Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość gość
hop hop strono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Zostajecie na tym forum?Bo widzę,że znowu zawiecha :( Na szczęście na tamtym co założyła TakaJa86 nie ma tego problemu:) Kurcze tak dziwnie skakać z ta tabelka po obu i tez nie wiadomo gdzie co komu pisać.Ja to już chyba zostaje tam ,już się przyzwyczaiłam do nowej szaty :) Co tam u was jak po świętach jak się czuja nasze mamuśki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lou okropnie wysoka ta prolaktyna nikt Cie nie badal w kierunku gruczolaka przysadki? Tomografia? Rezonans? Moja koleżanka miała 600 to miała cała ciążę na obniżenie prolaktyny leki, ponieważ produkcja pokarmu mogła się przyczynić do powiększenia guza. Ja miałam 36 i lekarz mi obniżył, bo mówił ze podwyższona może się przyczyniać do poronien i problemów z łożyskiem. To wszystko nie żeby straszyć tylko czy masz dobrego lekarza to ważne w takim przypadku. Lekarz ktory nie umywa rąk jak coś się dzieje :-) na bank będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś niezdecydowana kochana po metformaxie tak jest, że zazwyczaj reguluje się praca jajników( jest owulacja) przynajmniej na początku jej stosowania bo później to organizm się przyzwyczaja i juz tak nie reaguje, kiedyś pisałam juz , że jest to lek szerokiego zakresu i stosowania, życzę powodzenia! ja czekam na @, mam 5 dni opóźnienia, test niestety w dniu @ był negatywny, więc czekam na nią jak na zabawienie, żeby zacząć dalej sie starać, nie mam juz złudzeń i się nie nakrecam, Egipt mi dobrze zrobił, wyciszyłam sie trochę no i mam @, nowy cykl czas zacząć, termin kolejnej to 22.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamczitka dziękuję za radę, jutro dowiem się co i jak! Prolaktyna wzrasta przy niedoczynności tarczycy, a ja jestem po operacji i ten wynik: 1000 był przy tsh równym 7 53 .. w międzyczasie dostałam leki na obniżenie tsh , wiec może się uformowalo. , bo ponoć przy takiej prolaktynie nie można zajść w ciążę... ja teraz niestety jestem w anglii, a u nich ciąża liczy się od 12 tyg ... także niedługo jadę do pl... trochę mi z tym ciężko, bo narzeczony zostaje tutaj, ale co zrobić, wiadomo co teraz najważniejsze. Tutaj w UK nie wykonują badań typu tsh czy prolaktyna.. nawet mimo tego, że jestem po połowicznym usunięciu tarczycy- jeśli jest coś usunięte problemu dla nich już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Oj kurcze :-( jeżeli coś Ci trzeba się dowiedzieć daj znać. Mój lekarz jest ginekologiem endo wizytę mam 12 stycznia, wiec jeżeli Ci coś do głowy wpadnie mów jest świetnym specjalista so 3 miesiące prywatnie się czeka, tylko ciężarne mają swój bieg u niego inny. Na okres ciąży też masz jakiś euthyrox czy coś? Ja brałam do 3 miesiąca pierwszej ciąży teraz ok. Przepraszam niepotrzebnie Cie strasze! Na bank jest ok! Masz inne przejścia i dokładnie ciężko byłoby zajść z taką prolaktyna. Dawno miałaś robiona? Teraz chyba nie będzie wiarygodny wynik chociaż zanim pokarm ruszy z produkcją :-) kiedy do pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabelce jakieś półtora tyg temu była moja data porodu- nagle zniknęła... Nie nadążam na którym forum więcej się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta85 już jest poprawiłam tak to jest jak powstają nowe fora jak grzyby po deszczu i jak widze to jeszcze 3 powstało zwariować idzie ....to gdzie teraz ma być tabelka bo na jednym parę osób na innym kolejne i co każda tabela powinna być zmodyfikowana o te osoby osoby co są na danym forum?! A co z tym i co zawiesiły starania na chwilę na które maj ewentualnie wrócić ???Pojawiają sie też nowe i tu na kafe i na FM to co ma tabelka latac po tych forach z osobami które w ogóle nie są na danym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mala pisze. Ja zostaje na fm i mała chyba tez. W takim razie niech mala zajmuje sie tabelka na fm a na pozostalych forach niech ktos inny zajmie sie tabelka i wpisze do niej tylko dziewczyny ktore udzielaja się na danym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO FORUM ZAMKNIĘTE OSTATECZNIE ! dziewczyny które chcą kontynuować pisanie na kafe przenoszą się na drugą część. Robimy od nowa tabelkę. Nie mamy pretensji do dziewczyn które bardziej polubiły forum na fm, każdy ma wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loulou nic się nie martw, dasz rade, na pewno jest wszystko ok., ja mam niedoczynność i miałam kiedyś bardzo wysoki wynik ale mimo tego zawsze prolaktyne miałam w normie więc myślę, że to jest bardzo indywidualnie z jej wysokim poziomem i wcale nie musi wiązać się z niedoczynnością tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że to przekierowanie powinno być jako ostatni post na tej stronie :-) tak ciężko gościu się ujawnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to każda z nas sama decydować będzie gdzie chce pisac, więc gościu nie narzucaj niczego nikomu, mamy własna wole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
jakie jaja. a mi telefon postow nie odswiezal i myslalam ze to forum zdechlo :( czesc i czolem :D:D teskniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to ja dalej nic nie czuje, w senie rybek, ani motylkow ani niczego. tzn ciagle czuje jakies dziwne rzeczy, ale zada nie jest podobna do poprzdniej itd.no nic czekam dzielnie na ruchy..i na lekarza, coby uspokoil moje zszargane nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś niezdecydowana
Cześć dziewczyny  u mnie @ wciąż nie widać... w dodatku źle policzylam i to już 3 dzień spóźnienia, zrobiłam w południe test, mimo że M. odradzał, no i drugiej krechy ani śladu... Kaszel nie ustaje, wybrałam się więc do lekarza, dostałam leki, które nie powinny zaszkodzić w razie gdyby jednak się udało... Nie są tak skuteczne, jak antybiotyk, ale nie chcę ryzykować... Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie łaskawy dla nas wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
co się stało z forum cz. druga??? błąd mi wyskakuje cały czas... wykasowane jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
U mnie też jakiś błàd 404 wyskakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zawieszka??????? Zwariowac można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×