Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Nemezis626
Czesc dziewczyny! Przepraszam ze wcinam się w wątek. Staramy się o dziecko od około 2 lat (z przerwami na wytchnienie). Od kilku cykli wspieramy się testami owulacyjnymi. Cykle mam nieregularne od 27 do 33 dni, a zdarzają się i 38 dniowe... Ale od kilku cykli wychodzi 31-32 dni... Ostatnia @ w poniedziałek 3 listopada... I-szy test owu 16-ego listopada (14 dc) negatywny i przytulanki. W poniedziałek (15dc) pozytywny, ale męża nie było w domu więc przytulanki w 16 dc czyli wg testu powinniśmy wstrzelić się w owulację... I tak też myślałam... Potem elegancko śluz zmienił się w biały i lepki... Ale... dzisiaj podczas badania śluzu (22 dc) odkryłam, że mam 2 rodzaje śluzu. Ten grudkowaty biały miesza się z totalnie płodnym, galaretowatym... (wybaczcie dokładność opisów ale jestem tym podekscytowana). No i tak posiedziałam chwilę, pomyślałam i zrobiłam test owu jeszcze raz... I co? POzytywny... ale jak?! Zawsze kreska testowa pojawiała się po minucie lub dwóch a dzisiaj, pojawiła się od razu, gdy tylko zaznała "wilgoci"... Oczywiście po skończeniu tego postu idziemy do sypialni.. ale, nie wiem co się dzieje? Owulacja zmieniła zdanie i przesunęła się o tydzień? a może to druga? a może ewentualna implantacja ma na to wpływ? pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją... proszę o jakieś info bo nie mogę nic znaleźć w necie na ten temat, a jestem z tych w gorącej wodzie kąpanych usmiech.gif buziaki i pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też dzień zaliczam do mało pozytywnych. Po rozmowie z szefem, doszliśmy do wniosku że lokal zostanie końcem grudnia zamknięty. Nie wiem co myśleć... mam miesiąc... 1 cykl.... na to aby ewentualnie dostarczyć mu L 4. Jestem zdruzgotana... przecież nie znajdę pracy od stycznia gdzie od razu dostane umowe o pracę...Przecież wtedy moge przynajmniej na pół roku zawiesić starania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
judytka oj ja mam troszeczkę podobną sytuację i walcze do ostatniej chwili kurcze, tylko u mnie zamykają oddział, a nie likwidują zakład pracy, ale jestem na świeczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja nie pomogę bo nie mam pojęcia dlaczego tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis ja też nic mądrego w tym temacie nie wymyślę, wątpię też , że jakiś lekarz Ci w tym pomoże, musiałby to raczej zobaczyć, żeby móc ocenić, ale zawsze możesz na wizycie u gina o tym wspomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Anabella z powrotem? Opalona? Judyta może ten cykl będzie udany będę trzymać mocni kciuki. Inka będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ marzaMisieDWIEkreski___26___4___ 1________@07.11.2014 Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 słowianka89_____ 25 _____ 1______ 1______ @ 20.11.2014 magdalenaka____25______9_______1______ @ 25.11.2014 Judyta85 _______30 ______8 ______ 2_______ @ 25.11.2014 gośćInka _____ 33______ 14_____ 2_________ @ 26.11.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @02.12.2014 2kawy __________30_____3________2________@02.12.2014 ewelka_898______25_____1________1_________@02.12.2014 emka89_________25______5________1________@3.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 4_______ 1_______ @ 4.12.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Jussio _________28 ______2_______ 1________ @05.12.2014 Lilly90__________24 ______5_______1_______ @06.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 rybkunia _______ 25______3 _______ 1________ @ 10.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 alina83 _________ 31 _____ 3 _______ ______ @ Fruzia____ __________ ______ 2 _______ @ mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______ mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 10.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Poprawiam moje dane w tabelce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane za życzenia :) i znów o rok starsza a dzidzi nie ma :( trochę złapałem dziś dola bo jak braliśmy ślub w czerwcu to myślałam że na urodziny będę już w ciąży a tu niestety taka sytuacja :( no nic mam nadzieje ze w tym cyklu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Chyba znam odpowiedz. owulka sie przesunęła, i stąd te cykle 38 dniowe... i tak też pewnie będzie tym razem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytka i goscInka ja również mam patową sytuację w pracy. Mam "koleżankę" w pracy, która średnio sobie radzi i dobrze o tym wie. Od kogos usłyszała że dyrektorowi nie podoba się jej praca i zaczęła bardziej sie starać.... ale kopiąc pode mną....:-/ Mimo wszystko, co się stanie, starań nie zawieszam:-). Niech się dzieje co się chce:-) Lily ale masz życzenia:D szkoda że tak to nie działa:D ale miałaś urodziny więc pewnie to było Twoje zyczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dziękuje wszystkim za życzenia:* buka- w końcu się uda ...nie teraz to może następnym razem:0 głowa do góry gośćInka- jak synek lepiej już? Anabella-jak ja bym chciała tak gdzieś się wyrwać i po wygrzewać,szkoda tylko że nawet tam Cie ta małpa znalazła:( Judyta- taka presja i dawanie sobie jednego cyklu raczej nie pomoże , wiesz że psychika tez robi swoje.... , może nie nastawiaj się od razu że nie znajdziesz nigdzie od razu pracy na umowę, może zacznij się rozglądać już teraz żeby potem nie mieć przerwy? będziesz spokojniejsza jak będzie coś w zanadrzu i może wtedy uda Ci się nawet w tym cyklu? pozdrawiam cieplutko resztę dziewczyn też..i idę spać , jutro wielki dzień jadę z mężem do gina ... nie mogę się doczekać a w czwartek do pracy.. mamczitka i gościnna brakuje mi WAS! gdzie zniknęłyście???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
zapomniałam.... wczoraj byłam pierwszy raz z córeczka w szkole po 6 tyg nie obecności...,zobaczyłam mame córeczki kolegi która jak ją ostatni raz widziałam i rozmawiałam na mieście chodziła z 3 dzieciątkiem w ciąży....była już na finiszu...nie mogła się doczekać bo teraz miała byc dziewczynaka a miała 2 chłopców..,patrze idzie z tym przedszkolakiem i już nie ma brzuszka , no to ja oczywiście miałam podejśc pogratulować zapytać jak tam,ale córeczka mnie zawołała do klasy..,gdy przyszłam ją odebrać ,inne mamy mi powiedziały że pojechała do porodu wszystko było oki w szpitalu który tu nie ma dobrej reputacji..,ale jest najbliżej...i co? dziecku zaczęło zanikać tętno, położne już ordynatora prosiły żeby jej zrobić cesarkę,a on na to że to 3 dziecko i szybko wyskoczy...i wyskoczyło szybko tylko że przy wyjściu na świat zacisnęła się pępowina którą było owinięte 6 razy i ją udusiło..., zatkało mnie po prostu, nie wyobrażam sobie jaki to musi być ból i rozpacz...a tego lekarza to bym ....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne stracić dziecko podczas porodu:( a ja miałam dzisiaj taki piekny sen, że jestem w ciąży i zobaczyłam II kreski jeszcze przed @ :) oby to był proroczy sen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 ja mam pasek św. Dominika :) Jakiś czas go nosiłam, ale teraz przestałam. Po pierwsze, trochę to uciążliwe, bo trzeba go nosić na brzuchu, po ubraniem i zawsze musiałam uważać, żeby nie było widać supełka i żeby nikt nie pytał: a co to jest? Po drugie trochę jestem już zrezygnowana, bo człowiek ma nadzieję, że jak założy taki pasek, to pyk i będzie :) A tu nic. I stwierdziłam, że nie będę nosić, bo nie chce mi się kamuflować, a co ma być to będzie, bo przecież tu nie chodzi o pasek, tylko o to żeby się modlić i pasek ma tylko o tym przypominać. Ale podobno teraz można też dostać medalik ze św. Dominikiem zamiast paska właśnie z tego względu, żeby się lepiej nosiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Obudziłam się dzisiaj z wewnętrznym nie spokojem, jakims rozdrażnieniem, smutkiem. Przeglądałam oferty pracy i dociera do mnie ,że juz za miesiąc nie będzie tam poco wracać... Trzeba zmienić robote, coś się kończy ale nie wiem czy jest coś co się zacznie... Dziś boli mnie brzuch , mam 32dc, piersi mnie też bolą,temp zamiast iść w dół to głupia wyskoczyła na 37,1. Porąbane to wszystko... pewnie jak się poddam to wtedy będzie to o czym tak marzymy od ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emka89 masz racje trochę uciążliwe jest noszenie Paska, ale w zimie łatwiej bo ubieramy sie na cebulke:) słyszałam o medaliku i napewno jest wygodniejszy wiec można o tym pomyśleć, ale najważniejsza jest modlitwa tak jak mówisz:) Judyta85 nie dziwie się, że sie tak czujesz bo pogoda też nie sprzyja pozytywnemu mysleniu, ale pociesz się tym, że rok 2015 ma być dużo lepszy na rynku pracy i słyszałam nawet, że większość ludzi, którzy szukaja pracy znajda ją więc musisz tak podejśc do sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka :( - ale jakaś tam szansa jeszcze jest, więc kto wie.. :). No nie zazdroszczę Wam dziewczyny, że staracie się o dzidzię a macie takie problemy w pracy. Moja praca jest stabilna choć nie brakuje w niej stresów. Kurczę smutno jakoś się u nas robi - same @ i problemy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie zdążyłam przeczytać postów ale później to nadrobię, wróciłam od pediatry z synkiem, ma zapalenie oskrzeli, dostał antybiotyk, syfiasty, nawet w soku nie chce go wypić bo czuje gorycz, zinnat, no i pewnie skończy się zastrzykami, oj zawsze coś, jestem na zwolnieniu do piątku na małego, lekarka chciała dać na dłużej ale ja nie chciałam, zobaczymy co dalej bedzie, jeszcze ja dziś idę do swojego rodzinnego po kilka skierowań, a dziewczyny w ciąży nie jestem , o 5 rano dostałam @, beta była prawdziwa, narazie,uciekam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka89 nie martw się to dopiero Twój 1 cykl więc nie masie czym przejmować. A póki nie ma @ nadzieja zawsze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
No nic, czekam na @, bo raczej są już małe szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też jest dziś jakoś źle :( gardło mnie boli i jakaś jestem rozbita, mój m też chory, pobolewa mnie brzuch i jakoś tak mi "tam" pulchnie i wilgotno - jakby @ miałby być zaraz. Dziś mam 22 dc. Czuje, że @ przyjdzie znowu wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu kafe się zawiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×