Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

gościu serdecznie gratuluję, może zaloguj się po jakimś nikiem i pisz z nami, zapraszamy ciężarówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzenie w domu jest fajne i nie, bo... ciągle coś podjadam, hmmm, a nie powinnam, owocki, orzechy, no tak już nakuciałam, że, aż mi niedobrze, zaraz pęknę jak balon albo zwrot zrobię , ale ja jestem świrnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
gościnka to przepychanie chyba nic nie da i tylko zapełnia koleją strone a po co tracic cenne miejsce i czekac na koleja strone :) ja nigdzie nie ide na sylwestra zostajemy w domu bo kr**** z kasa , moze cos w domu zorganizujemy bo to nasza 4 rocznica slubu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu dzięki za fluidy:-) goscinka ja juz pytałam o sylwka ale chyba nikt go nie widział:D ja ide do klubu hotelowego, czyli mniej formalnie jak w restauracji ale bardziej elegancko niż zwykła dyskoteka. Ubranie- nie mam pojęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
napisałam krucho a kafe samo ocenzurowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja idę do restauracji, byłam w niej teraz na andrzejkach i było fajnie, choć ciasno przy stolikach, ale my duzo tańczymy, więc nam to, aż tak nie przeszkadzało, tylko ja tak jem teraz, że do końca grudnia nie wiem w co się zmieszczę, hi,hi,hi, co roku nie udaje nam się wyjść na sylwestrowa zabawe bo nie zawsze mamy z kim Michałka zostawić, ale w tym roku bonus bo aż dwie babcie będą miały wolne, dlatego idziemy bo nie wiadomo, kiedy nastepna okazja się nadarzy, a jak jeszcze uda się zaciążyć no to znów się nigdzie nie ruszę dddłłłuuuggggoooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu gratulacje! Ciekawa historia - "miesiączka" i 0,1 beta a jednak ciąża ? Co to znaczy dość obfita? - taka jak zawsze czy trochę bardziej skąpa? Takie historie sprawiają, że staraczki nawet jak mają @ to dalej wierzą, że może jednak się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA - sorki - coś źle zrozumiałam :) poprzedni wpis, oprócz gratulacji jest nieaktualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam tylko że dziś jestem w 28dc a test i bete robiłam w poniedziałek czyli w 26dc i już wyszło pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już tak się wyspecjalizowałam , że na blacie w kuchni mam laptopa, tu pichcę obiad a tu co jakiś czas piszę z Wam, i tak mi fajnie mija czas, dziś mielony i grochóweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość ja w pierwszej ciąży miałam podobnie bo w 25dc już miałam testy z dwiema krechami i betę wysoką i nawet potwierdzenie gina, bo byłam na wizycie bo ja to staraczka sraczka straszna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscInka ja chcialam w tym roku tak jak w zeszlym wejsc na Sleze, na miescy odpalic ognisko, swietny klimatp zwlaszcza jak sie jedzie cala paczka i cudowne widoki na fajerwerki ;D Ale moj T. juz swiruje bo wyczytal ze gory to tak srednio,a bo cos sie stanie, a pamietasz ze sie przeziebilas rok temu...itd itp.... za pizno sie obudzilismy zeby klepnac jakis domek/pokoj w Zakopcu (bylismy kilka lat temu-tez ekstra) jak n8v n8e wypali too sama nie wiem...spelnie swoje marzenie i pojade na sylwestrowy maraton filmowy do kina hahaha? nie chce domowki, wszyscy beda pijani a ja trzezwa...nie zniose tego;p piza tym 3ciego stycznia idziemy na bibke,a raczej high class bibe od T. z pracy i juz mi niedobrze na sama mysl... bede najmlodsza zona i generalnie bede najmlodsza. jak ja to przezyje, dobrze ze znam Tomka kolegow i kilka innych zon;) wiecie co? napusalam na whatsapp do tego mojego gina co mi robil to usg genetyczne,zeby mi wyjasnil o co chodzi z yym ryzykiem przedwczesbego samoistnego porodu bo w sieci nic nie ma:/ a jak cos jest to zagrozenia o ktorych pusza u mnie nie wystepuja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość to Twoje pierwsze czy kolejne dziecko? napisz coś więcej, zaloguj się na stałe i dodaj do tabelki swoje dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
od kilku dni czuje takie ssanie w żołądku , nie czuje glodu ale caly czas cos bym jadła z nadzieja ze mi przejdzie ale nie nie przechodzi ciagle mnie ssie co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny ja dzisiaj leżę w łóżku i umieram te mdłości z dnia na dzień są coraz gorsze dzisiaj nawet cola nie pomaga. Mamarin mam zamówiony. Chyba nawet dzisiaj nie dam rady obiadu zrobić masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś rano jak tylko odebrałam wyniki zrobiłam sobie jeszcze raz bete bo będzie to dokładnie po 48h czyli powinna niby 2- krotnie wzrosnąć, strasznie się denerwuję ale muszę czekać na wyniki do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu uśmiałam się, sorry za odpowiedź taką, ale to było pytanie z serii całowałam się z chłopakiem czy mogę być w ciąży? no znów mnie wszystko bawi, no sorry elilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to będzie mój 3 skarb :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu mam nadzieję, że się nie obraziłaś i rozumiesz moje pokręcone poczucie humoru, no ale naprawdę tak się znów śmiałam, że aż się poryczałam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hahahah gościnka nie obraziłam sie ja sie wogole nie obrazam o byle co, tak zapytalam tylko czy moze takie ssanie to tez jakis objaw ciazy , nakręcam sie już sama , a moze i tasiemiec nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa rozumiem Cie..nawet nie w8esz jak bardzo. u mnie obiad byl rzadkoscia, Tomek piekl sobie pstragi, albo lososia albo kurczaka i to jadl, albo korzystal ze stolowki w pracy:D czujcie motyw. ginek mi odpisal, ze do mnie zadzwoni i pogadamy i wyslal mi usmieszek buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu tez mi burczy w brzuchu a mi sie jesc nie chce:D ciekawe kiedy bede miec smaki i bede łazić i szukać jedzonka :D @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana mnie gin też straszył przed wczesnym porodem w 36 tygodniu i cc też bo był nadal nie odwrócony w 31 i co młody urodził sie dzień przed terminem :)Obrócił się sam bez żadnej pomocy. Ale jednak cc było ale to był przypadek.|A ja ostatnie 2 tygodnie robiłam wszystko aby wyszedł bo miałam już dosyć...i tak przyszedł w terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×