Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

podłogi skończyłam, pranie powieszone, jestem po segregacji skarpet, jak ja tego nie cierpię, a teraz jeszcze ubrania poskładam, naczynia umyje i styknie na dzis jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajkanna jestem ranny ptaszek:D a ja czytałam że jak sa krótsze cykle niz 24 dni i dłuzsze niz 38 to kobieta nie w kazdym cyklu ma owu. Julia8989 Ja bym zbadała na Twoim miejscu prolaktyne bo to hormon stresu i jak kobieta zaczyna starac sie o dziecko to i stres sie pojawia, a jak stres to i prolaktyna idzie do góry. Ale to tylko moje przedsenne przemyślenia:D:D przede wszystkim relax:D wiem wiem, łatwo się mówi:-/ goscinka tez mam sny o dzieciach i ciąży:-/ :D jak mowiłam, testuje na urodziny, 7 ... Owu miałam 24 wiec myśle że max w pon będzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitole ale sie sracie nad tymi dziećmi, co ma byc to bedzie a wy tu sobie opisujecie wszystko ze szczegółami kiedy okres ,jaki leci czy sperma wam wypływa- ludzie przeciez to jest obrzydliwe, wrzućcie jeszcze zdjecia zakrwawionych podpasek zeby kolezanki oceniły czy okres aby nie za obfity, fuujj jak mozna o czyms takim rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ale sie ubawiłam nie przestaje sie smiać :D:D:D:D gościu super tekst dawaj jeszcze chetnie sie pośmiejemy . Ja sie wam pochwale swoim okresem za kilka dni moze ocenicie czy aby taki jak ma byc, mysle ze moge na was liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
dziewczyny trzymajcie kciuki za mój jutrzejszy test, tymczasem znikam, do jutra pa./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obrobiłam się po obiedzie, wszystko umyte i na swoim miejscu, wreszcie spokoju troszke, az do kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle o tej mojej tarczycy a właściwie o guzkach w jej okolicy i jak tu do jutrzejszego usg wytrwać bez nerwów?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, od paru dni czuje jakby mi ktoś wbijał szpilke w brzuch tak delikatnie ale to czuć, okolice pępka, jajniki nic chyba, przynajmniej nic nie zarejestrowałam. Zastanawiam się czy takie coś ma się normalnie w trakcie cyklu czy moze jakas fasolinka?? pytam bo jak wczesniej wspomniałam zapisuje wszelkie odczucia i ukłucia:-) dla ewentualnych poźniejszych porównań:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina83
ja jestem w 7tc i szpilek w brzuchu nie miałam, z objawami to jestem na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki! Moj pierwszy gin bierze 150 zl za wizyte obojetnie czy sie idze na pełny przeglad włącznie z usg piersi czy tylko odebrac wyniki:O cena sie u niego nie zmienia:( ostatnio za 2 min czekania na wynik cytologii ( bo tyle szukał tej kartki) zapłaciłam 150zl i to jest dopiero zdzierstwo:O A ten obecny bierze 80zl ale w gabinecie jeszcze usg mi nie robil tylko w szpitalu i tam mialam za darmo;) zobacze co będzie teraz. Jak narazie u mnie cisza tylko brzuch boli od czasu do czasu:O oby do jutra:O a to jeszcze tyle godzin;( Widze że wszystkie czekają z testem jak najdłużej się da;) żeby tylko sie nam udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio u mnie cały dzień cisza była, teraz niby coś się zaczęło ( szczegółów nie będę opisywać bo co poniektórzy z gości lobia takowe czytać ) :P Sama nie wiem co myśleć, czy się rozkręci czy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka Dzisiaj pojawiła się chyba owulacja. Bądźmy dobrej myśli. Zrobiłam dzisiaj test około godziny 9-10 ale nie z porannego moczu. Myślę, że wynik był prawidłowy, dwie kreski. Czułam się dzisiaj kiepsko, zazwyczaj tak się czuję w dzień owulacji więc chyba dziś od rana już była. Aczkolwiek dla pewności zrobiłam kolejny test 15 minut temu i już był ujemny. Teraz jestem skołowana. Nie wiem czy rzeczywiście dzisiaj miałam owulację. Wszystkie objawy były tylko coś mało tego śluzu i jakiś mniej ciągnący się (przepraszam za określenie) no i ten późniejszy test zbił mnie z tropu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od gina wściekał jak osa i głodna jak wilk.Pół godziny jazdy i czekania 45 minut na przyjęcie i byłam 5 minut w gabinecie i kolejne 30 min do domu!!!Dał mi tylko kartkę z wynikiem zbadał piersi(chociaż coś)i mówił ,że z jego strony następna wizyta we wrześniu.Pierwszy raz coś takiego mi sie zdarzyło myślałam ,że go zagryzę..... A jak mu powiedziałam ,że odpuściłam starania i wracam do diety to dał mi wykład ,że nadmierna tkanka tłuszczowa ma 2x większy progesteron który bardzo często blokuję jajeczkowanie wiec może tak będzie lepiej.....normalnie myślałam ,że zaraz podgryzę mu tętnice!!!Co go dzisiaj ugryzło ,żona go wkurzyła czy co.....zawsze miły ,zawszę chce badać tak w razie co...a ja się tak przygotowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola456 bardzo dobrze zrobiłaś, że test owul. robiłaś z kolejnego moczu a nie porannego, te właśnie się tak robi, mocz ranny jest zbyt gęsty, odwrotnie jest z ciążowym(tak przynajmniej pisze na ulotkach tych testów, które ja kupiłam)a co do tego czy owul była to mogła być, a później poziom hormonu mógł byc mniejszy i test go nie wykazał, więc na pewno był poziom podwyższony jak wyszły Ci dwie krechy, a czy do owulacji dojdzie(pęknięcia pęcherzyka)to test sikany Ci odpowiedzi nie da tylko monitoring cyklu na usg u ginekologa, głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odebrania wyników cytologii to jakiś paradoks , żeby za to płacić jak za wizytę, przecież już za tą cytologię i tak płacimy na wcześniejszej wizycie, mój gin prosi, aby po wynik cytologii dzwonić po 2 tygodniach, i jest to za darmo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ola456 co do śluzu to tym się za bardzo nie przejmuj ja zachodząc w pierwszą ciązę też go nie odczułam a jednak owul była i się udało, wtedy to test owul pokazał 2 grube krechy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia z objawami zafasolkowania to jest tak indywidualnie, że nie da się tego jakoś porównywać między dziewczynami, także czekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe, że tak było. Pierwszy test wyszedł bardzo wyraźny a drugi raczej negatywny ale dało sie zauważyć bardzo słabiutką drugą kreskę. Chyba że mam już jakieś omamy :D Dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola456 nie ma za co, po to tu jesteśmy, żeby się wspierać i sobie pomagać, razem jest łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że były :D Jeśli były wczoraj rano to do dzisiaj przeczekały chyba plemniki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że były :D Tylko, że wczoraj rano. Dzisiaj się czułam strasznie rano :( Ale chyba od wczoraj plemniki przetrwały do dzisiaj ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella1989
Cześć. mam do Was pytanie. Czy taki przezroczysty, niema;l krystaliczny śluz to ten płodny?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mam do Was takie pytanko. Czy taki przeźroczysty, niemal krystaliczny śluz to ten płodny??? Bo właśnie jestem podczas dni płodnych i jutro wypada mi teoretycznie owulacja i od wczoraj zaobserwowałam, właśnie taki śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćInka błagam Cię, nie pisz kilka postów jeden po drugiem! Przecież w jednym poście możesz napisać wszystko i odpisać każdej dziewczynie z osobna. A tak mamy z 10 Twoich postów jeden pod drugim, a nawet całą stronę zapełnioną Twoimi wpisami. Przez to blokują się strony. Zawsze można też post edytować i coś dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×