Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Dzięki takaja ☺juz kilka razy robiłam betę ale nie pamiętam czy na czczo. Rybkunia no właśnie ja się zastanawiam nad zrobieniem bety w 26 dc przy cyklach 30 dniowych. Z tym ze prawie jestem pewna że owu była z 16 na 17 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nigdy nie robiłam bety i w sumie teraz też chyba nie będę tego praktykować.Tym bardziej ,że już mi wiele nie zostało do testowania.Z reszta u siebie nie zrobię w mieście plotek i ploteczek (a co tam nie dostarczę tym wścibskim baba kolejnego tematu do gadania )a jak mam gdzieś jechać to bez sensu.Poczekam te parę dni.Tyle się już naczekałam ,że te 3 dni to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa owulacje zawsze czuje i miałam 16 dc. Od 17 dc juz mnie bolał brzuch i wogole wiedziałam że właśnie nastąpiła. Mała ja na szczęście mam blisko luxmed i ludzie mnie nie znają także mogę iść i jeszcze tego samego dnia wieczorem mam wyniki. Za betę zapłacę 24 zł. Dzwonilam dziś się pytać o koszt. Miałam zapytać czy na czczo ale zapomniałam i dlatego pytałam się was ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od dziś jak zawsze przed okresem czuje objawy takie jak klucie jajnika i Cyce mam duże gorące i bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby mieszkam w sporym miasteczku ale jednak wszyscy się tu znają a pierduśnic w laboratorium nie brakuje co dzień te same babcie co chwile z inna wymyśloną chorobą.A co nie usłyszy to sobie dopowie i później plotka idzie przez całe miasto wole sobie tego oszczędzić nie lubię być na świeczniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstępny plan miałam ,że 11 ale chyba jutro spróbuję może coś już wyjdzie w końcu to tylko 2 dni do terminu @ a jak nie wyjdzie to dopiero w sobotę zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadam z mężem i może w sobotę się skuszę podjechać rano na betę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya,mamczitka- co za czapeczki, bo szukalam i sie doszukac nie moge? :D Mała ja też bez betowa :D:D mi sie nie chcialo, poza tym pewnie bym fisiowała, ze za malo przyrasta, no i nie chcialoby mi sie jezdzic i placic po 3dychy co dwa dni, bozapewne robilabym te badania regularnie do wizytyD::D u mnie dwa dniprzed terminem był cień cienia,oby u Ciebie tez cos juz bylo kochana! wiem, ze to nienormalne, ale z nadmiaru wolnego czasu zastanawiam sie nad wyprawką... tylko ze skoro rodze prawie w czerwcu to spiworki i te sprawy odpuszczam... mamy co wam sie spawdzilo? i jakie sklepy polecacie? u mnie na pewno bedzie h&m, tesco, kappahl (chociaz nie widzialm w naszym tej sekcji dla noworodkow, zara mam nadzieje ze na wyprzedazach hehe i nie wiem co jeszcze,wiem,ze we wrocku jest tez mothercare...ale te takie bardzo slodkie ubranka to nie do konca moj styl;p co polecacie kupic ?? bo ja juz chce robic zakuupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościanka poczekaj do 12 tygodnia :-) niech się skończy ten niebezpieczny okres :-) kup sobie jakieś skarpetunie czy czapeczke i oglądaj z każdej strony ;-) co kupić ha! To jest ciężki orzech od czego zacząć ;-) Na bank nie szalej z kosmetykami bo kilka moich koleżanek kupiło cała serię a tu dzidzius uczulony i Lypa ;-) Pamiętam ja kupiłam 3 pack skarpetek w c&a rozmiar stopki wielkości pomidorkow koktajlowych :-P ja masę rzeczy dostałam nowych. Przyjaciółka kupiła tyle na 56 a urodziła synka 60 centymetrów :-P Dostałam wszystko :-D Kupuj gazety dla mam one mi chociaż na chwilę zabijały chęć kupowania ;-) Na bank zrobimy tu dokładna listę na 102 ;-) a przed wyprawka będzie Ci potrzebna torba do szpitala i tam też trochę rzeczy trzeba kupić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sklepów te co wymieniłas, smyk też ma fajne rzeczy tylko trzeba uważać z jakością bo pięknie na wieszaku, dwa prania i po wszystkim :-) Tesco ma fajną bieliznę pajace, body cenowo i materiał fajny dobrze się trzyma. Łóżeczko w pokoju? Co na ubranka komoda plus przewijak? Masz na taki komplet miejsce? Co do pościeli Ikea bardzo polecam pościele nie do zdarcia! Kolor trzyma się cały czas tak samo intensywnie i dużo rzeczy do pokoju kupisz ;-) Tak samo ręczniczki ;-) itd. Zrób plan i pomału realizuj ;-) ja mam dużo rzeczy i się zastanawiam co mi potrzebne a co nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
dziewczyny zaraz jadę po wyniki... denerwuje się ,nie mogłam spać myślałam liczyłam jakie normy i za każdym razem co innego mi wychodziło... zaczynam żałować ,że przełożyłam wizytę na następny tydzień...najpierw miałam iść jutro ,ale miałam być w pracy o tej godzinie ,a teraz się okazało że koleżanka będzie miała wolne i mi się zmieni:( zwariuje chyba przez ten tydzień!!!! mamczitka daj znać jak u Ciebie? dziś do lekarza? na resztę odpisze później teraz jadę do przychodni... strasznie mam zdrętwiała ręce ...takie osłabione jakieś...martwię się czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pasków wynika ze owulacje miałam 1 paź pokrywało sie to z moimi obliczeniami. Nie robię testu beta tylko czekam do miesiączki. Jeszcze 6 dni. Wczoraj robiłam test ale wyszedł negatywny. Może jeszcze za wczesnie?:-( Ogólnie czasami pojawia sie pieczenie w podbrzuszu, a dzis jednominutowy, nagły i silny ból kujący. Nie nakręcam sie i jak mi sie w głowie zakreci czy cos sie stanie co skojarze z ciążą, daje sobie w łeb i mówie "nie nakręcaj sie, mało komu udaje sie za 1 razem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościana co do wyprawki poczekaj jeszcze możesz sobie popatrzeć pozapisywać co gdzie i za ile.Ja w sumie tak robiłam zrobiłam listę co i gdzie a dopiero w pod koniec 8 zaczęłam coś działać .Ja to przesądna bardziej jestem wolałam poczekać niż później....wiesz. Test zrobiłam ale nic nie wyszło może za wcześnie a może franca się przykula.Chociaż mam przeczucie ,ze jednak w tym razem się udało.Poczekamy zobaczymy.W pierwszej ciąży to w dniu @ miałam cień cienia dopiero po paru dniach był dopiero widać wiec i może teraz jest podobnie. beta84 trzymam kciuki aby było wszystko po twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mnie dziwnie brzuch pobolewa coś na kształt @. Dwa dni przed hm...dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robiłam już pisałam wcześniej był negatywny ale mam nadzieję ,ze to za wcześnie i dlatego tak wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam:-). Niektórym wychodzi pozytywny nawet po kilku dniach od terminu @. Boję się troche, że lekki stresik zatrzyma u mnie miesiączke. a wtedy byłaby kapa!! i ogromna nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
mała ,rybkunia- trzymam mocno kciuki!!!! ja też robiłam trzy dni prze tym co mi wyszedł cień cienia i nic nie było widać ,dopiero właśnie trzy dni później:) odebrałam bete:) w tamten poniedziałek robiłam wynik był 84 dziś odebrałam wynik z badania wtorkowego(9 dni później) wynik 3325.0 !!! chyba dobry prawda? wychodzi gdzieś szósty tydzień... oszaleje przez ten tydzień do wizyty u Gina:) co do tabelki to się jeszcze może wstrzymam tydzień do wizyty jak mniej więcej jakiś termin będę wiedzieć i czy oby na pewno to nie pusta....,żeby nie było falstartu :P i żebym w dobra tabelkę się wpisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta84 super czyli fasoleczka rośnie:) No ja się jakoś tak dziwnie dzisiaj czuję brak mi tlenu cały czas mi duszno i ma jakieś takie wybuchy gorąca normalnie jak moja mama podczas meno :p I w ogóle odrzuca mnie od szynki jakoś na serki mnie wzięło pod każdą postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta84 superrr!!!!! gratulacje, aż mi się łezka zakręciła:-) Gratuluje i zazdroszczę!! oczywiscie pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
mała- mam nadzieje że to objawy u Ciebie wczesnej ciąży:) wiecie jak dostałam te wyniki to się mega ucieszyłam,teraz się zastanawiam i zaczęłam szukać info czy dobrze wzrosła ,ale tego nie ogarniam,muszę chyba wrzucić na luz i jakoś wytrzymać do tej wizyty....masakra!lekarz gogle to chyba najbardziej okrutny lekarz na świecie!!!!sieje więcej wątpliwości niż uspokojenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta super!!! gratulacje, aż mi się łezka zakręciła :-). Zazdroszcze oczywiscie pozytywnie:-). Natomiast u mnie dziś chyba spadek temperatury, to dobrze?? czy źle? Nie mierze jej bardzo dokładnie o stałej porze i wogole, takze to taka ocena "na oko" bo ostatnie dni o tej porze była 0,5 wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta84, kobiety juz tak maja, najpierw czekają z troską o 2 kreseczki, potem myślą, czy z dzieckiem wszystko w porządku. Boja sie, bo to początek i "różnie bywa", potem martwienie o poród, no i potem wychowanie:p ehh!! czemu to wszystko takie skomplikowane:P Cały czas mamy powód do zmartwień:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
beta84 gratuluję!!! rybkunia ,mała2 kiedy robicie kolejny test ciążowy??? Ale mnie korci ,żeby tez zrobić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×