Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Cześć Dziewczyny:) Grzeczne byłyście? Mikołaj u Was był?? :) U mnie dziś teoretycznie ostatni dzień płodny - chociaż z drugiej strony kto tam wie:) Przytulanko dziś już było, więc zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy:) Teraz zostaje czekać....ah to czekanie...nie znoszę tego:( Słowianka89 - a jak tam u Ciebie?? Bo z tego co pamiętam to my bardzo podobne cykle miałyśmy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 buka199 ________ 27 _____ 2______1 _____ @ 20.11.2014 elilu____________28________1________2______@4.12.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Kate4__________27 ______5_______1_______ @06.12.2014 Tygrysica81______33_____3_______ 2 _______ @09.12.2014 Radosna82_______32_____2_______ 2 _______ @ 11 .12.2014 Taka sytuacja_____27______7_______1________@12.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 magdalenaka____25______10_______1______ @ 22.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 2kawy __________30_____4________2________@30.12.2014 emka89_________25______6________1________@30.12.2014 ewelka_898______25_____2________1_________@30.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 Lilly90__________24 ______6_______1_______ @04.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @05.01.2015 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @05.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Tygrysica81______33_____0_______ 2 _______ Radosna82_______32_____0_______ 2 _______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ____ ? _____ 1.06.2015 ___ 1 _______ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 4.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ______? ______ _______ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiffi a ciebie gdzie wcięło bo ty to już jesteś GRUBO po terminie @? buka a ty jak tam? A reszta z tego tygodnia to co ?Ja miałam zamiar eksmitować tyle laseczek na dół tabeli ale tej 2 a nie tylko niżej a tu nadal nic dajcie mi ta przyjemność wywalenia kogoś na dół :P ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Anabella mi ostatni cykl wydłużył się o kilka dni i dziś mam dopiero 9 dc. Mała może sama się eksmitujesz na dół tabelki :D Niby się nie staracie, ale chyba też się nie zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka u mnie w dół jedynie na razie może iść waga :P Nie zabezpieczamy się ale akurat w tym miesiącu w te dni maż miał nocki więc nawet nie było kiedy a tak to wiadomo nie było jako tako zagrożenia ;) A na następne to chyba zainwestujemy w przemysł gumowy bo skoro sobie wyznaczyłam jakiś cel to zamierzam sie go trzymać tym bardziej ,że to parę miesięcy.... Myślę ,że od kwietnia wrócę do staranek wiec nie ma co teraz ryzykować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kiedyś niezdecydowanej nie pesz mnie i nie zawstydzaj, ja na etat się do żadnej babki już nie wybieram, jedna całkiem niedawno mi dopiekła i teraz siedze na urlopie i odpoczywam, a tak serio to troszkę przeszłam więc jak mogę to słowem pomogę, cieszę się, że Cię uspokajam, w sumie po to tu na tym forum jesteśmy, żeby sobie pomagać i się wspierać, więc jak coś to jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się chyba nigdy nawet na górze nie znajde:-/, przynajmniej na 15 dni mam spokoj do owu (o ile będzie) muszę skupić się na wielu innych sprawach, wszystko mi sie tak nazbierało że zaczyna mnie to stresować. Siedzę od 7.30 i robie robie robie:D dziewczyny, czy nasze forum umiera śmiercia naturalną?? mam wrażenie że coraz mniej dziewczyn wchodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny , czytam was cały czas , ale u mnie non stop mdłości, więc nie chcę was tym zanudzać. Wczoraj z okazji Mikołajek MÓJ zabrał mnie na kolacje, cieszę się że w końcu gdzieś ruszyłam się z domu, w restauracji miałam ochotę na wszystko z karty , a jak danie wjechało na stół to ledwo połowę zmęczyłam. Judyta jak się czujesz? Jakieś objawy ciążowe się pojawiły? I drogie panie ja się pytam kiedy w końcu któraś z was dołączy do ciężarówek? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
forum ma spadek aktywnosci bo szykuja sie laski do swiat,szal zakupow,generalne porzadki,gotowanie bigoswo itp,opieka nad dzieckiem-to pochlania teraz wielu z nas czas,w swieta bedzie pewnie cisza-czas dla rodziny,potem wszystko wroci do normy,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys niezdecydowana-moja gin po 5 cyklach staran zlecila badania na poziom prolaktyny progesteronu (mozna je zrobic bez skierowania) robilam je w 3 i w 10 dniu cyklu, po 6 cyklu dala mi skierowanie do szpitala na hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Hej :) Mam pytanie do dziewczyn, które właśnie mają dni płodne - robicie testy owulacyjne, czy odpuściłyście zabawę z tymi testami? Ja sobie odpuściłam, bo przez nie jeszcze bardziej się denerwuję. Ogólnie to jakoś nie mam ochoty na przytulanka, nie chce mi się nic... Dosłownie. Chyba jakaś deprecha mnie łapie :P W tamtym miesiącu byłam tak bardzo zdeterminowana, a teraz jestem jakaś zrezygnowana :o Która teraz testuje? Oczywiście chodzi mi teraz o testy ciążowe :) Taka ja odzywaj się :) Ja lubię czytać wpisy od ciężarówek, jakoś podnoszą mnie na duchu :D Mała nigdy nic nie wiadomo, kalendarzyk nie jest dobrą metodą antykoncepcji :D Lilly i Rybkunia może ten miesiąc będzie szczęśliwy, w końcu to czas cudów :) Pamiętam, że nie raz myślałam sobie jak to będzie gdy zajdę w ciążę i kiedy to będzie... Wiem, że to głupie, ale zawsze wyobrażałam sobie, że zajdę w ciąże w Boże Narodzenie :) :P Nie wiem dlaczego tak, ale zawsze tak sobie to wyobrażałam :) Z drugiej strony wcale to nie takie głupie, z tego co czytałam bardzo dużo dzieci rodzi się we wrześniu, czyli zostały poczęte w grudniu :) oj coś czuję, że ten miesiąc na pewno przyniesie jakieś fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
MAGDALENAKAK bardzo dobrze, ąe gin zleciła Ci te badania bo to podstawa i wstęp do określenia czy wszystko jest ok lub znalezienia przyczyny, która powoduje, że nie zachodzisz w ciąże, ja przez to wszystko przechodziłam więc nic się nie martw dobrze, że gin Cię nie zwodzi tylko działa słowianka ja też nie robie testów owulacyjnych w tym cyklu, jakoś nie myślę o zapłodnieniu- też jakby mi ochota przeszła, zapał ostygł, sama nie wiem jak to nazwać, może to nawał zajęć przed świętami, jeszcze mój syn jak nie chory to zasmarkany, więc spania nie ma w nocy, a teraz jeszcze wszystko na tempo szykuję na święta bo zaraz wyjazd na urlop i powrót dopiero 23.12 więc nie mam wyjścia wszystko szykuję wcześniej, ja to się zastanawiam, czy znów powtórzyć drożność, bo między ostatnią a dniem obecnym miałam cc i kilka razy zapalenie przydatków, więc nie wiadomo czy tam się jakieś zrosty nie zrobiły w tym moim jednym jajowodzie, no nic zmykam bo chłopaki czekają na obiad, więc trzeba iść do garów i gotować, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczęły mnie boleć sutki. Okropne uczucie. Nigdy tak po owulacji nie miałam, tylko przed okresem całe piersi mnie pobolewały. Do okresu jeszcze 13 dni. Nie wiem co jest grane. Może za bardzo wsłuchuję się w swój organizm i wyszukuję bezsensownych objawów ? :( Wczoraj pobolewał mnie troszkę brzuch, takie kłucie w podbrzuszu, uczucie rozciągania ;x Nie ma co się chyba na razie przejmować, dopiero jestem 5 dni po przytulanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka89 ja nie robie testow owulacyjnych, nie wierze w ich skutecznosc, bo kiedys robilam i wszystkie wyszly mi pozytywne, a gin na wizycie powiedzial ze to kolejny cykl bezowulacyjny, bo nie ma pecherzyka itd. Ale oczywiscie jesli dziewczynom, ktore je robia to jakos pomaga to ok :-) Ja nadal pije ziola ojca klimuszko i polecam je, poniewaz po 3 tyg picia mam owulacje, potwierdzona u gin, na usg wczesniej przez 9 cykli nie mialam owu. :-) wiara czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
cześc dziewczyny ,nie wiem co jest grane odkąd wstałam wymotuje co 20 minut, rano po trzech razach wypiłam trochę herbaty bo mnie tak szarpało nic już w żołądku nie miałam, to tez zaraz zwróciłam potem koło jedenastej parę łyków rosołu i poszłam spać po godzinie wstałam od razu wymioty, maż mówi żebym coś zjadła to zjadłam pół miseczki rosołu z makaronem po dwóch minutach leciałam do łazienki.... jestem w 14 tyg... nigdy tak nie miałam ,a ostatnio mdłości miałam rzadko a wymotów już dość długo nie....denerwuje się jak tak bedzie do nocy to chyba padnę.... dzwonić do lekarza? może jak nie przejdzie to jakąś kroplówkę? ....jestem padnięta..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta ja na twoim miejscu kontaktowalabym sie z lekarzem, bo może to jakaś jelitowka ci sie przyplątała skoro tak zwracasz to co zjesz czy wypijesz:( Lepiej nie ryzykowac, a lekarz może cos madrego wymysli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie🌻 Dwa dni z życia miałam uf! Beta ja też miałam wczoraj wymioty żółcia i nawet nitki krwi, rękami i nogami się przed szpitalem broniłam :-( nie chce do szpitala gdzie nie ma mojego lekarza... Dzisiaj poprawa uf! Ja sobie nie wyobrażam jak dziewczyny tak kilkanaście razy dziennie :-( to musi być okropne! Zjadłam śniadanie i idę coś dla siebie zrobić uf! Zajrzę potem:-* Mikołajki udane? U mnie zaobserwowałam widoczny brak pomysłów dla ciężarnej ha ha same gift cards ;-) ale ja sobie z nimi poradzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dzwoniłam do lekarza kazał mi wziąć lokomotiw albo awiomarin,mąż pojechał na stacje bo tam to widziałam ...apteki u nas dziś zamknięte myślę że wirusowe bo szwagier parę dni temu miała co mieszka z nami..:( nic nie biorę tylko witaminy, ja tez właśnie taka żółcią.....idę się położyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
MAGDALENKAK dziękuję za odpowiedź :) jak już pisałam mnie mój dr przebadał dość szczegółowo, mam nadzieję, że nie niepotrzebnie, ale tak jak napisała GośćInka lepiej, że lekarz zleca badania, niż gdyby zwodził i nie robił nic. Słowianka89, ja opuściłam testy owulacyjne, kiedy je robiłam byłam tak zdenerwowana, że nie miałam zupełnie ochoty na zbliżenia :/ Pozdrawiam ciepło i życzę wszystkim dziewczynom dobrej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jestem tylko czasu nie mam na czytanie i pisanie. Jutro nadrobię zaległości. Buka martwimy się o Ciebie! Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa86 poza bolacymi piersiami, czestym jedzeniem to narazie nic.No moze troche zmeczenie ,rozkojazenie,sennosc. a ty kiedy Cię zamulilo 1raz? Osobiscie bym niechciala ale jak dopadnie to co zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowianka mój synek właśnie jest świąteczny w 2 dzień świat Bożego Narodzenia został spłodzony ;) A co do kalendarzyka to ja nie stosuje tej metody tylko akurat gdy było to byłam chyba 2 dni po @ wiec z moimi długimi cyklami to raczej wątpliwe aby coś z tego wyszło, centralnie w dni płodne szaleliśmy i nic to teraz tym bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
denerwuje mnie to forum, musimy przenieść się na inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mdłości pojawiły się jakoś w piątym tygodniu. Beta współczuję Ci, tym bardziej że w 14 tygodniu to już mdłości i wymioty powinny zanikać. Ale czytałam, że zdarzają się niektórym dziewczyną przez całą ciążę koszmar! Mamczitka i Ty też! ? Kurcze bidulko, ale przecież bierzesz mamarin, czy odstawiłaś? Jeżeli chodzi o mnie jak stosuje mamarin, to wymiotów brak, a mdłości mi łagodzi niestety nie znikają one całkowicie. Ale dobre i to, aczkolwiek zauważyłam, że jednego dnia mamarin działa lepiej innego słabiej. Mamczitka czy Ty również masz podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×