Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gośćInka
no i nie wytrzymałam, ale posłuchałam koleżanek z forum i przynajmniej dziś test zrobiłam z porannego moczu, niestety nadal negatywny, dziś 24dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna kreska dziewczyny :( Więc cała nadzieja na sukces w słowiance89:) Dzięki za wsparcie, ale niestety nie udalo sie:( Milej soboty kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
buka jak nie ma @ to jeszcze nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buka z aspektów pozytywnych to przynajmniej sobie jeszcze pogadamy. Walczymy dalej! Ja próbuje przestawić swoje myślenie z "w tym cyklu na pewno się uda" na "do roku na pewno się uda". Moze wtedy będzie mi łatwiej znieść te comiesięczne niepewności i stresy. W końcu to dopiero mój 3 cykl starań. Słowianka jeszcze Ty zostałaś. Chcemy nowego sukcesu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
hej, jak myślicie czy warto robić bete hcg, tzn. czy już by ewentualnie wyszła, mam dziś 24dc, test owulacyjny był pozytywny 14- i przez pół 15dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka moja koleżanka też robiła około 23-25 dc i beta juz wyszla. Buka, ja uwazam ze mimo wszystko jeszcze nic straconego, powinnaś zrobić bete, moze masz jeszcze niskie wartosci dlatego test nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
czy trzeba być na czczo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dzwoniłam właśnie do lab, u mnie tylko jest jedno prywatne, koszt bety 45zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszylm cyklu tez mialam tak,ze sie spoznila-poszlam na bete a tam dupa i kolejne rozczarowanie. Po prostu rozregulowal mi sie cykl-akurat przy okazji starań taki pech;/ On nasteponego cyklu sie uda bo mam bromergon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
zbieram się i lecę bo robią tylko do 10:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka89 trzymamy za Ciebie kciuki! Dawno kresek nie bylo! Weź coś zrób z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
gościana u mnie też śniegu nie ma, a uwielbiam ten klimat, tylko gorzej gdy samochód trzeba odśnieżać gdy zasypie :P rybkunia ja również miałam nadżerkę i miałam stosowany taki specjalny lek, którym moja gin smarowała chore miejsce i już jest wszystko ok, a minęło od tego czasu 5 lat i nic nowego się nie zrobiło. Buka przykro mi kochana, ale może jeszcze nic straconego... A @ jeszcze nie masz? Jeśli chodzi o mnie, to coś czuję, że @ niedługo zawita, bo piersi już zaczęły boleć mnie okresowo, a tak się cieszyłam, że nic mnie nie boli :P GośćInka nie trzeba być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaanna
Gosciana ja polecam stronę z sukienkami danvera, taki fajny lekki materiał rozciągający akurat na ciążę :-D no i nie drogie są. Rybkunia jastrz miałam nadzerke, wymrazana była i teraz już wszystko ok. :-D Buka może jeszcze nic straconego. Miłego dnia dziewczyny, ja dziś jadę dobrze się bawić do Poznania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) rybkunia ja nie odwiesiłam "staranek"tylko pisałam ,że później dam testa jeszcze chyba szanse bo teraz to się na nich zawiodłam i to na całego.... gościana ja w ciąży dużo miałam od nich ubrań bo mam sklep nie daleko. Maja też str internetową (super ciuchy i dobrej jakości,ceny w sumie takie sobie zależy co) to str http://www.haloo.pl/.Sukienke mam do tej pory bo ona rosła ze mną i teraz nawet ją miałam na imprezie bo ona ma takie marszczenie na brzuchu co sie chowa jak brzuszek zniknie i wygląda jak ozdoba .A bluzki też lubie nosić a zwłaszcza przy okresie bo brzuch trochę wzdęty to nie widać przynajmniej jak jest luźniejsza bluzka ;)A tak to miałam parę sztuk z H&M a tak to parę tuniczek i z allegro trochę jakoś przechodziłam te ostatnie miesiące bo ur. we wrześniu wiec całe lato to lekkie ciuchy. Buka puki nie ma to zawszę jest nadzieja :) TakaJa to witaj w klubie ja też miał ciężką noc bo synek od północy do 4 urządził sobie imprezę i nie chciał spać :( U mnie też śniegu brak i wcale mi z tym nie jest smutno jak dla mnie mógł by byc od Mikołaja do po Świętach a później znowu ciepełko :P bajkaanna do jak wybierasz się do Poznania to zapraszam na kawę bo ja mieszkam niedaleko tej miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
jestem po becie wynik o 12:00, ale z tych nerwów brzuch mnie boli jak na okres, i jakieś mam przeczucie ze w tym cyklu to nawet wcześniej @ dostane, pani w lab. powiedziała, że jeśli jestem to już w 24dc wyjdzie a jeśli nie to juz nie ma sensu powtarzać bety w 28dc bo i tak juz wynik bedzie negatywny, wtedy to czekać na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dzięki dziewczyny, zaraz zostawię u sąsiadki synka na pół godzinki i polecę odebrać wynik bety, oby się udało bo kosztował mnie 45zł, niedługo zbankrutuję...hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
taka myśl moja z dziś: gdyby kobieta kobiete mogła zapłodnić to dziś wszystkie dziewczyny z forum byłyby z brzuchami, tak już wiemy, która kiedy, co i jak, że chyba prędzej by się nam udało niż naszym facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
dobra nadeszła chwila prawdy.... lecę po wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
ze spuszczoną głową powoli wraca żołnierz z .... i tak ja się czuję właśnie, wszystkie nadzieje legły w gruzach, no ale się przynajmniej już nie doszukuję objawów i nie będę traciła kasy na testy ciążowe z apteki wynik bety poniżej 2,0 ciąży brak dlaczego kutwa tak się dzieje??? plemniki ok, jajowód ok, jajeczkowanie jest a kutwa ciąży nie ma....ale mam doła...dobra idę po synka do sąsiadki, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała2
Wiecie co jak nie pilnuje sie kiedy sa te dni to ten czas jakos leci.Rano patrze a tam sluzu mega duzo a ciagnie sie jak kisiel mysle cykl sie przestawil za wczesnie licze a tu jednak co do dnia sie zaczely a juz sie wystraszylam ze cos nie tak.I jak mnie to teraz wkurzylo jak odpuscilam to masz jak w zegarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka nie ma sie co załamywać tylko musisz się cieszyć że masz już dziecko a wiele z nas o tym marzy żeby w ogóle miec dzidziusia. Ja na Twoim miejscu cieszyłabym się z każdej chwili spedzonej z synkiem(bo sama mówisz że to też był cud że go masz) a z planowaniem podchodziłabym tak, że jak taka bedzie wola Pana Boga to bedziesz miała jeszcze jedno dziecko :) my wszystkie tez liczymy na ten cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×