Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Napisałam do naczelnej znowu meila ale tym razem nie byłam taka elokwentna powiedziałam jej co "nam"na sercu leży i ,że nich coś w końcu z tym zrobią....Zobaczymy co tym razem będzie?Po 10 min odpisała mi,że mam jej podać linka do tej strony, ostatnio też tak było ale może jak po raz kolejny zgłaszamy to będzie jakiś odzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziś miałam nawał zadań do wykonania w związku z nieplanowanym urlopem, niestety kolejki w marketach mnie nie ominęły już jest szał ciał, potem robiłam pierogi ruskie, więc też mi zeszło, potem byłam na usg tarczycy w naszym szpitalu i nawet spytałam P. Doktor o ewentualny wybuch ale powiedziała, że służba zdrowie nie otrzymała oficjalnie komunikatu, więc raczej nic się nie dzieje złego, co do mojego wyniku to torbielki są nadal, nawet troszkę niestety urosły, co mnie zmartwiło nieco, kobieta chyba zauważyła to i wyjaśniła, że jak mam wynik tsh, ft3, ft4 unormowany to te torbielki nie są dla mnie takie groźne, no nie wiem, może, w styczniu pójdę do mojej endokrynolog z kompletem nowych badań to może mnie uspokoi, bo to fajna babka, a co do owulki to jak wcześniej mówiłam nie testuję się w tym cyklu, mam teraz 11dc, mam pomału lekkie uczucie wilgoci(wiadomo gdzie), więc może akurat na Egipt się załapie, w każdym bądź razie ja nie nastawiam się, chcę tam zaszaleć i zapomnieć o codzienności, zmykam bo odgotowuje kapuchę na bigos świąteczny( muszę teraz na tempo wszystko naszykować i mrozić albo wekować), fajnie, że dołączają nowe dziewczyny... do rybkunia współczuję Ci takiej pracy, która tak wykańcza, ale jak pojawi się dziecko to zobaczysz, że wykrzesarz z siebie dodatkowe pokłady energii i siły, o których nawet nie ma się pojęcia, że są, także nie martw się tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzamisiedwiekreski - musisz zmienić nick bo nie sposób Ci odpisywać bo tak długo:) przykro mi:( nie pamietam szczerze Twojej historii. Muszę się cofnąć chyba z czytaniem :) walczmy dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
2kawy masz rację :-) niech będzie marzaMIsie :-) generalnie mam przed sobą 6 miesiąc staran... Jak na początku czytałam ze niektóre kobiety 'walcza' pół roku o dzidzie to myślałam sobie ze to niemożliwe! ze ja bym tyle nie wytrzymała, no way! mi na pewno uda się szybko... A teraz? totalnie się zalamalam... :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscInka- co do klatwy faraona, jak dla mnie to sciema, albo to jest zalezne od organizmu, jak zle znosisz zmiane klimatu to wystarczy ze nad morze pojedziesz i juz bedzie 1dbiowa klatwa;D ja jadlam wszystko co popadnie, wlacznie z ich owocami i kilka razy zdazylo mi sie wypic wode z kranu( taki zarcik mojego meza ktory nie mogl uwiezyc ze nic mi nie jeet bez tabletek i przesadnego uwazania;D) ja polecam pozytywne nastawienie i przekonanie ze nic cie nie dorwie:) zazdroszcze w cholere tak wogole, samej mi sie Egipt marzy przed porodem, ale Tomek powiedzial ze moge sobie to wybic z głowy przez najblizsze pare lat, bo z dzieckiem tez tam sie bedzie bal:/ bez sensu. naczytal sie chlop i zeswirowal,a kurde nikt z nas nie mial zadnych rewolucji zoladkowych ani nic.... dla mnie w sumie spoko, wezme dziecko jak juz bedzie wiedzialo co to sa piramidy;) pozostsje mi miec nadzieje ze moje dziecko bedzie grzeczne i chetnie z nami uderzy na grecje albo kanart we wrzesniu/pazdzierniku...ehhh... aaa oczywiscie- forum jest nasze, bierzcie i jezdzcie ztego wszyscy.... padam na twarz.... ikea zaliczona kolejny raz... krzesla sa, regal jest... kupilam jeszcze zaslony, karnisze do dzieciecego, jakis obrus, pierdy do kuchni iii juz sama nie wiem co jeszcze..... a co najlepsze.....Tom tak sie rozchulal ze w styczniu chce jechac po jakies rzeczy rzeby urzadzic przedpokoj i poogldac albo kupic cos do dziecieciego.... a wogole..kupilam dzis o miske wieksze staniki w h&mie...witaj rozmiarze D.....:/ a Mikolajki u nas obchodzi sie jutro...aczkolwiek prezent juz sobie dzisiaj wybralam w Sephorze;) jutro pewnie dostasne dodatkowo jakas p*****le, zeby nie bylo ze w Mikolajki nic nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana dzięki za porady co do wczasowania, ja okropnych upałów nie lubię więc dla mnie wczasy zimą w ciepłych krajach to akurat, myśle, że będzie dobrze...fajnie, że wreszcie udało Ci się kupić krzesła, wiem, że na to czekałaś, a co do wydatków to ja też tak mam , że nakupie tych rzeczy ponad listę a potem mam wielkie oczy przy kasie, jutro rano jeszcze muszę zaliczyc sklep dla maluchów bo zapomniałam o najmłodszym chrześniaku męża, a jutro mikołajki, niunio ma 4 miesiące więc kupię mu ubranka, jeszcze muszę kosmetyczkę odwiedzić, wiadomo bikini i te sprawy, no i powoli będę się pakowała a to u mnie najgorsza sprawa bo wszystko mi potrzebne a bagaż do samolotu ograniczony, no nic mąż i tak mi go przepakuje po swojemu bo bez tego ani rusz, uciekam spać bo miałam ciężki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybuchu nie było :-) cały czas trzymają rękę na pulsie i myślę, że te wszystkie instytuty poinformowałyby nas! Nie tylko o dzieci ale i o nas ciężarne chodzi, przecież trzeba byłoby wypić płyn Lugola itd. Podobno tylko delikatna awaria była, brak prądu itd. Ale cały Poznań i Wrocław wykupił jod i sieje panikę, ale jak już przedszkola i inne instytucje ostrzegają nie dziwie się. U mnie zawrót Mikołajowy w przedszkolu, domu itd. Dużo pracy w pracy! Mamarin działa w końcu żyje, chociaż do d**y dzień miałam dzisiaj! Ale to minie... Ja jutro nie oczekuje nic specjalnego :-) nie mam ochoty teraz na nic wole dawać niż dostawac, coś mi potrzeba to kupuje. Kosmetyków teraz dużo mniej używam. Jutro coś więcej ogarnę! Lecę spać! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Witajcie :) Co tutaj taka cisza? Pewnie zajęte odpakowywaniem prezentów od św. Mikołaja :D Buka odezwij się, co z testem? Robiłaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tak czekam dzisiaj i czekam, a tu nikt się nie odzywa, sprzątają pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
emka89 ja się wycwaniłam, bo już wczoraj posprzątałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Witajcie dziewczyny :) moglibyście napisać jakie badania lekarz zlecił Wam na początku starań? Btw. Kilka z Was wspominało o metforminie, mam zacząć brać ją lada moment, czytałam o niej trochę w internecie, ale jeśli mogłyby się wypowiedzieć te dziewczyny, które ją brały, byłabym wdzięczna za jakieś informacje... GośćInka udanego wyjazdu i jeszcze raz dziękuję za tamto "tyrpnięcie", wiem że dopiero zaczynam starania i nie ma co panikować, w dodatku są dziewczyny z większymi problemami i po leczeniu udaje im się zajść w ciążę... Pozdrawiam ciepło wszystkie starające się i te już zafasolkowane :) aha i udanych prezentów mikołajkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! A u mnie trudny weekend:( W prawdzie @ dalej nie ma, a tempka dziś skoczyła do 37,05 ale wczoraj chciałam M zrobić prezent Mikołajkowy i zrobiłam bete a wynik cooo.... niestety wielkie 0,0:( Już całkowicie zgłupiałam:( I w ogóle to nie wiem czemu jeszcze się łudzę że może za wcześnie zrobiłam tą bete:( i stąd taki wynik? M mnie ochrzanił że zamiast jeszcze troche poczekać to od razu w 9dpo poleciałam na betę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
kiedyś niezdecydowana Mi lekarz nie zlecił żadnych badań. Zalecił tylko branie foliku. Jeśli minie rok, a ciąży brak wtedy można pokusić się o szczegółowe badania. Na początku starań nie ma takiej potrzeby gdy cykle są w miarę regularne, cytologia i usg jest ok. Przynajmniej tak mi mówił mój lekarz. Jussio myślę, że 9 dpo już by beta wyszła. No chyba że owulacja była później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i raczej byłaby wyższa niż 0,0, bo chyba taki wynik miałaś? Pamiętam kiedyś miałam wynik 1,2 i do tej pory siedzi mi w głowie taka myśl, że wtedy doszło do zapłodnienia, tylko zarodek się nie zagnieździł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja już dzisiaj mam prawie wszystko po ogarniane,że popołudnie mamy na relax.Obiadek właśnie dochodzi ,domek w sumie już wczoraj z grubsza ogarnęłam ,zakupy tez wykreślone z listy zadań na dzisiaj ;). Moje chłopaki właśnie karmnik robią dla ptaszków :) Ale powiem wam dziewczyny ,że faktycznie jak staramy sie o maluszka to za bardzo doszukujemy sie objawów ;) Ja teraz mam typowe "ciążowe" bo jestem przed @ a wiem na pewno ,że nie jestem.Ale gdybym sie starałam to na 99% była bym chyba przekonana ,że to to ;) Wiec sobie postanowiłam,że jak wrócę do starań to nie będę przesadzała tak jak teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tempa spadła, wczoraj plamka krwi, dziś lekkiebrązowe plamienia ale nie czuje że mam dostac okres, pewnie dopiero jutro albo pojutrze dostane. Tylko dziwie się, że 2 dni plamie. Wcześniej jak się @ zaczynała to od razu z grubej rury. Oczywiscie nie mam na myśli ciąży ani implantacji bo juz za pozno na to. Wczoraj robiłam test i negatyw oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Słowianka89 dziękuję za odpowiedź, mam pcos więc z tą regularnością różnie bywało, choć teraz odpukać mam cykle 28,30 dniowe. Mój doktor zlecił mi tego trochę, miałam morfologię, mocz, hormony, badania w kierunku toksoplazmozy, różyczki, cytomegalii i parwowirusa, do tego krzywa cukrowa, ale to ze względu na policystyczne jajniki. Pytam dlatego, że jedna z koleżanek stwierdziła, że to przesada i cześć z tych badań pewnie będę musiała powtórzyć w ciąży, więc to dodatkowe koszty... Mnie się wydaje, że Pan dr jest kompetentny i chcę wierzyć, że raczej nie zlecił by niepotrzebnie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
No i oczywiście biorę kwas foliowy, z tym że nie folik tylko "zwykły". Folik ma jakieś dodatkowe składniki? Rybkunia u mnie plamienie przed okresem pojawiło się niedawno, kiedyś miałam podobnie - od razu z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmierny hałas może zaszkodzić ciąży w początkowej fazie? Chodzi mi o hałas, który jest np. podczas koncertu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Kiedyś niezdecydowana to faktycznie dużo badań Tobie zlecił. A ten Folik to chyba zwykły kwas foliowy, tylko wielu lekarzy właśnie go poleca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
hej, któraś pytała o metmorfine na owulację, nie ma się czego obawiać jeśli lekarz zaleci to oczywiście, że brać, to nie jest tylko lek dla cukrzyków, ma kilka zastosowań, między innymi w ginekologii, przed pierwszą ciążą brałam metforminę pod nazwą siofor 500( bo jest tańszy) plus inne leki i faktycznie wtedy schudłam do rozmiaru 34-36( choć wtedy miałam rozmiar 38 i podobałam się sobie) i nietolerancja glukozy chwilowo przeszła, no i oczywiście miałam wreszcie swoją upragnioną owulację, w której to udało się zajść, więc nie bójcie się tego brać, wazne jest tylko dobranie odpowiedniego dawkowania i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Dzięki gośćInka :) po raz kolejny mnie uspokajasz, zastanawiam się czy nie powinnam Cię zatrudnić na etacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy z M. 6 cykl starań :( dziś przylazła ta france @ :/ Mała jak możesz to zmień w tabelce 6 cykl, next @ 4.01. Powodzenia dziewczynki mnie niestety znów się nie udało... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Dzięki gośćInka, już drugi raz mnie uspokajasz ;) chyba będę musiała się zastanowić czy nie zatrudnić Cię na etacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tak ostatnio się nie udzielacie??:-( ja dostałam @ Mała możesz mi zmienić w tabelce 4 cykl starań @ na 09.01.15.... eh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×