Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gosciana jak wizyta u lekarza???? Daj znac bo czekamy niecierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zawiozlam mego malzona do pracy i od razu popedzilam do sklepu zielarskiego, zakupilam ziola wg przepisu ojca Klimuszki w domu zabawilam sie w Panoramixa i wyszlo mi tego taaaaaak strasznie duzo (najwiekszy garnek jaki mam w domu) a pije sie 3 razy dziennie po 1 lyzeczce. Chyba oszalalam, ale bede to pic:-) :-) :-) chociaz jedyne ziola z jakimi mialam do tej pory do czynienia to prowansalskie :-) to w mieszanke na nieplodnosc uwierzylam. Dzieki dziewczynki od kilku miesiecy nic nie poprawilo mi tak humoru (he he chyba ze pani w sklepie cos do tych ziolek gratis dosypala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
u mnie dziś zraziki w sosie grzybowym a jutro mam plany na zupe śliwkową ze wzgledu na młodego bo mu zaparcia dokuczaja ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUssio a na jakie bakterie miałas badania jesli mozna wiedzieć?bo ja miałam tylko toxo i cytomegalię ale na te całe chlamydie, ureaplasma itp i sie zastanawiam czy sobie te badania robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wlasnie na te chlamydie itd to jest ten posiew troj... cośtam a tak poza tym to te wymazy i caly antybiogram mialam robiony i wydaje mi sie ze to wszystkie bakterie i grzyby wychwytuje:) juz nie pamietam wszystkich tych nazw bakteri:( a musialam miec to zrobione zeby z szyjki macicy podczas zabiegu nie przeniesli mi tego na jajniki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio dzieki za zainteresowanie kochana;* Wszystko spoko, kosc nosowa jest, przezier osc 1.7 (przy normie do 2.5) przepywy pieknie, serce 152 uderzenia na minute, domtorek powiedzial mi ze moge spac spokojnie, a wyniki ogolne ziterpretowane kazalam przekazac mojemu ginowi, akurat mam wizyte za jakies 2 tygodnie z hakiem:) Plci nie znamy;D mierzy 6.22cm i skacze jak szalone. Z usg wyszedl 12tydzien i 4dzien ciazy. Doktorek taka d**eczka..fiu fiuuuuu...ojciec tez fajny, ale syn to dopiero;)) Wiem ze wiele osob jest za i wiele przeciw temu usg i badaniach, ale ja sie ciesze, ze to zrobilam ;D moj spokoj jest bezcenny;D i moj T. Odethnal z ulga (bo generalnie i ja i on mamy w rodzinie chore dzieci, on u brata mamy, ja u kuzyna. Wiem ze to dalsza rodzina, no ale jak takie cos wystepuje, to czlowiek sie mimo wszystko martwi. I wogole fajowo jest miec usg przez brzuch;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeej jakie wy wszyscy macie pyszne obiady!!!!! Wszystkie bym pozarla!!!!!!! Ja zrobilam pueczone ziemniaki w mundurkach z tunczykiem, kukurydza, cebulka,jogurtem nat. i majonezem (T mial taka fantazje) Aa no i rosol mam zwczoraj, z indyka i wolowiny i jednego skrzydelka kurzego;D Ale jadlam rogala i jogurt naturalny:/ Bulki i generalnie pieczywo najszybciej zabijaja mi nudnosci.. ktore zauwazylam sa wynikien nieregularnego jedzenia. .. chyba piwinnam zaczac jesc 5x dziennie...z tym ze mi sie nie chce... jak jest mi niedobrze to wiem ze musze zjesc ale nie czuje glodu. Wogole eeee Mamczita. WITAJ W 2GIM TRYMESTRZE! ŁUHUŁ. Ktoras dziewczyna pisala o znachorce- mnie to wogole nie dziwi. Zona naszego znajomego ma stwardnienie rozsiane.... nawet gdzies do rununii z nia jezdzil... ja popieram takie rzeczy, ale przy okazji wierze w pozytywne nastawienie i materializowanie swouch marzen polecam ksiazke potega podswiadomosci. Mysle ze moze pomoc. Ja mam i czesto podczytuje, bo mi ise to sprawda- jak czegos chce, to sobie to materializuje, a pozniej to dostaje;D mozg sie przeproganowuje czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
Gośćana super że wszystko w porządku, najgorsza jest niepewność i czekanie w stresie, teraz masz już z górki:) a swoją drogą dziś od rana myśle o tym, że jeszcze tak dużo czasu do testowania, a tak bardzo chciałabym już wiedzieć, cierpliwość to jednak nie jest moja mocna strona. Macie jakieś doświadczenia z bólem podbrzusza po owulacji? Najpierw podczas owulacji jak zwykle czułam kłucie jajnika, a po owulacji pojawił się ten ból i pojawia się już drugi dzień, wczesniej albo tak nie miałam, albo nie zwracałam na to uwagi, dajcie znać co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa a co ty. Zaraz cos wymysle z tym zamartwianiem;D Teraz rozkminiam czy zaczac brac witaminy..juz drugi trymestr... poczekam jeszcze na dzisiejsza morfologie.... ale moja dieta jest raczej zalosna i uboga, bo wszystkie obiady musi zjadac moj Tomek... jak juz gotuje yo nie nestem w stanie tego jesc. Chociaz ostatnio pozarlam BiGOs i schabowego (rodzina w szoku bo ja jem schabowego raz na rok) ale fak mi sie miesa zachcialo takiego chamskiego .. mnia mniam;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeej jakie wy wszyscy macie pyszne obiady!!!!! Wszystkie bym pozarla!!!!!!! Ja zrobilam pueczone ziemniaki w mundurkach z tunczykiem, kukurydza, cebulka,jogurtem nat. i majonezem (T mial taka fantazje) Aa no i rosol mam zwczoraj, z indyka i wolowiny i jednego skrzydelka kurzego;D Ale jadlam rogala i jogurt naturalny:/ Bulki i generalnie pieczywo najszybciej zabijaja mi nudnosci.. ktore zauwazylam sa wynikien nieregularnego jedzenia. .. chyba piwinnam zaczac jesc 5x dziennie...z tym ze mi sie nie chce... jak jest mi niedobrze to wiem ze musze zjesc ale nie czuje glodu. Wogole eeee Mamczita. WITAJ W 2GIM TRYMESTRZE! ŁUHUŁ. Ktoras dziewczyna pisala o znachorce- mnie to wogole nie dziwi. Zona naszego znajomego ma stwardnienie rozsiane.... nawet gdzies do rununii z nia jezdzil... ja popieram takie rzeczy, ale przy okazji wierze w pozytywne nastawienie i materializowanie swouch marzen polecam ksiazke potega podswiadomosci. Mysle ze moze pomoc. Ja mam i czesto podczytuje, bo mi ise to sprawda- jak czegos chce, to sobie to materializuje, a pozniej to dostaje;D mozg sie przeproganowuje czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana super ze wszystko ok:) Pewno spadl ci niezly kamien z serca:) A a propo mdlosci, kiedys namietnie ogladalam serial Chirurdzy i tam dr Beily jak byla w ciazy to mowila wlasnie ze z glodu biora sie mdlosci i zeby tego uniknac nie mozna dopuscic do tego zeby byc glodnym:) Zawsze bylam ciekawa czy to na pewno prawda:) Ale z drugiej strony taka metoda do najprostsza droga do tego zeby byc +30kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana no w końcu sie odezwałaś cały dzień mi chodzisz po głowie ;)To dobrze ,ze wszystko ok ja tez miał to badanie i nie żałuję człowiek spokojniejszy zawsze jest :) Ja to 2 obiadki miałam bo chłopaki rosołek na kurze ze wsi z ryżem bo bardzo lubią a ja dietetycznie bo gotowane na parze pierś z kuraka brokuły i kasza :) jussio ja już alarmowałam ,że kafe szaleje ale mnie chyba olali :( A co do tego +30 to ja właśnie jadłam mało w ciąży i jednak prawie 30 dokulałam i moja dietetyk właśnie mówiła ,że to błąd ,że trzeba jeść regularnie ale mało i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka a jak sobie radzisz ze smakiem tych ziol? Probowalas juz?? Moja mieszanke na szczescie pije sie tylko raz dziennie, a na poczatku mialam odruch wymiotny:P ale teraz to juz spoko:) Bajkanna łazanki yhmmm zjadloby sie.... ale moj M reaguje na nie wrecz alergicznie:P bo ma zle wspomnienia z przedszkola:P:D:D Ewelka ja mysle ze z tym podbrzuszem to wczesniej tez tak mialas tylko nie obserwowalas swojego organizmu az tak i nie zwracalas na to uwagi;) Ja od pol roku mam takie pobolewania i gin mi powiedzial ze to nic nie znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka miałam tak w tym cyklu, ale wydaje mi się, że to normalne i nic nie znaczy. Nie ma co wyszukiwać sobie objawów na tak wczesnym etapie, bo to za wcześnie. Gościana cieszę się, że wszystko jest ok :) A Ty miałaś tylko usg genetyczne czy te testy pappa też? Szczerze to zielona trochę jestem w tym temacie, ale czytałam gdzieś, że jak usg jest dobre, to bez sensu robić jeszcze te testy, bo one i tak tylko podają prawdopodobieństwo wystąpienia wad itp. Jak to jest w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja mialam owulki bezobjawowo, jedyny chyba symptom (teraz tak mysle) ze w ten dzien nienawidzilam calego swiata- konczac na moim mezu ;D mialam ochote wszystkich tasakiem pokroic, milutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio uwielbiam chirurgow;D juz na l4 pi raz kolejny objerzalam od piczatku wszystkie sezony a propos. Meredith miala wroga macice i co? Zaszla;D Mala, tez mam wsiowego kuraka, ale cala reszta sklepiwa.... wogole jestem hardkorem i zamowilam na swieta..... kroliki, dwa bo jeden do rofzinnego domu:D kocham krolika, ale tylko jak mi babcia udusi z warzywkami;D Ej a propos obiadow na kwestii smaku jest przepus na ryz z kalafiora z indykiem i warzywami. Polecam:) A co do porcji- ja ,nie jem duzych, bo nie moge, tez mi zle pozniej (wyjatkiem sa mandarynki;p ale troche sie juz ograniczylam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_898
haha gościana to w takim razie miałaś "super" nastrój do działania przy owulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka- test pappa tez mialam, ale dzisaj mi tylko krew pobrali. Doktrek mi tlumaczyl ze te wyn krwi i jakies info z usg wrzuca do jakiegos programu i tam mu liczy to prawdopodobienstwo czy cos (troche bylam oszolomiona wiec prawie nic nie zapamietalam co on mi tam gada;D) Ja sama dokladnie nie wiem jak to jest;D czyli samo usg to badanie prenatalne, a z pappą to juz usg genetyczne;D?? Aa powiedzial mi jeszcze ze jak dostane wyniki na swoje konto internetowe to zeby sie nie przejmowac ze tam wszystko bedzie zaznaczone jako ponad norme, bo laboratoria podaja normy dla kobiet ee nie w ciazy i dlatego tak wychodzi, dopiero on to interpretuje w tym prigramie spechalnym czy cos. DZIEKI BOGU ze mnie uswiadomil, bo bym pewnie padla na zawal jakbym zobaczyla, ze wszystko pinad norme;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka... to bylo darcie japy na wszystko... a pozniej" chodz robic to dziecko" ;D Ale chce wierzyc ze to z plemnikow z dnia wczesniej albo sprzed dwoch dni;D Bo sie urodzi z jakas depresja, albo nerwica;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościana jestem tu nowa i gratuluje ciąży i że sie prawidłowo rozwija:) Jussio własnie znalazłam oferte na www do wykonania tych badan za jednym pobraniem wymazu za 200 zł zapytam gin o to i chyba zrobie zawsze lepiej być spokojniejszym:) u mnie jednak 11 dc źle obliczyłam wczesniej i żadnych objawów zbliżającej sie owulacji nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na @-jutro ma byc. Myslicie, ze ew testy o czułości 10 lUl wyjdą w 31 dniu cyklu przy owulacji 20 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buka nie wiem, jak chcesz, to próbuj :) Niby do 10 dni od zapłodnienia dochodzi do zagnieżdżenia i najpierw beta hcg jest we krwi i dopiero kilka dni później jest w moczu, więc też może być za wcześnie. Czytałam gdzieś, że jakaś babeczka robiła test o czułości 10 z porannego moczu i nie wyszło nic, później w ciągu dnia zrobiła o czułości 25 i wyszedł pozytywnie. Ja na dzień dzisiejszy "obraziłam" się na wszystkie testy i zrobię gdy @ sporo się spóźni. Wolę mieć przynajmniej cień nadziei :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju zjadłam dziś całą tabliczkę czekolady :o Milka z prażoną kukurydzą - nowość :D Jak tak dalej pójdzie, to nici z mojej sylwetki osy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianka tez mi sie tak wydaje właśnie, ze moze byc za wczesnie. Niestety nie mialam zadnego plamienia implantacyjnego jedynie co to mnie pobolewaja piersi i jakby pieką a nigdy (oprocz chwil gdy mialam problemy z prolaktyna) tak nie mialam, ale sie nie nakręcam. Poczekam na tą wstrętną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Buka mi test ciazowy o czułości 25 wyszedł 10-11 dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćInka
właśnie wróciłam ze szkolenia i zazdroszczę Wam obiadków pysznych, ja zamówiłam dwie pizze, właśnie na nie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo gościana !! super dziewczyno:-) gratuluje, teraz to z górki. Kupiłaś już coś maluszkowi? wiem że płci nie znasz, ale są niektore rzeczy neutralne, jakieś kocyki, ubranka, pościel? :D jeśli nie, to kiedy zamierzasz sie za to brać?? obcykane masz wszystkie łózeczka i wózeczki?:D zdecydowałaś się na jakis juz?:D pochwal sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×