Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

Gość beta84
dziewczyny dobra passa trwa na tym temacie , więc mam dobre przeczucia ,że niedługo wszystkie będziemy w dolnej tabelce:) jejku dzięki dziewczyny , i na prawdę trzymam moooocno mocno mocno kciuki aby testowania były owocne!!ciesze się że do WAS DOŁĄCZYŁAM:) właśnie przyszło mi zawiadomienie że moją córeczka jedzie na trzy tygodnie od 15 października na taki oddział rehabilitacyjny, długo czekałyśmy na termin(skierowanie bez problemów) nie ma wielkiej wady kręgosłupa bo pięć procent skolioza ale lepiej dmuchać na zimne tym bardziej że mój małżonek w gimnazjum z najmniejszego w klasie w rok urósł do 198 cm:) i ma problemy z kręgosłupem... dodam tylko jeszcze że ja mam 156 cm:0 i córa sięga mi już do ramion a ma 7 lat:) jak ja bez niej wytrzymam tak długo:(...??? zastanawiam się czy już jej mówić o ciąży czy się wstrzymać jak wróci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poczekam do soboty.Kupiłam te tanie testy i mnie skusiły ale teraz poczekam do 11.My baby to jednak jesteśmy szurnięte zamiast poczekać to robimy wcześniej a później ta myśl nie jestem czy test za szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta ekstra!!!! jestem z siebie dumna- jako zalozycielka szczeliwego tematu :D:D:D do konca roku pewnie wszystkie będziemy oczekujące :D:DD Rybkunia- ja z temperaturą nie pomoge, nie znam się:( a co do namnazania problemow- swieta racja, jakbys mowila o mnie :D:D /a test 6 dni przed terminem to hyba na prawe za szybko, bo ten hormon wzrasta 2-3dni od zaplodnienia dopiero:) Mała heheh ja sie zarzekałam, ze zorbie dopierodzien po termini okresu, a zrobilam dwa dni przed:D:D:D a pozniej panika, ze moze test oszukany i cien cienia to tylko odbarwienie:D wariatka,no! mamczitka, wiem, wiem, jeszcze chwile poczekam, tj do tego 13nastego tygodnia, ale i tak juz oglądam :D:D poza tym dalej nie powiedzialm rodzince, a wiem ze jakies rzeczy na pewno odziedziczę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Jutro wpada do mnie koleżanka ,z którą widuję się dość rzadko. Miało być winko i ploteczki,ale muszę się jakoś wymigać od tego winka....bo lepiej nie ryzykować. Nie chciałam nic nikomu mówić dokąd nie zaciążę ,żeby nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta powiem tyle super beta!!!!! :-D ładna wysoka duży przyrost!! Uf przeżyłam swoje godziny grozy dzisiaj do wizyty!!!! I te kilka sekund przy usg! Od razu zobaczyłam serduszko i mi jakieś 50 ton spadło! Masakra! ;-) mam pierwsze foto i ogólnie mega z wizyty zadowolona jestem :-D następna wizyta 6 listopada uf resztę napisze później ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam dzis u ginekologa, pytałam między innymi o wysięk wydzieliny z piersi. Zrobił mi usg i okazało sie, że moje piersi to same cysty.... co jest ich powodem? pewnie prolaktyna! ide jutro na badanie. Przejrzał moj***adania i powiedział, że hormon androstendion który mam ponad norme może uniemozliwić owulacje. No a tak to wszystko ok...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha mamczitka to niezle, bo ja na 4.11, to tak zawsze bedzie? ze dwa dni roznicy;D?? akiedy robisz vadania? mi kumpela powiedziala ze w przychodni mojego doktorka jest labo, no i jak robisz wyniki to sa w sieci (czego np w labo w przychodni nfz nie bylo przyn u mnie) chyba tam bede robic wszystko, jakis tydz przed wizyta beee robic badanis a odbierac bede w dzien wizyty z tego co wiem to za pierwsze- (mocz, morfologia, hiv, tokso, grypa krwi, tsh i chyba costam jeszcze) 180zl. to duzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta super !!!! ☺ gratuluję☺ Ja dziś zły dzień bo w przedszkolu salmonella i boję się o młodego. Jutro jedziemy badać młodego tzn rano musimy dostarczyć materiał do badania. Kupiłam dziś pink test bo był w promocji... Nie wiem kiedy zrobię. Chyba jak mi się beta potwierdzi a idę chyba w sobotę lub poniedziałek zobaczę A aaa mamczitka kochana. Ciesze się ze jest ok z dzidziem.☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
a tam wyzje to ja:D z ta wizyta na 4.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciana taniej ale jutro dopiero 25 dc i za wcześnie na test a beta wyjdzie w sobote (26dc) ☺chociaż znając moja cierpliwość test będzie kupił i przed hcg go zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Hahahha Gosciana, mialam na 5 go mieć ale wybrałam 6 :P ahh ta kafeteryjna intuicja :D Lekarz mi powiedział, że max 4h na komputerze mogę, dostałam luteinę po swoich przejściach z pierwszej ciąży. Z badan sporo robiłam przed ciąża, teraz mam tak jak Ty krew, mocz, oznaczenie grupy krwi, TPHA, HBS antygen, przeciwciała anty HCV, HIV zaraz sprawdzę ile to kosztuje u nas. Witaminy dostałam OMEGAMED optima forte. Sprawdziłam badania 136 zł, dodajac do tego co juz wydałam to trochę to kosztuje, no ale niech mu będzie. Karta załozona :) no to czekamy :) 🌻 Rybkunia, jezeli to sama prolaktynka to szybko zbijesz :) ja brałam miesiąc i mi zbiło, nie mialam jakiejs bardzo wysokiej ale byla, a po bromergonie szybko się w ciąże zachodzi :) 🌻 Maya to odwrotnie zrób, badania krwi już nie musisz niczym sprawdzac, to jest niepodważalne jak w krwi wyjdzi, no chyba, że pomylą czyjąs krew z Twoja ;) rob test według intuicji kochana :* a potem betka ;) 🌻 Mała 2, TAKAJA jestem z Wami ❤️ Rybkunia mi zawsze pol stopnia przed okresem spadala, ale jezeli co najmniej 2 cykle nie mierzyłas codziennie o jednej godzinie, jednym termometrem w sluzowce to nie sugeruj sie! Ide zbika polozyc odezwe sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałaś na jajnikach pęcherzyki? Lekarz mówił o terapii hormonalnej tzn tabletkami anty na 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysia8
Rybkunia - ja bralam tabletki anty 3lata na poli ystyczne jajniki i za duzy androstendion i teraz pewnie tez mam za wysoki bo mi wlosy wypadaja.ale mam nadzieje ze jednak owulacja wystąpi i zajdę,kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Oj te 2 dni teraz to będą się chyba bardziej ciągły niż te 2 tygodnie ;) mamczitka ach te pierwsze usg pamiętam je jeszcze dzisiaj te emocję a zarazem strach .Nie do opisania trzeba to przeżyć :) rybkunia będzie ok wyregulujesz wszystko i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJa86
Dobry wieczór drogie panie:) Narzeczony zabrał mnie dzisiaj do kina , wiec się rozerwalam . Rybkunia: nie zaryzykuję jutro z tym winem , jakoś się wykręce wole nie ryzykować. Zrobię jutro rano test , wiem ze to teoretycznie za krótko , żeby coś pokazało,ale co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczitka
Ja miałam w jajnikach zespół x jako zespół przemian metabolicznych. Musze bardzo uważać na cukrzycę i nadciśnienie. Padłam spałam wstałam kosmos 🌻 teraz nie usne rok :-P Zapomniałam się go zapytać czy on u siebie robi przeziernosc karkową a jak pójdę teraz to już 11 tydzień będzie potem 15 :-) Róbcie testy nie żałujta ja mam 6 na pamiątkę! Płytkowe mi wychodziły najwcześniej zawsze, żadne paskowe czy strumieniowe chociaż potem wychodzą wszystkie! Ale do tych wczesnych ciąż paskowe! Idę leżeć może sen przyjdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) TakaJa86 mimo ,że nie jesteś w 100 % to nie pij po co masz sie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Czesc dziewczyny wielkie gratulacje :* . Jestem szczesliwa razem z Wami ze Wam sie udalo , a teeaz spokoju i zdrowia dla fasoleczek :) A ja czekam.na @ :( . I dalej brak powinna byc 7 , a nie ma . Brak jakich kolwiek oznak , zeby miala sie pojawic . Zamiast tego duzo sluzu , przezrystego ale raz jest bardziej "gesty" a raz " wodnisty " . I jesten " bardziej siadna" przepraszam za okreslenie ale moj partner ma problem z penetracja . Nie wiem czy to ma cos ze soba wspolnego . Powiedzcie mi czy zrobic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ja- czytalam, zeprzez te pierwsze dwa tygodnie alkohol nie wplywa na zarodek, bo o jeszcze zarodek nie jest, aczkolwiek janie piłabym, nawet nie jadłam czekoladekz alkoholem :D i generalnie chociaz prawie wogole nie pilam, to od stycznia nie pije wcale- to takie moje pierwsze przygotowanie do ciazy, z tym, ze to bylo proste, bo ja ani piwa, ani wina, jedynie na imprezach whisky, albo wodke :D ale to raz na miesiac, dwa...teraz od stycznia wcale:) i tak sie teraz ciagle czuje jak na jakims szalonym megakacu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta84
nie wytrzymalam ,wepchalam sie na wizyte do gina......pecherzyk jest dwanascie milimetrow i pecherzyk zolciowy w srodku tez serduszka nie jeszcze ale jest oki wczesna ciaza:) za trzy tygodnie mam isc znowu i wtedy juz tetno i serduszko bedzie na pewno:) ulzylo mi..... pisze w pospiechu z pracy przez wifi sorki za bledy ,ale si.e spiesze i jeszcze na telefonie......mam miec gosci na sobote i niedziele wiec nadrobie wszystko w poniedzialek ,buzka milego dnia:) beta84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościana
beta! z***biscieeeee!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak tam samopoczucie?Ciężarne jak tam mdłości nadal dokuczają? Mnie dzisiaj od popołudnia coraz bardziej pobolewa brzuchol od czasu do czasu lewy jajnik i to dziwne wrażenie ,że zaraz coś poleci eh...coś mi sie wydaje ,że jednak przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica81
Mała2 - obyś się nie doczekała @!a my znów zaczynamy starania choć dziś dopiero 5 dzień cyklu :) Trzeba trenować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×