Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

hej ! :( Byłam na USG i odebralam BEte.... tyle o ile z bety wyszloby ze 7 tydzien bo mam 3788,00mlU/ml to na USG pan mi powiedzial ze owszem no ciaza jest ale z pewnoscia nie 7 tydzien !!! Tylko jakis 5... w opisie USG "W jamie macicy widoczna ciąża pojedyncza w okresie zarodkowym. GS=5,2mm, co odpowiada 5.l hbd. Orientacyjny termin porodu 18.08.2015.Pęcherzyk ciążowy zlokalizowany centralnie w jamie macicy." no i tam ze jajniki ok macica powiekszona... ale..no,,,, zmartwilam sie ta rozbieżnością:(( i nie wiem co myslec.... :( w poniedzialek chyba pojde jeszcze raz na bete.... dr mowil ze mam przyjsc 7 na kolejne usg (w gratisie) to zobaczy czy wszystko ok... bo teraz to on w sumie za duzo nie widzi a juz z pewnoscia nie 7 tydzien. :((( zalamka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się ciesze, że rodzice i cała rodzina wychowywała mnie w uczucie braku zazdrości. I strasznie im dziękuje, bo uczucie zazdrości to najbardziej wyniszczające uczucie świata. Mała2 co ja nie wyrabiam żeby być zdrową!!! witaminki, moczenie nóżek, mleko z miodem, syrop z cebuli, herbaty malinowe, unikam chorych ludzi, ubieram sie ciepło żeby mnie nie przewiało ale sie nie przegrzewam, śpię w przewianym pomieszczeniu.... cuda wianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co się z wami dzieję ?Stiffi opuściłaś nas czy co?Melisa i kate tez dawno po terminach nie pamiętam już czy coś pisałyście a nikt nic nie zmienił w tabelce czy co?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzyłam sie na kafe i zalogowałam się i na "FM" ale sama już nie wiem chyba będę kukać tu i tam ;)Chyba ,że i reszta wyprowadzi się na nowe forum to będziemy tylko tam pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 możesz mi napisać w tabelce następną @ na 8.01.2015 chociaż od razu może zapiszę się na marzec bo narazie jak pisała odpuszczam starania bo mąż jest po operacji więc jest niedysponowany:( Na szczęście po @ byłam na wizycie u gin i po torbieli nie ma śladu więc przyznaję wam rację, że nie ma co panikować w tym temacie on się pojawia i znika:) ginpowiedziała, że jak do lipca nie zajdę w ciąże to się leczymy więc dała mi jeszcze pół roku to dużo i mało:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossses gratuluję, ciesz się a nie martw, najważniejsze, że jest ciąża i już, a tydzień to juz nie ważne który, dzieciaczek i tak urodzi sie kiedy zechce nawet jak tydzien ciąży pokrywa się z OM, natury sie nie przeskoczy i tyle, wiele dziewczyn dały by duzo aby być w ciąży, także ciesz się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia. ja lubie, o ile to zdrowa zazdrosc- mnie to motywuje- dlaczego mam zazdroscic, skoro moge sie postarac i zdobyc to o czym marze? jak narazie mi sie to sprawdza, chociaz taka zazdrosc sama w sobie, którą sie tylko podsyca no to jak dla mnie lipa. a nieraz mam tak, ze wydaje mi sie ze cegos pragne bo ktos to ma- mysle ile czasu/energii/srodkow mi to zajmie... przerazam sie i stwierdzam "eee obejde sie" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 to ja cię wpiszę do "zawieszony"jak uznasz ,że wracasz to się ciebie wpisze normalnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Stiffi __________ 32 _____ 6 ________ 1 ______ @ 12.11.2014 melisa 176_______26_____4_______ 2 _______ @05.12.2014 Ole456________ 24______ 1_______ 1_______ @ 20.12.2014 Anabella1989____25______3_______1______@ 21.12.2014 gośćInka _____ 33______ 15_____ 2_________ @ 22.12.2014 Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 słowianka89_____ 25 _____ 2______ 1______ @ 30.12.2014 2kawy __________30_____4________2________@30.12.2014 emka89_________25______6________1________@30.12.2014 ewelka_898______25_____2________1_________@30.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 Tralalina_________23______2_______1_______ @02.01.2015 Lilly90__________24 ______6_______1_______ @04.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @05.01.2015 Anioł122 ________29 _______3 ______3 _______ @05.01.2015 buka199 ________ 27 _____ 3______1 _________ @ 06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja_____27______8_______1________@15.01.2015 mała2__________29 _____ 0________ 2 ______ Tygrysica81______33_____0_______ 2 _______ Radosna82_______32_____0_______ 2 _______ Kate4__________27 ______5_______1_______ Ciężarówki nick______ wiek___ płeć____termin ___Które dziecko___Cykl gościana ___ 25 ____ ? ____ 28.05.2015 ___ 1 ______3 mamczitka _ 27 ___córka _____ 1.06.2015 ___ 1 __ ala 99 ______26 ____ ? _____ 21.06.2015___ ______ beta84______27____? _____ 4.06.2015____ 2______4 Maya07_____31 ___ ? _____ 23.06.2015 __ 2 i 3 ____1 Aluska111____23___ ?_____20.06.2015 __ 1 ______13 antoninkar___35____ ?____10.07.1014__ 3 _______ 12 TakaJa86_____28____?_____25.07.2014____1_____2 Judyta85 _____30 ______? ______ _______ 2____ 8 alina83 _______31 _____ ? _______ ______ _____ 3 elilu_________28______?________ ______2___ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosses nie przejmuj sie! mi tez wyszlo z usg ze ciaza jest mlodsza niz z wyliczen wynika. to niejest chyba jakies rzadkie zjawisko. grunt ze jest w dobrym miejscu i ze ładna beta:D wogole fajnie, zadreczasz sie jak ja :D:D jak jest okej to i tak jest zle,bo moglobybyc idealnie- np jesli chodzi o wyniki :D mi wyszlo ryzyko na zespol downa 1;19000 z groszami a na inne > 1:20000 no i juz sie przerazilam ze dlaczego tamto ryzyko jest wieksze... a pozniej mi dziewczyny natluktly tutaj ze to jest okje, i kumpela mi powiedziala ze mial 1:8tys i to byl spoko wynik. i zlapalam oddech:) poradze ci to co mi dzewczyny radza- sprobuj sie nie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie kminie o tym wychowywaniu bez zazdrosci. mi sie wydaje ze to naturalne uczucie, jak nie poznasz tego w domu to w szkole (na bank! kto ma ladnieszy piornik i fajniejsze odblaski na tornistrze:D) ja chyba nie bede przed takim czyms chronic dziecka- tzn chodzi mi o zazdrosc motywujaca, nie o taka - dobra masz fajneszy piornik to ci go rozwale, a wogole to cie nie lubie i obgadam :D mam nadzieje ze nie zabrzmialam jak wyrodna przyszla matka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach gościana gdzie nie wejdę tam ty :P Zaraz cię w lodówce znajdę :P mamczita pewnie ma jeden z tych dobrych dni i korzysta z przypływu energii ;) Zmykam kobitki synek śpi jak suseł maż udaje ,że ogląda tv wiec i czas się do niego w kulnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dziewczyny jak chcecie dać na imię swoim przyszłym dzieciaczkom, wpisujcie po dwa ulubione dla chłopca i dziewczynki, może i mi coś wpadnie w ucho, rodzę za tydzien niby, ale tak naprawdę to może byc w każdej chwili, juz mi ciężko bardzo i nogi mi puchnął, skurcze mam straszne w zebra, że ciężko oddech złapać, brzuch mam juz nieco niżej więc przynajmniej na koniec zgaga mi przeszła, mam miec syna, mam na imie Kasia i jestem tu przypadkiem i raczej długo nie zabawię bo rozwiązanie tuż, tuż, ale może podrzucicie mi jakieś fajne imię, mam nadzieję, że lekarz się nie pomylił i naprawdę będzie syn, bo już się wszyscy nastawiliśmy i kupiliśmy wszystko dla niego, byłyby jaja gdyby teraz wyszła dziewczynka, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej prypominac mi tu zaraz, ktora to ogladala Hart of Dixie ?? bo donoszę, ze jest nowy sezon...i... ktos jest w ciąży hiehie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja gosciana tylko o tej złej zazdrości mówie:D. ale czy ta dobra zazdrośc motywuje mnie do działania? hmmm nie nazwałabym tego zazdrością tylko po prostu chęcią osiągnięcia czegos. No w tym jestem mistrzem... jak ja coś chce to nikt mnie nie powstrzyma:D aczkolwiek- nie działam na zasadzie "po trupach do celu" ehhh dużo do rozważania:-). No wśród dzieci zazdrość jest niewyobrażalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
heja u mnie plamienie, moze to dopiero implantacja skoro z bety wychodzi mi około 4 tydzień ??gin narazie kazał czekac na rozwój wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu beta wzrasta po implantacji, a bete masz wskazującą na ciąże wiec implantacja juz była. Może masz niski progresteron? on tez jest przyczyna plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
ale jakby byla implantacja to chyba byloby widac pecherzyk?? dzwoniłam do gina i mówił wlasnie ze progesteron mam dosyc wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
rossses- nie stresuj się ja też mam dwa tygodnie rozbieżności między terminem z okresu a z usg...w poprzedniej ciąży też tak miałam, to jest częste i myślę że lepiej sugerować się datą z usg. może się wezmę za jakieś porządki....przed pracą...przydało by się ...na razie czuje że jestem zawieszona.... .... wigilia i święta za pasem a ja .... nie mam pojęcia gdzie je spędzić .... jeszcze nic nie szykowałam..., z teściami rozmawiam tyle co muszę....a jechać do mamy... to większa wyprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
ja tęż miałam podobną beta w tym tygodniu i jak mi powiedział że to z usg wygląda na mniej niż bety to myślałam że będą bliźniaki i dla tego beta większa niż wiek ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
przeniosłyscie sie wszystkie na to drugie forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Witajcie! Jak tam przygotowania świąteczne? Ja już na wolnym, praktycznie wszystko mam porobione, mieszkanie wysprzątane, choinka już dawno ubrana :P Prezenty też już kupione i zapakowane :D Mężowi kupiłam perfumy i kurtkę narciarską 4F. Wydałam na niego majątek, ale radość w jego oczach jest dla mnie bezcenna :) Dziś będę piekła piernik staropolski - bez niego nie ma świąt w moim domu :D W poniedziałek wyjeżdżamy z mężem do rodziców i zaczynamy świętowanie :) Oczywiście u rodziców będzie na mnie czekała jeszcze jedna choinka do ubrania i pieczenie ciast, ale to już czysta przyjemność. Dziewczyny dużo pieczecie na święta? Ja mam zamiar ubiec wcześniej wspomniany piernik (podwójna porcja :P), sernik belgijski i ciasto kawowe (ulubione mojej mamy) - święta na 6 osób. Nie pamiętam czy wszystkim nowym ciężarówkom już gratulowałam, więc jeszcze raz gratulacje :) W tym miesiącu jak @ przyjdzie to zapewne trochę wcześniej, bo od kilku dni okropnie bolą mnie piersi i to zaczęły boleć z dnia na dzień - od razu taki silny ból, wieczorem nie bolały a rano nie mogłam się dotknąć! Zawsze zaczynały boleć stopniowo i z dnia na dzień co raz mocniej a tu od razu tak mocno :/ ale jestem dobrej myśli, jak nie teraz to innym razem :) Co do zazdrości to wrrrr nie cierpię tego. Miałam na studiach taką bardzo zazdrosną i wręcz toksyczną koleżankę. Na szczęście urwałam z nią znajomość, bo nerwicy mało się przez nią nie nabawiłam. Ubierała się tak ja ja, czesała tak jak ja, kupowała to samo, nawet jak dowiedziała się, że organizuję swój ślub, to sama zawzięła się, że tez musi w tym samym roku wyjść za mąż mimo że jej chłopak nawet jej się nie oświadczył :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zawieszka? Dziewczyny jakiś tydzień temu dowiedziałam się, że moja kuzynka jest w ciąży. Ma rodzić w kwietniu i będzie to jej drugie dziecko. Od razu oznajmiła, że mam być chrzestną :D I wiecie co moja mama na to - Pamiętaj że w ciąży nie można trzymać dziecka do chrztu! Trochę mnie to rozbawiło, bo po pierwsze nie jestem w ciąży :), po drugie nie wiadomo kiedy będą te chrzciny, bo kuzynka mieszka na stałe za granicą, a po trzecie to prawda? Nie można być chrzestną gdy jest w ciąży? To jakieś zabobony chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×