nakrecac;) ale.... martwi mnie jedna rzecz tzn dwa ostatnie cykle bolal mnie lewy jajnik do tego stopnia ze bol promieniowal do lewej nogi:( tak sobie myslalam ze to byla owulka, a dzis... boli mnie prawa noga a prawy jajnik tak od czasu do czasu troche podkluje;( I tak sobie mysle ze jak to rzeczywiscie jest owulacja to w tym cyklu mam marne szanse bo ja nie mam prawego jajowodu:( Chyba naprawde odpuszczam w tym cyklu bo nie mam sil na kolejne rozczarowanie:( a i nie chce sie niepotrzebnie nakrecac i doszukiwac roznych objawow;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Czekam i czekam na nowa stronke i sie doczekac nie moge:( A mialo byc lepiej z ladowaniem tych stron:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×