Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Też korzystam z tej strony wlasnie. No nic, myslicie ze probowac z testem jutro? czy po jutrze czy wogole?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala2 ja tez trzymam sie tej strony i tego kalendarza i mi wychodzi ze dzisiaj. Nie wiem czy ma sens jutro robic test owu czy juz nie robic? Moze jej wogole nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka testuj jutro i pojutrze itd bo może ci się smykła owu.... sweetsalt mój synek pod koniec września skończył 2 latka :)A jeżeli jasniejsza tzn ,że negatywny jak na razie rób dalej...ja tez miał jednego dnia cień cienia następny już była widoczna a kolejny piękne 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
ja mam wszystkie objawy jak na @, ból piersi- jakoś bardzo szybko w tym cykle zaczęły mnie boleć , pobolewanie jajnika-codziennie boli. Tzn. nie zauwazylam innych objawów oprocz takich jak na @ . Ja nie wiem kiedy dostane, mam 29-33 dni :( ale juz od okolo tygodnia czuje objawy @ takze dość wczesnie. Żyję nadzieją, ale mam jakieś przeczucie, ze znowu nic. ostatnią @ mialam 12.10 , czuje jakby miała za chwile przyjść. Może po Euthyrox się zmien termin @ i przyjdzie wcześniej ... NIE CHCEEEEE :( Śluz to prawie w ogóle, jak mam to taki jakby woda Nie wiem jak to jest, jak ktoś pragnie dzieciątko to nie może mieć, a Ci którzy nie chca to maja , albo maja i usuwają :( ja zaczynam się chyba powoli załamywać. AHHH , chyba muszę z mężem wybrać sie w podróz poślubną i odpoczać troche , może wtedy przestane bynajmniej na jakiś czas myśleć o tym. Może to jakas blokada w naszej psychice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiffi po 1 dlaczego nie ma cie w tabelce? Po 2 który to twój cykl starań bo nie pamiętam czy już pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiffi
to jest mój 6 cykl staran, mam 32 lata, nie mam dzieci , @ 12.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyglada na to ze jutro i do mnie przyjedzie wredna ciocia z Ameryki:( Dzis juz mialam wielka brazaowa plame:P wiec sie rozkreca:( Jeden dzien wczesniej ale czuje ze to bedzie @ GIGANT bo tak mnie brzuch napier...la ze szok:( Takze oficjalne moge zaczac drugi cykl staran:) mam nadzieje ze ostatni;) bo II kreski bedzie jak znalazl na prezent pod choinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stiffi w tabelce już masz swoje miejsce :) Ja jak byłam ostatnio u gin i mówiłam mu ,że coś nam nie wychodzi to powiedział ,że do roku czasu to nie mam się czym przejmować....Jeżeli to trwa wiecej niż rok wtedy można coś zadziałać kombinować aby to ruszyć. Ja w każdym bądź razie teraz odpuściłam jak będzie to super jak nie to trudno szkoda moich nerwów kiedyś w końcu trafimy.A jakby nie patrzeć sama przyjemność :P.Zaczęliśmy cieszyć się sexem a nie kurcze trzeba bo musimy zajść.Wróciłam do diety i ćwiczeń i przestałam analizować każde zakłucie ,każdy ból i inne objawy które mogą znaczyć wszystko i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka89 - nie rozmyślaj nad jaśniejszą kreską tylko zabieraj się do działania:) Generalnie test jest pozytywny gdy obie kreski są wyraźne i tego samego koloru oraz gdy ta pierwsza jest bardzo, ale to bardzo widoczna a ta druga jest nieco jaśniejsza, ale też wyraźna:) Ja zrobiłam pierwszy test 13dc: pierwsza kreska"T" była bardzo blada a druga kreska "C" bardzo wyraźna - test negatywny:( Ale czułam, że "szczyka" mnie lewy jajnik i następnego dnia(14dc) zrobiłam drugi test i wyszły dwie piękne i wyraźne kreski - pozytyw:) A kolejnego dnia czyli 15dc zrobiłam ponowny i też był pozytywny kreska "T" aż bordowa a ta druga minimalnie jaśniejsza:) Jak się robi testy kilka dni z rzędu to najlepiej zaobserwować codzienne zmiany na testach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciąża (którą poroniłam) i to był tylko jeden stosunek w dzień płodny ale nawet nie wiedziałam czy blisko czy daleko owulacji i był tylko jeden strzał i od razu trafiony. A my teraz obliczamy dni , mierzymy temperatury , używamy testów owulacyjnych i co I tak nie udaje się tak jakbyśmy tego oczekiwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa89 - na pewno się uda:) nie przejmuj się. Podobno dwa cykle w ciągu roku są bezowulacyjne i jest to normalne:) może na takie właśnie trafiłaś:) U mnie w tamtym cyklu też się nie udało:( ale wczoraj i dziś było przytulanko i mam ogromną nadzieje, że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
A u mnie na razie nic... Czekam do jutra jak rano nie będzie @ to tescik :-) Bajkanna a zmienila ci się długość cyklu po dostinexie? Bo zawsze miałam 28 dni a teraz nie wiem czego się spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki!!!!! U mnie taka mgla ze nawet domu sasiada nie widze:D:D Tak jak przypuszczalam:( dzis pojawila sie ta franca @ przyszla dzien wczesniej:( Ale nic... trzeba sie pozbierac i rozbudzic nowe nadzieje;) Mala mozesz wprowadzic moje zmiany w tabelce 2 cykl staran i termin @ 5.12 pierwsze dziecko A ta stronka http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true jest rewelacyjna:) dzieki za link:) u mnie wychodzi ze jakby sie udalo to bedzie jak znalazl prezent na Mikolaja:) Dzis ruszam z ziolami oSroki:) juz sie boje ich smaku bo sam zapach odpycha:P Moze ktoras z was juz je pila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka czy ty masz miec laparoskopie robiona czy pytasz tak z ciekawosci??? TakaJa jak temperaturka u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj M za niedlugo bedzie obchodzil 30 i nie mam pomyslu na prezent dla niego:( Co wy dajecie Mezom/Partnerom w prezentach urodzinowych? Pomozcie mi cos fajnego wymyslic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj temperatura 36.4 mam dosyć tego termometru od następnego cyklu musze się zaopatrzyć w termometr owulacyjny. Jussio hehe widzę ze mamy ten sam problem Mój tez za parę tygodni ma urodziny a w głowie pustka , oj a jemu ciężko dogodzić z prezentami. Na tą chwilę zastanawiam się nad jakimś ładnym skórzanym portfelem, a Ty masz hakiem przemyślenia odnośnie prezentu? MarzaMiSieDWIEkreski był test?? U mnie też pogoda wstrętna aż się nie chce wychodzić z domu (na szczęście dzisiaj nie muszę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu dzisiaj takie pustki:( zawsze z rana tlumy;) a dzis?? Gdzie sie podziewacie??? Kto jeszcze zostal w tym tygodniu do testowanai??? Bo jak tak czytam to tabelka niezle nam sie wywrocila do gory nogami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad zegarkiem bo nie ma. Tzn mial juz ode mnie trzy ale wszystkie zniszczyl, taka ma prace:( Obiecalam sobie ze wiecej juz mu nie kupie zegarka ale jak nic nie wymysle to nie bede miala wyjscia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie te ziolka pije sie tylko raz dziennie, wieczorem przed snem:) To jakos dam rade;) Bo jak czytalam o ziolach to te o. Klimuszko to trzy razy dziennie sie pije:P a tego to bym raczej nie zniosla:P A i ktos pisal o dziurawcu. To w ich sklad tez wchodzi wlasnie dziurawiec. Zobaczymy co zdzialaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajkaanna
marzaMIsieDWIEkreski dostałam o jeden dzień za szybko;/ i kurde wszystko sie poplątało, no i dziwne bo temperaturę dzisiaj mierzyłam i mam 36,9 a chyba nie powinna byc taka wysoka podczas @ ?? Wczoraj miałam 36,7 Dziwne czy miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio moja franca tez przyszła dzień wcześniej i wszystko się pokiełbasiło... trzeba od nowa :) zastanawiam się czy mierzyć ta temperaturę i robić te testy, czy to przypadkiem nie działa na mnie za bardzo nakręcająco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio mój tez ma 30 ale dopiero w maju, w sumie oszczędzam dla niego właśnie na zegarek, chciałam taki lepszy, bo on nie lubi tanich rzeczy, A tak to moim zdaniem perfumy są świetnym prezentem, albo portfel, sweter, gra na xbox, jeśli taka macie :P z tego ostatniego na bank ucieszy się najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi tez możesz zmienić, 4 cykl starań, (drugi po dostinexie, może będzie niższa prolaktyna) @ 4.12.14, no chyba że znowu coś się poprzestawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna a ja wlasnie siedze na allegro i sobie przegladam testy;) ale chyba jednak nie kupie bo tez sie za bardzo potem nakrecam:( Narazie wychodze z zalozenia ze seks zaraz po @ co drugi dzien (minimum) :D bedzie najlepszym rozwiazaniem:) W moim przypadku testy owu swiruja:( te najczulsze sa caly czas negatywne a te 40 czyli niby mniej czule wychodza pozytywne z testowa kreska ciemniejsza:) Calkowicie juz z nimi zglupialam;( Zostaje tylko przy mierzeniu tempki. Mi tempka spada przed @ ale zdarza sie tak ze w trakcie lub po @ dopiero spada wiec sie nie martw:) No i ja oczywiscie podczas krwawienia nie mierze dopiero jak mi sie konczy to zaczynam, wiec moge teraz kilka porankow spokojnie przespac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak z ciekawości zmierzyłam, wiec w sumie jutro chyba tez nie będę, no ciekawe czy nam się uda Jussio w tym nowym cyklu... Trzymajmy kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś wyskok temp 37,3, a do tej pory 36,7. Dziś 14dc a poprzedni cykl trwal aż 38 dni.I jak tu wycelować owu... Od wczoraj czuje się jakby mnie grypa zbierała, bez nawet podwyższonej temp-pod pachą.Mdli mnie i kilkakrotnie wzieło na wymioty. Przecież w ciąży nie jestem... może to początek jakiejś żołądkowej grypy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
niestety mój test negatywny :( mimo braku @ Bajkanna wygląda na to że mi po Dostinexie się opóźni... ciekawe czy będzie taki intensywny jak u Ciebie... dziwne bo na razie zero objawów Takaja86 to pierwszy test w tym cyklu bałam się sprawdzać wcześniej, nawet dzisiaj miałam wątpliwości czy chcę się dołować... Nie wiem skąd naczerpię energii na cały długi 5 miesiąc starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×