Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Bajkaanna czyli odpuszczasz test?! Czasam chyba tak jest lepiej;) Ja od wczoraj jakos miejsca nie moge sobie znalezc:( jeszcze nigdy tak sie nie podlamalam po I kresce:( musze sobie jakies zajecie znalezc bo zwariuje;) Chyba upieke sobie ciasteczka na pocieszenie;) zeby poszly w boczki... a co tam:D Na diety po prostu nie mam sil ani motywacji:( a tez musialabym sie wziac za siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Kolejny dzien oczekiwania na @. To juz moj 36dc wiec moze @ w koncu sie zjawi. Tempka nadal wysoko 37,2 ale to moze sie zmienic w kazdej chwili, bo juz po piersiach widze jak przestaly bolec i juz nie sa takie napiete. Sluz teraz brazowy, wiec to juz pewny znak nieuniknionego. Jussio ja taki strach przed 1 kreska mialam jak w ciaze z malym zaszlam. Nie uwierzycie, ale wtedy zrobilam tylko jeden test. Dzien przed spodziewana @ i byl pozytywny. A jak tempka u Ciebie? Bajkaanna jak tu dziewczynki pisaly poki @ nie ma jest nadzieja. Trzymaj sie dziewczyno. Slowianka fajnie, ze juz do nas wracasz i ze maz zmienil zdanie co do staranek :) wszystko siw ulozylo i pewnie teraz dzidzius do was zawita :) Mamczitka ty do pracy chodzisz? Czy pracujesz w domu? Bo nie wyobrazam sobie zeby wymiotowac w pracy...maskara, juz w domu to wystarczajaco meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj robiłam i był negatywny, a dziś już własnie widziałam małe plamienie... więc raczej przyjedzie ciocia z Ameryki... @ ehhh. ale tak myślę, że na nowo zaczynam zaraz po @ i co drugi dzień przytulanko (mąż na pewno będzie zadowolony ) i liczę ze dostinex już w tym miesiącu zadziała ... Trzeba wrócić do fitnessu i normalnego życia bo siedząc przed kompem, czytając kolejne objawy ciąży i inne pierdoły to raczej nie zajdzie się w ciąże :P Trzeba żyć :) miłego dnia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna u mnie tempka caly czas spada:( mozolnie bo mozolnie ale spada:( no i tez ja nie mialam jakos super duzego wzrostu wiec obstawiam na cykl bezowu:( A na dodatek tak mnie dzis jajnik boli ze boje sie czy przypadkiem torbiel mi sie nie zrobila:( chyba jutro odwiedze gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajkaanna ale zostaniesz z nami? Ja też ruszam na joge i chociaż 2 razy w tyg sobie z chodakowska w domu pocwicze. Nie ma co czekać jak na zbawienie. Przed zajście m w ciaze z synkiem przez rok prawie ubrań nie kupowałam, bo ciągle myślałam "a może zajdę w ciąże i nie będzie mi to potrzebne" - świruska. Teraz mam zdrowsze podjeście, choć wczoraj z M rozmawiałam, że się nie udało, a on mnie zrąbał, ze w piątek takie porządki tu wyczyniałam i wory i pudła z ciuchami dźwigałam - i to pewnie dlatego.... I tak już synka nie nosiłam ostatnie 3 tygodnie :( Jak tu nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten tydzień totalnie do bani... zero nowych fasolek. W zeszłym tygodniu chociaż Antonika uratowała honor, a w tym na razie nikt :( Meliska - ja pewnie prezent urodzinowy będę mieć taki jak ty - czyli @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dziewczynki Kiedy macie urodzinki??? Meliska i Radosna juz wiemy ze z listopada:) A reszta??? Ja jestem z lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kwietnia..okrągłe 30 wskoczy. Mała2 co do tabelki-staram sie o 2 dziecko,8 cykl nadzieji.@ 25.11 czy to wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 24 listopad czyli niebawem ;) i @ niebawem a tak liczyłam ze ten cykl będzie owocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to jest niesprawiedliwe...kobieta jest gotowa na macierzyństwo. Facet też, starają się,z miesiąca na miesiąc pali się iskierka nadziei ,którą szlag trafia jak przyłazi @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna mam taką nadzieję :) Mąż zrozumiał, że nie ma na co czekać. Do tego podczas tej wizyty u rodziców każdy delikatnie nam sugerował, że z niecierpliwoscia czekają na nowego członka rodziny :p A jak tesciowa mnie wypytywala jak wizyta u gina, pewnie miala nadzieje, ze pani doktor cos wynajdzie, a to byla tylko wizyta kontrolna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma urodzinki w lutym tak jak Ty Jussio. Zgadzam się z wami dziewczynki, że ten tydzień jest do bani, chociaż cały czas mam nadzieję, że do weekendu któraś z was zobaczy dwie kreski. A mam jeszcze pytanie odnośnie temperatury dzisiaj trzeci dzień z rzędu mam temperaturę 36.5 nic nie rośnie, czy to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa no prosze nawet rocznik mamy ten sam:) A ktory masz dzien cyklu? Raczej to dobrze jak tempka na stalym poziomie, bardziej bedzie widoczny skok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Judyta miejsce w tabelce też już masz :) Jest 2 str wcześniej :) Edytowałam aby nie wklejać kolejnej tabelki, pod koniec tygodnia wkleimy odświeżona. Bo czekam na resztę .Mam nadzieję ,że na dole przybędzie kolejna pozycja ,że jakaś fasolka da o sobie znać :)I odczaruje ten kiepski tydzień ;) A ja już po urodzinkach bo jestem z października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSSIO to wygląda tak: 27.10 36.1 28.10 36.3 29.10 36.3 30.10 36,2 31.10 36,2 1.11 36.2 2.11 36,3 3.11 36.5 4.11 36,5 5.11 36,5 6.11 36,5 dzisiaj jest 21 dc więc biorąc pod uwagę wcześniejsze tempki to mini skok jest i zastanawiam się czy ta temperatura nie powinna jeszcze bardziej podskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsieDWIEkreski
dziewczynki ja odpuściłam sobie test ale jutro działam i dam znać :) za to dzisiaj śnił mi się słodki dzidziuś... bosh! oby to był jakiś znak :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica a jak u Ciebie? Tyle mialo byc fasolek w tym tygodniu i co... nie ma chetnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
U mnie ciotki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Tygrysica to kiedy kolejny test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam za was kciuki. Do mnie niestety przyszła @ i to z taką mocą ze ledwo chodzę w pracy ;( Ehh... Powiedzcie mi to jak przyszła dzień wcześniej czyli 27 dni trwał cykl? Liczę dziś 1 dzień i od 6 staranka do 25 dc?? Dobrze myślę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica testy z allegro sa szczesliwe wiec moze sie uda :) ja tez zamowilam, ale chyba @ bedzie pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Dziewczynki brzuch zaczyna mnie juz bolec, wiec wiadomo co to znaczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna82
Co tu taka cisza? Wszystkie zapracowane. Mam mega kipe, ale narazie nic nie biore poki @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowianka89
Radosna jeszcze nic nie wiadomo i powtórzę moje motto - nie ma okresu jest nadzieja :D :) Zakupiłam sobie dziś Folik (opakowanie 90 tabl. :D ), bo wcześniej miałam inny kwas foliowy i testy owulacyjne Facelle z Rossmanna. Może któraś miała te testy? Zrobiłam dziś jeden (15 dc) i ta druga kreska jest wyraźna, ale trochę jaśniejsza... Jak to interpretować? Chyba negatywny? Ehhh szkoda, że to nie ciążowy :P Teraz przynajmniej wiem jak druga kreska wygląda :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×