Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gościana

sa tu jakies staraczki na 2015 :)???

Polecane posty

U mnie się odezwał okropny instynkt macierzyński, oglądam się za wózkami, za ciężarnymi, jak szurnięta!wózki oglądam, przeglądam no i marzę o córeczce, kurcze, nawet nie wiecie jak mi zależy, tym bardziej że sąsiadka urodziła we wtorek dziewczynkę, ehhhh. A jak się okaże że nie będzie mi dane mieć drugiego dziecka to będzie mi ciężko. Wiecie, pierwsza ciąża to była taka nieplanowana tzn byliśmy po ślubie ale jeszcze nie bardzo chcieliśmy a synuś się znalazł (wg mnie poczęty 19-20 dnia cyklu), wtedy to nie miałam instynktu macierzyńskiego, dopiero musiał się obudzić po porodzie a teraz mnie wzięło na całego!!! a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek był planowany co do dnia było raz i był bobas a teraz i instynkt i wszystkie te uczucia a tu masz nie wychodzi. Teraz za 1 razem to był chybił trafił bo odstawiłam anty i nie wiedziałam kiedy mam te dni za 2 razem to liczyłam 28 a tu masz okazało sie że cykle przestawiły sie na 31 i nie trafiliśmy :P teraz wiem że te 31 i tak też sie staraliśmy i to nie raz ale coś czuję ,że i tym razem kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja juz po spotkaniu z koleżanką, poszliśmy na spacer a później do knajpki ona piwko i a ja grzecznie sok pomidorowy. Piękna pogoda , aż się wracać do domu nie chciało. W weekend tez pogoda ma dopisać wiec trzeba wykorzystać te słoneczne jesienne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pusze z komorki wiec odpusze jedna wiadomoscia soku pomidorowego nienawidze i podzuwiam kazego kto pije:) mdlosci dzis odpukac ujdą, ale i tak to nie te czasy; ze czuje to wspaniale uczucie glodu i najadam sie wesolutko, jem ale bez przyjemnosci - tragiczne uczucie:/ za to zeby sobie odbic smutki wydalam chyba ze 3towy w rossmanie i super pharm na kosmetyczbe przyjemnosci;D co do staean i instynktow zawsze mowilam ze chce byc mloda mama i chce dziecko tuz pi slubie (23l) ale pozniej sie zaczelo...wakacje pid palemka majowki na mazurach, sylwesty w zakopcu i..remonty...jakos mi sie odwidzialo.... co jakis czas mnie nachodzilo, dlatego sporo juz czytalam ogladalam i wiem, ale ostatecznie zdecydowalam sie w czerwcu czy tam lipcu. no i dzialalismy i no i juz 8 tydzien oł jea;) i tez marze o corce;D .sory za byki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Zrobiłam test ....negatywny więc wygląda na to ,że się jednak przykula :(. Ale taka mnie dzisiaj myśl naszła ,że jak przyjdzie to odpuszczam spróbuję za pół roku.Przez ten czas zacznę znowu dietę i ćwiczenia w końcu wrócę do wagi 50 kg .Zawszę chciałam mieć maleństwo na wiosnę to może w tedy się uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa86 może i masz rację...może jeszcze raz spróbujemy a jak teraz się nie uda to odpuścimy i tak jak mnie naszło rano za pół roku spróbujemy... Brzuchol zaczyna pobolewać wiec jak nic się zapowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Mala bardzo mi przykro ale musi sie udac , nie w tym to w nastepnym . Ja staram sie 13 cykli ,@ sie spoznia a testu boje sie zrobic .Tez. chcialam odczekac , ale stwierdzilam ze kazdy z tych cykli ktore sobie odpuszcze moze byc szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakies bóle? bo tak czytam te niektóre posty i zastanawiam sie czy jak dojrze do implantacji to potem juz pobolewa brzuch (kłucie, ciągnięcie jajników itp) czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Wiesz ja ci powiem tak , ze ja tak w polowie cyklu odczuwalam klucie jajnikow wiec niby owulacja mogla byc Co do implantacji ja czytalam , ze czasem wystepuje bol klucie , ale tez plamienie , moj gin mowil ze kazda babka jest inna , i jedna poczuje , i bedzie miala slabe plamienie , a inna np koloru zywo czerwonego . To jest sprawa idywidualna. A dziewczyny jakie byly wasze objawy ciazy ? Ja chodze jak na szpilkach i gubie sie sama ze soba zrobic test ? Czy nie Cos w glowie kaze nie robic a za to serducho podpowiada by zrobic :( Trudne to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co jest grane ale mnie też od rana pobolewa brzuch. Może jakoś nasze brzuszki się solidaryzują? ! Do okresu zostało jeszcze co najmniej 4 dni więc nie powinien mnie boleć. ... hmmm co jest grane?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluska 111 jak Ci się spóźnia to powinnaś zrobić. Chociaż będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
@ powinnam dostac 7.10 . A objawy ? - Brak mam tylko sluz , duzo " wodnistego " i tam na dole jestem bardziej " ciasna" i temp od paru dni a wczesniej przed terminem @ wachala sie od 36,8-36,9 37,0-37,3 ale jeden cykl mierze wiec to rzadna obserwacja i to nie pelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Taka ja- ja wiem , ze powinnam , ale tak sie boje ze zrobie wyjdzie jedna kreska , ze to szok po tych 13 cyklach , powiem ci szczerze ze na sama mysl o tescie jest mi nie dobrze , chodz wiem ze powinnam , moze poczekam na jakies.objawy < zagubiona>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 dn Ci się spóźnia i Ty wytrzymałaś nie robiąc testu! Ło Matko to ładnie cierpliwa jesteś. Powiem Ci tak , że mi jak się tyle spóźniał to ja bym robiła test codziennie:) Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Takaja86- a moze @ bedziesz miala szybciej ? , moze zrob test za 4 dni ? Chyba ze dostaniesz @ , czego ci nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Pierwszy raz tyle wytrzymalam , naprawde sama jest w szoku , ale boje sie zrobic ten test , jak nie dostane do pon to zrobie test . A myslicie ze musze zrobic z 1 moczu skoro @ mi sie spoznila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Pierwszy raz tyle wytrzymalam , naprawde sama jest w szoku , ale boje sie zrobic ten test , jak nie dostane do pon to zrobie test . A myslicie ze musze zrobic z 1 moczu skoro @ mi sie spoznila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluska111
Napisalam 2 razy to samo . A moze beta ? Wykryje ci i bedziesz miala 100% pewnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko będzie mi w przyszłym tygodniu zrobić betę bo będę pracować od 9 do 19. A laboratorium jest czynne 8-17:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przylazła franca :( A już myślałam ,ze się udało.Cykle regularne bo 31dni śluz płodny tak piękny ,że ciężko go było przeoczyć a jednak hm..czy ze mną coś jest nie tak...Chyba zainwestuję w testy owu czy one są naprawdę dobę?A te tanie z allegro stosowałyście?Kurcze pierwsza ciąża udała się za 1 razem a teraz kicha...:(Druga próba i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem z chorobą, od 2-óch tyg jestem na l4 bo miałam zapalenie oskrzeli, nadal biorę antybiotyki. A od 4 dni mam stan podgorączkowy, mam katar, kreci mi sie w głowie jak wstaje ze robi mi się ciemno, we wtorek ide do roboty, poprostu porazka po 2-och tyg. znowu chorowac:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 ja zastosowałam testy owulacyjne i faktycznie pokryły się z moimi wyliczeniami i kalkulatorem dni płodnych w necie:D. Aczkolwiek one nie informują czy faktycznie owulacja nastapiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała2 nie załamuj się będzie dobrze. Ja testów owulacyjnych nie stosowałam, ale trochę o nich czytałam. Spróbuj co Ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia - współczuję zapalenia oskrzeli, ja miałam razem z zatokami tydzień temu jak zapewne wszyscy pamiętają bo bałam się brać antybiotyku w razie ciąży, no ale w ciąży nie byłam. Bierzesz antybiotyk? Mała2 - ja też chciałam mieć wiosenne dziecko i miałam się starać od kwietnia tego roku ale mąż się wahał i wyszło ze dopiero od sierpnia działamy. Jeszcze w październiku spróbujemy i w listopadzie może też ale jak się nie uda to zrobię przerwę do kwietnia żeby dziecko nie było z końca roku bo już mój synek jest z grudnia i dziękuję bardzo... szczególnie teraz jak dzieci idą do szkoły jako 6 latki to taki dzieciak z końca grudnia ma 5 lat i 8 m-cy ma jak zaczyna naukę i top jest bez sensu... dla niektórych ludzi to jest mało ważne ale ja widzę jaka ogromna jest różnica pomiędzy dziećmi z początku a z końca roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore antybiotyk, ale lekarce powiedziałam ze planuje ciąże i dała mi jakis bezpieczny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego postanowione próbujemy ostatni raz jak teraz nie wyjdzie odpuszczamy i za pół roku zadziałamy....A od poniedziałku zaczynam znowu ostro z dietka i ćwiczeniami zawsze coś będzie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała tez zamierzam przejsc na diete i ćwiczenia jak tylko dostane małpe i będę mieć namacalny dowód ze nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×