Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość Aluska111
Czesc dziewczyny widze ze sie pozmienialo . Pezyszlym mama gratuluje , a walczacym powodzenia U mnie @ brak , ale tez testow skusilam sie na ziola o. Sroki nr 3 , ale nie moglam wytrzymac do @ i zaczelam je pic tydz temu , wiec pewnie dlatego moja @ sie spoznia , ale ona zawsze tak ma , czasem dzien a czasem 2 tyg :( . Ale to juz rzadko ostatnie msc byla regularna , ale nie bylo sluzu plodnego a ziolka moga pomoc moga rozwalic mi cykl , ale moga pomoc.. Poczekam z 1,5 tyg i zrobie test , albo i szybciej , a teraz ide spac ,21.12 a ja juz ide spac , taka zmeczona jestem ze hoho Powodzenia Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Aluska, ale sękw tym, zeby pic te ziola od 1d cyklu, do owulacji, przed okresem nie mozna ich pic, bo jezelu doszlo do zaplodnienia to moga wywolywac one skurcze':/ przynajmniej ja takie info wyczytalam. a wogole zalilam sie lekarzowi, ze musialam 3miesiace sie starac, a on , ze to swietny wynik, hmm jak dla kogo. wogole doktorek rewelacyjny. przeprowadzil wywiad, wszystko potlumaczyl, pol godziny u niego siedzialam (jedyny minus to obsówa czasowa- o jakies 20min, no i koszt wiztyt;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wieczorne ; ) Gosciana gratuluję mamusko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Witam wieczorne ; ) Gosciana gratuluję mamusko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa witaj ☺razem będziemy testować bo ja 15-16.10 powinnam dostac@ ale obysmy obie jen nie doczekały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana. Super uczucie wiedzieć że jest ok z dzidzi em prawda ☺ na kiedy doktorek wyznaczył datę porodu ? Tygrysica81 głową do góry! Teraz jesień i łapie nas źle samopoczucie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska moja kuzynka piła zioła ojca nr 3 od dnia @ do owulacji tylko . Ja dziś zaganiany dzień. Synka odstawilam do przedszkola na 8 na 6 godzin a sama szukałam mu czapek i kupiłam dwie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie pierwszy napad mega histerii o nic...dwa razy miałam taki w poprzedniej ciąży. O matko i corko! 🌻 Gościana brawo! Chociaż ja wiem, że dalej będziesz szukać pomocy u wujka Google! Ps 20 minut to żadna obsówa! Jak cenowo? 🌻 Tygrysku cierpliwości mówi Ci to ja!! Rozhisteryzowana schizofreniczka ;-) 🌻 Alusia trzymam kciuki mocno!! 🌻 Maya gdzie fajne czapki? Ja musze pójść a jestem detka! 🌻 Taka86 macham ;-) Oj ludzie idę Agate włączyć i lulilaj! Wykończe się do tej wizyty! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam samopoczucie? Mamczitka i Gościana. Pracujecie czy poszły się od razu na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę pracować jak długo się da mam lekka prace umysłową, mogę część do domu zabierać :-) jest ok! Dam radę :-) Dzisiaj jest lepiej lekko mdliło rano na tym koniec. Zabieram się do pracy dzisiaj w domu. Niuniek lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa 176
nick___________wiek______cykl starań________termin@ mała2__________29 _________ 3___________ @ 11.10.2014 rybkunia _______ 24__________1 ___________ @15.10.14 TakaJa86 _______ 28 _________1 ___________ @ 15.10.14 Maya07_________31__________1___________ @16.10.2014 Tygrysica81______ ___________1___________ @02.10.2014 melisa 176_______26__________3___________ @04.11.2014 Aluska111_______23__________13__________ @.06.10.2014 Amczitka________27__________1___________ @ alina83 _________ 31 _________ 3 ___________ @ Ciężarne nick______ wiek____tc____ płeć____termin gościana ___ 25 ____ 7 _____ ? ____ 28.05.2015 mamczitka _ 27 ____ 7 ____ _? _____ 1.06.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
Mała2-ciesze się że już Wam lepiej:) mamczitka- ja tez mam zawroty głowy ,niestety przeważnie w pracy..:( co do bety to robię ją w analityce w przychodni..bo mam pięć minut drogi a do szpitala pół godziny:) za betę płace 30 zł, wyniki chciała mi dać na piątek ,ale ja uprosiłam na czwartek:)a tak w ogóle to kiedy idziesz do lekarza? ,ja dziś ustaliłam wizytę na piątek następny tz 17 rano :) ciekawe jak mi beta wyszła.. TakaJa86 -witaj:) Gościnna!!!!!!!!!!!!!ciesze się Twoim szczęściem obyśmy z mamczitka miały niedługo równie dobre wieści:) jak można zapytać jaka masz prace ,że tak od razu dostałaś l4? ja choć pracuje fizycznie...niestety jeszcze będę musiała popracować tak do 5 miesiąca jak dam rade.... na kiedy masz termin? i który to tydzień?jejku ale się ciesze:)aż mi się humor poprawił jak przeczytałam Twój wpis.. :) a tak poza tym to wczoraj nie wytrzymałam w pracy i powiedziałam szefowej...że jest takie prawdopodobieństwo ,że jestem w ciąży..od razu mi ulżyło za to Ona biedna się zestresowała:)choć wiedziała,że się staram :)ale teraz będzie musiała mi szukać powoli zastępstwa jeśli się okaże ,że serduszko jest:) chyba brakuje mi magnezu bo te ręce mi drętwieją ..można brać na początku ciąży? dziękuje za rady co do zgagi!!!na pewno skorzystam ,szczególnie z biszkoptów:) teraz idę coś ogarnąć ...znowu na popołudnie do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Bardzo się cieszę ,że mogłam pomóc z ta zgagą :) Dzięki beta84 :) No już znacznie lepiej i ja i młody :) Tylko synkowi jeszcze z tego nosa gile wychodzą niby oddycha przez nosek jak śpi ale w ciągu dnia co chwile mu muszę czyścić ten nos bo słychać ,że zawalony po same uszy i wychodzą gluty co chwile co mnie dziwi. Mnie dzisiaj coś podbrzusze pobolewa coraz częściej lewy jajnik sie uaktywnia wiec zobaczymy co z tego wyniknie ;) Kusi mnie aby jutro spróbować test zrobić w sobotę powinnam dostać @ więc już może coś wyjdzie... beta84 wpisz się do tabelki bo szukałam cie w niej a ciebie brak ... Ja w 1 ciąży tez od razu L4 dostałam bo pracowałam w przedszkolu ale w sumie codziennie musiała bym jechać pociągiem 40km wiec tego się chyba gin bał ,że ścisk dużo ludzi itp ,że może być różnie ,a tym bardziej maluchy niech któryś mnie kopnie ,wpadnie rozpędzony i uderzy w brzuch jak to dzieci i wolałam nie ryzykować a skoro on nigdy nie robi problemów z L4 to czemu nie skorzystać. Ja tez miałam braki magnezu ale jak zaczęłam brać witaminy dla kobiet w ciąży femibion natal 1 (w składzie jest tez magnez)to mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
A ja czytalam duzo o ziolkach wiele kobiet pilo je przed @ bo wiadomo wiele ma takie ze przychodza jak chca . Podobnie ostatnio bywa u mnie , ja czytalam , ze powinno sie odstawic jezeli doszlo do zapalodnienia a @ nadal brak tylko sluz , ale nie plodny duzo sluzu gestego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Ja pierwszą ciąże poroniłam w 7 tygodniu, więc też teraz wolałabym nie ryzykować, tym bardziej ,że niby pracuję po 8 godzin, a niejednokrotnie wychodzę po 9-10 godzinach:/ U mnie w pracy to wszytko dzieje się w biegu , nie często są dni kiedy można się ponudzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
aaaaaaa skasowalo mi posta do cholery! dziadostwo!!! dzieki za gratki, zycze wam tego samego !!!!!!!! rodze tak jak sama wyliczyłam 28.05.2015 pytanie- co myslicie o bdaniach prenatalnych? bo ja to sie chyba zdecyduje, moj mężu tez jest za. TakaJa- czesć, witamy!!!! :D i powodzenia!!! ktorego testujesz?? Beta (i TakaJa) co do pracy- zaklad produkcyjny, praca hmmlekko fizyczna, ale jako ze studiuje zarzadzanie produkcja moglam odbębniać staż...ale nie dziękuję.. zwlaszcza, ze musialabym parzyc kawe... mojemu meżowi :D tak wiec wybrałam l4, aczkolwiek doktorek nawet nie pytal gdzie pracuję, wczesniej mu mowilam o mdlosciach i sennosci, no i pytal o moj kaszel (to mu mowilma, ze sie nie moge doleczyc) .... no a dzis juz wyzszy poziom hardkoru- wymioty ;/ Maya- ja to jestem jakas patologiczna przyszla mama, nie dosc ze nie widzialm serca, to jak mi doktrek pokazywal "widzi pania ta kuleczke? a widzi pani ta druga?" to ja do niego "no niech mnie pan nawet nie straszy ze blizniaki!" to byly nastraszniejsze 3 sekundy mojego zycia:D:D jak pisalam tlyko udawalam, ze serce widze, costam pulsowalo, ale ja wiem, czy to to... no i jakos tak odsapnelamz ulga, ale nadal do mnie nie dociera chyba... nie wiem...wariatka. aa mamczitka pytalas o doktorka- 150zl za wizyte. jest najdrozszy u mnie w rejonie niestety, ale... ale to widac po jakosci wizyty, jednorazowe kapcie, spodniczki, pokoj z toaletai bidetem do przygotowania sie do badania, sprzecior, ogromny monitor do usg- chociaz zawsze chodzilam prywatnie tego nie bylo, a ja stety niestety lubie taie bajery no i to poczucie, ze jestem najwazniesza- moge placic :D: poza tym spodobalo mi sie, ze doktorekpowiedzil ze w przypadku częstszych mdlosci/wwymiotow mam do niego dzwonic to mnie wysle do szpitala na "koplóweczkęi badania" ( nie dzieki:D) w nastepnym tygodniu wybiorę sie na badania krwi, szczerze... w tym nie chce mi sie ruszac z domu, zlwaszcza ze kaszel mnie znowu męczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana jeżeli chodzi o badania prenatalne to ja je miałam bo gin mi proponował zrobić(dla pewności ,że z maluszkiem jest wszystko w porządku) i nie żałuje co prawda kosztowały 180zł ale przy następnej ciąży też na pewno je zrobię.Zobaczyć serduszko swojego maleństwa w takim powiększeniu( każdą żyłkę było widać)piąstki u dłoni ,każdy paluszek :) magia po prostu, jeszcze na płytę mi nagrano wiec mam piękną pamiątkę :) Co do kaszlu mi lekarz przepisał 2 syropu jeden homeopatyczny(z babki lancetowatej) a drugi specjalistyczny przy ciąży prenalen i tabletki do ssania na kaszel isla mint i na gardło jeszcze prenalen gardło i powiem ci ,że pomagają zaczęłam w poniedziałek brać a dzisiaj już po za lekkim nieżytem nos jest super :) I wszystko jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dziewczyny w którym tygodniu ciąży są zalecane badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta265
A ja staram się od ponad roku i okazało się że są problemy hormonalne :( Ma któraś z Was wiedzę praktyczną w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana metodą jaka to ja nie wiem?Wiem tylko, że są dwie grupy badań prenatalnych ,inwazyjne oraz nieinwazyjne .Ja miała tą nie inwazyjną.Czyli tylko badanie usg.Aby na pewno wykluczyć , że maluszek nie ma żadnej choroby czy jego serduszko jest zdrowe itp.Bo na mega małym ekraniku u mojego poprzedniego gin to za dobrze tego by nie było widać.Umówiłam się telefonicznie, byłam jakoś w 23 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w 19 tym 3d genetyczne. Mój lekarz mówił, że w moim wieku nie ma potrzeby robić, głównie po 35 roku lub pózne pierwsze ciążę to wręcz obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana, ale masz taki kaszel z odruchem wymiotnym? Beta jutro mam wizytę :-) boje się jak cholera! :-( mam nadzieje, ze się uda ale chyba dzisiaj nie będę spać z wrażenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościana:ja będę testować 15,aczkolwiek moje cykle nie należą do regularnych:/ no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta znam przypadki, gdzie się udało ale nie umiem od strony medycznej tego opisać! Wiem tylko , że dobry lekarz i badania trochę cierpliwości i w większości przypadków jest na + wiec bądź dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya07
Hej znowu zaganiana dziś byłam. Gosciana a u Chińczyka kupiłam czapki. Superowe☺ Samanta a z jakimi hormonami masz problem ? Ja prenantalnych nie robiłam w ciąży z Patim ale w kolejnej chyba się skuszę. Kusi mnie iść na betę dziewczyny w 26 dc ale nie wiem czy już wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Mamczitka hehe masz rację ☺ Co do czapek to Ja zawsze kupuje taniej w markecie chinskim i bałam się o jakość ale zawsze były bez zarzutu ☺ Dziewczyny przypomnijcie mi.... na betę idzie się na czczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×