Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Patrz. Zaspiewalas kolende i zaskoczylo. muahaahahaah mamusia nie chciala, ten guz to zarcik ;D (a na serio to sie brzuch naprosrowal;D) Taa jak mialam nowa to uzywalam ze 2 miesiace prawie dzien w dzien... no a pozniej to ten.... schowalam do szuflady i se lezy;) teraz czesciej smoothie robie z mrozonych owocow szpinaku i siwezych owocow, przynajmniej sie tym najadam no i mniej mycia;) ale u mnie to iwesz faza na wszystko.... jeszxze wczesniej pieklismy z tomkiem chleby ;p ale tez juz nam sie znudzilo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem 2500 kosztują takie fajne małzon mój mówi, że za tysiąc widział no ale to tez dużo! Kurcze boje się, że mi perfuma przejdzie a teraz używać nie będę, mam sporo i teraz mi przechodzi tylko delikatny Versace różowy cristal albo Ck 2in reszta jest za mocna obecnie niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole to ja jestem jedyna kobieta na tym globue ktors za cholere nie moze zalapac krecenia fal na prostownice, bez kitu to mnie przerasta;D:D Zawsze sie wkurze pi 3ech minutach i po 10ciu mam proste kołki, wiaze kite na czubku glowy i dziekuj***ardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to z bajerów to mi się ten gotujacy robot z reklam podoba :-D moja znajoma ma termomix 3 tysiące dala i kurna wszystko robi a ten z reklam to chyba multicooker tak mi się wydaje albo jeszcze inny ;-) Ja tak kupiłam parowar używałam tydzień :-P Mam też pół siłowni w domu nie używanej :-P ale piłkę sobie wyciągnę i dmuchne ;-) wielka mam bo wydawało mi się ze 70 cm średnicy to nie jest dużo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaa jak mowusz o bright crrystal to mialam, cala 90teczke ;) ojejj jeden z delikatnych zapachow ktore lubie, bo ja to raczej hardkorowo slodkie ulepki;D w tym roku moje glowne marzenie to był manifesto ysl, na ktorego mi bylo szkoda bo drogi w cholere, a ja zawsze setki kupuje chociaz akurat w wypadku manifesto jest jak z bright crystal- najwieksza flacha ma 90ml, a nie 100:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah ja tak umiałam tylko jedna stronę kręcić druga nie hahah to mnie koleżanka nauczyła stanęła za mną i wzięła moja rękę i chodziło tylko o kąt nachylenia :-D po czym 5 minut i cala głowa no kurna nie 5 może ale tak dokładnie na imprezę to z 15 a na codzień 10 esek i rura na miasto ;-) tęsknię za tym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termomix tez mnie kreci, bo moje kumpele zachwalaja, ale kurde no nie mam cisnienia, bo to wszystko mozesz zrobic w puekarniku albo ugotowac czy tam cokowiek;) Parowar tez mamy hahahahahaa chyba na strychu;D a jak gotuje na parze warzywa to w garnku z nakladka bo dla mnie to mniej roboty i mycia ;D bo ja wszystko do zmywary i czesc jak czapka szybki cykl i jest cacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem leworeczna. Jak ktos mi cos kaze robic w inna stron, ale pokazuje mi to inna reka to sie robi problem;D Nasze zamilowanie do gadzetow swiadczy o tym ze my naprawde chcemy byc perfekcyjnymi paniami domu;D co jest godne podziwu;p Chociaz ja juz z tym zbastowalam, bo tom sie wkurza;D jedyne na co mam szczers chetke to grill elektryczny;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lola Marca Jacobsa leży nie dam rady, milion też i Hugo boss Orange też nie dam rady a już całkiem w odstawke poszła mademoiselle i diesel w ażurowej ten 75...stoją i się patrzą. Mężemu kupiłam Armani Code pod choinkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grill elektryczny to znów u mnie męża choroba i taki z ta pokrywa zamykany wielki toster, żeby można było kilka rzeczy robić na raz to znaczy kilka tostow :-D bo on chłop jak dąb ;-) Haha z idealnej to mi jej figura wystarczy i juz będę latac pod sufitem z radości jak ciasto na pizze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojadę jutro do Media zobaczę co mają za sprzety do soku, masz osobno smoothie maker? Czy robisz w sokowirówce czy blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanelke mam, ale tylko 50 i to z wolnoclowej ;)) uzywam. Wszyscy dookola ja czuja w cholere, a ja bylam zalamana ze wogole nie pachnie;D i dalej nic nie czuje. Lola jest gicior!!!! Ale na mnie szybko wietrzeje. U mnie hitem zimy jest Angel Muglera i Alien. Te to daja czadu;D i lolira lempicka i guerlain la petit robe noir czy cos tskiego. Te kocham najbrdziej. Zabijają;D kiedys w ciemno poprsilam kumpele o d&g l'imperatice czy cos tskiego..mm lezy toto... jakies melonowe jak ja melona nienaiwdze... jakies tskie... no nie moge... tak jak pure dkny... tskie swieze ze az mnie drazni;D ja kupilam tomkwou szarego bossa no6 i paco rabanne xs black czy cos tskiego. Ten paco ma przrochydne opakowanie ale zapach mnie jara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, blender mam osobno. Takiego zwyklaka za stowe z groszami:) ale daje rade nawet do zamrozonych truskawek;) kreca mnie te takie hmmm dzbanki, ale ja bardzo czesto robie zupy kremy to mi taki ekhm reczny bardziej pasi, wsadzasz do gara blendu blendu i kremik;) a pozniem besa papki dla bobasa;D A grilek to mnie kreci wlasnie taki jak twojego hazbenda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak i Angel długo używałam na bank wrócę i lolita <3 ale jakoś nie wiem co widzą w chance chanel wszyscy dla mnie taka zwykła perfumka jak ejwon na jedno koryto :-P Prada mi się ta kolorowa podobała ale wybrałam Lole ;-) kwiat mnie przekonał potem klelam bo się kurzyl i to gowno czyścić patyczkiem do uszu musiałam :-P to był piękny czas i 58 kilo na liczniku dla mnie to taka waga ze dół 36 góra 34 tylko cycki...;-) teraz nawet się nie przyznaje ale jak się kurna wezmę! To klekajcie narody! Kurna święta a za oknem deszcz! Dawno takich świat nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dkny czerwone jabłko miałam i dałam nie wiem komu nawet no way! Moja mama lubi takie zapachy ciężkie ysl męskie opium czy Fahrenheit damskie dune to tez dior chyba ciężkie wieczorowe..uf od razu mnie boli głowa, ja wolę słodkie no i teraz lekkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogole to do szanel jestem ciezka, bo ja nic nie czuje;D (oke jedyne co czuje i to dkugo dlugo to smrod no.5 osz carwa mac...moze za parenascie lat pojme ochy i achy nad tym zapachem) madmlazelka mi sie spodobala jako jedyna i wzielam, bo po prostu chcialam miec. A co do prady, mowisz o pradzie Candy? Kochaam, dostalam w sephorze taka 5ml probke ktora byla miniatura flakonu, zapach jak dla mnie cudowny ale trwalosc u mnie to mierna:/ a jak mam inwestowac pare stow i pachniec 3 godziny i koniec to noo szkoda mi kasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o słoiczkach Ball do smoothie? :-D cuda co :-D pokazywałam to mężowi a on za kilka minut przyniósł mi koktail z truskawek w słoiku Łowicza z rurka :-D hahaha i mówi na bank smakuje tak samo hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jablek nienawidze. Te pure to inna seria, one maja taka prosta flaszke przezroczysta, ze niby jak kropla wody... A co do lolity mam tez Si Lolita- taka koniczynka. No rany boskie jak ona mi capi stara nauczycielka...a raczej capila.... omg...taka pomarancza i jakimis zywicami czy kij wie czym... a terazco najsmieszniejszr czuje ja inaczej. Wogole ja mam z moja odbra kumpela bardzo podobny gust i od niej np zarazilam sie klasyczna lolita lempicka... ale ja tam czuje anyz i wisnie, a ona calkiem co innego ;D ale obie sie jarsmy na ostro od lat;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!!! Tylko nie różowa a pomarańczowo czarno z fuksja! Tak mówisz? To dobrze zrobiłam chociaż lola też krótko hahaha chociaż może Ty nie czujesz :-P Spać mi się nie chce jakie plany na wigilię? Do mamy czy jak sami swoi burzysz mur z teściowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, chodzilo mi o blender taki hmmm kuzwa no ktry wyglada jak szklany dzbanek, nasadzass go i wlaczasz;D A te sloiki to znam, hit internetow;D w lecie bylismy w niemczech i w primarku takie byly po pare euro hehe, bo to juz pozniej chyna kazdy sklep kopiowal;D chciam wziac ale Tomek - oszalalas? Malo mamy sloikow w domu? Zrobie ci dziurke gwozdziem w nakretce iwsadze rurke i bedzie ;) takze cos w desen Twojego meza;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspresowa wigilia tutaj i pozniej juz wieksza u mamy, bo tam generalnie to z 15 osob:) Muru nie burze. Pierdziele. Teraz ja nawet lubie jak nie ma tej przesadnej troski i jest spokoj;D Z wigilia nie fisiuje, bo wiem, ze tomkowi byloby przykro jakbym cos chciala odwalic, a mi wariuja hormony i codziennie mu mowie ze przez ta ciaze to albo mam ochote mu urwac leb, albo ze kocham go codziennie bardziej m i ze to chyba nie mozliwe i niech mnie lepiej przytuli bo to dziecko potrzrbuje ojca i wogole jakies inne pierdy tego typu. Schiza w ciul-.- ponoc pozniej jest jeszcze gorzej. Juz sie boje. Reklamy tez mnie zaczynaja wzruszac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma ubaw ze mnie, jak szkoda mi żeby się napis starŁ gdzieś zawsze cienko lakierem bezbarwnym albo top coat a on zawsze ma polew z tego a i jeszcze z jednego mojego słowa PRZEROBIE TO! Jak widzę coś albo ubranie albo mebel hahah jeszcze mi się nie udało ale to brak czasu no! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×