Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

O aferze taśmowej pamiętaćie?

Polecane posty

Gość monstrualo grot
Za życzenia dziękujemy i nawzajem, ale to jest :D jakby Jaruzelski gadał. On uwielbiał te głębokie jak dupa Breżniewa frazy, o dzieleniu Polaków. Każdy naród, każde społeczeństwo jest jakoś tam podzielone. Tak jest wszędzie. Jedność moralno-ideowa, to zjawisko rzadkie i krótkotrwałe. Im bardziej władza jest żądna władzy totalnej, tym bardziej nakręca propagandę na motyw dzielenia narodu. Fiksację na tle jedności to miał Hitler, sowieccy przywódcy i w ogóle wszelcy dyktatorzy. Naturalne jest, że na poważne sprawy są różne spojrzenia, że w kwestiach istotnych dla całego narodu, są zdania podzielone. Kto chce to zamaskować, ten de facto jest kandydatem na dyktatora, tak jak obecna władza z etykietką PO, która każdą krytykę uznaje za uderzenie, nie w siebie, ale w Polską. To są brednie. I nie ma takiej możliwości, aby dogadać się z kimś KTO Z DEFINICJI KŁAMIE I NA KŁAMSTWIE OPIERA SWOJĄ WŁADZĘ. No pasaran! No possumus! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NON possumus! brakło mi n bez en to źle wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Ciekawe jakim cudem,"zagineła" tasma z Bieńkowska. :o } I Jeszcze ciekawsze ile to zniknięcie kosztowało .. jakaś ustawa czy poprawka za to poszła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam te wpadki Jarka :D Ale gość potrafi przemawiać, jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam wyręby Lasów Państwowych ? Który międzynarodowy koncern ma na nie ochotę tak wielką że nocą parę dni temu rząd chciał zmieniać Konstytucję RP by się do Lasów dobrać było można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rząd nie może zmienić konstytucji tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstytucje może zmienić tylko Zgromadzenie Narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętamy i przyjdzie dzień ze zostaną "bohaterowie "tej afery postawieni przed sąd .Co się odwlecze to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale jestem mocno przekonana, iż nikt nie zostanie ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monstrualo grot
Rząd nie może zmienić... To jest skrót myślowy. Właściwie należałoby powiedzieć, że układ, klika, sitwa, grupa trzymająca władzę, usiłowała zmienić konstytucję. Przy pomocy rządu, ta sama grupa trzymająca władzę, realizuje inne interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monstrualo grot
raczej inny zakres interesów nie kijem to pałką sprawa z lasami wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co wlasciwie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w nocy około godzin 1.30 – 2.30 w nocy, ma być głosowanie w sprawie zmiany Konstytucji RP, gdzie nowe zapisy ustawowe umożliwią prywatyzację Lasów Państwowych (projekt PO i PSL). Kolejna paskudna ustawa do głosowania w tym tygodniu to ustawa o zwierzętach doświadczalnych. I o tym wszystkim nie ma żadnych artykułów prasowych, radiowych i telewizyjnych. Skandal goni skandal. Jak widzimy nikt z władz rządowych, ustawodawczych na czele z prezydent III RP nie biorą pod uwagę wolę Polaków którzy w obywatelskim proteście wyrażonym we wniosku o ogólnopolskie referendum w sprawie Lasów Państwowych oraz renegocjacji Traktatu Akcesyjnego w kwestii sprzedaży ziemi obcokrajowcom pod którym podpisało się 2,5 mln obywateli naszej Ojczyzny usiłują odrzucić w całości. Jak pamiętamy, wnioskowano w nim, by obcokrajowcy mogli kupować ziemię w Polsce dopiero od roku, w którym siła nabywcza średniej pensji Polaka będzie stanowiła minimum 90 proc. średniej siły nabywczej średniej pensji mieszkańców pięciu najbogatszych krajów UE. Jak na razie zarabiamy ponad pięciokrotnie mniej. Mam więc podstawy stwierdzić, że Pan prezydent Bronisław Komorowski nie reprezentuje polskiego Narodu na czele z rządem polskim i organami ustawodawczymi, ponieważ jako ważny organ w państwie absolutnie nie reaguje na tak haniebne poczynania rządu PO-PSL i w ten sposób, pozwala obcym obywatelom lub podmiotom spekulacyjnym na dysponowanie w przyszłości polskimi zasobami leśnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postow nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debate sejmowa czyli ta szopkę narodowa możną obejrzeć link wyżej i jeszcze cos znalazłem Rząd wyhamował inwestycje w łupki Korupcja blokuje poszukiwania gazu łupkowego w Polsce – stwierdził prezes NIK Krzysztof Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill them all
Polacy to stado baranów prowadzone na medialnej smyczy. Nie mają żadnej woli, poza chęcią by się nażreć. Nie dotyczy to wszystkich, ale znaczącego ogółu. Świadomość naszych współrodaków, jest codziennie dewastowana, przy pomocy totalnego bombardowania rzeczywistością wykreowaną w laboratoriach speców od tresury społecznej. Są dwa czynnik, które mogą otworzyć oczy: 1/ drastyczna zapaść ekonomiczna 2/ upadek medialnego monopolu. Niestety oba powyższe warunki, nie są prawdopodobne. Oczywiście nie tracę nadziei, ale bardziej pokładam ją w boskiej ingerencji, mimo, że jestem raczej agnostykiem, ateistą, niż w Polakach. Byłem na marszu 13 grudnia. Było miło, ale ludzi za mało. To nie jest tłum zdolny, by przewrócić ten bandycki układ. Pogadałem z podobnymi do nas i pojechaliśmy do domu. Co dalej? Wybory. Czy pójdę? OCZYWIŚCIE. Na kogo będę głosował? Oczywiście na naczelnego podpalacza Polski :D Co mi pozostaje? Ale nawet gdy gadasz z ludźmi, którzy też widzą, co się dzieje, to gdy pada pytanie, zagłosujesz na PiS, to jest skrzywienie, jakby Kaczyński zabił temu człowiekowi rodzinę. Chyba, że do tego czasu, ludzie jednak ze złości oddadzą głos na PiS, ale nie będą się przyznawać. TO jest wyobrażalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill them all
merkaba Jak on ma reagować, jak to jest jedna drużyna, tylko jeszcze kasę muszą podzielić? Czyli, co? Jeszcze raz to będą głosowali? Na jakiej podstawie? Czy ja dobrze pamiętam, że było już głosowanie i nie przeszło? Masz jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kill them all
można być jednego dnia jestem przekonany, że Boga z całą pewnością nie ma, drugiego myślę, że przecież nie wiadomo, że prawdy w warunkach egzystencji ziemskiej, nie poznam i tak w kółko czyli można by się upierać, że jestem w sumie agnostykiem może i masz rację, że nie można :D za to, każdego dnia, krew mnie zalewa, gdy patrzę na to, co z Ojczyzną robi ta hołota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych bredzacych o zmianie Konstytucji RP.x1. Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Rzeczypospolitej.x2. Zmiana Konstytucji następuje w drodze ustawy uchwalonej w jednakowym brzmieniu przez Sejm i następnie w terminie nie dłuższym niż 60 dni przez Senat.x3. Pierwsze czytanie projektu ustawy o zmianie Konstytucji może odbyć się nie wcześniej niż trzydziestego dnia od dnia przedłożenia Sejmowi projektu ustawy.x4. Ustawę o zmianie Konstytucji uchwala Sejm większością co najmniej 2/3 głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz Senat bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby senatorów.x5. Uchwalenie przez Sejm ustawy zmieniającej przepisy rozdziałów I, II lub XII Konstytucji może odbyć się nie wcześniej niż sześćdziesiątego dnia po pierwszym czytaniu projektu tej ustawy.x6. Jeżeli ustawa o zmianie Konstytucji dotyczy przepisów rozdziału I, II lub XII, podmioty określone w ust. 1 mogą zażądać, w terminie 45 dni od dnia uchwalenia ustawy przez Senat, przeprowadzenia referendum zatwierdzającego. Z wnioskiem w tej sprawie podmioty te zwracają się do Marszałka Sejmu, który zarządza niezwłocznie przeprowadzenie referendum w ciągu 60 dni od dnia złożenia wniosku. Zmiana Konstytucji zostaje przyjęta, jeżeli za tą zmianą opowiedziała się większość głosujących.xPo zakończeniu postępowania określonego w ust. 4 i 6 Marszałek Sejmu przedstawia Prezydentowi Rzeczypospolitej uchwaloną ustawę do podpisu. Prezydent Rzeczypospolitej podpisuje ustawę w ciągu 21 dni od dnia przedstawienia i zarządza jej ogłoszenie w Dzienniku Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli bez pisu nie ma szans na zamianę Konstytucji RP.A więc wszelkie pieprzenie o zmianie Konstytucji przez rząd, PO itp to jedynie bzdury... I nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Każdy kto pamięta "obalenie" rządu Jana Olszewskiego wie że przepisy i konstytucja sobie życie (np tak zwany stan wyższej konieczności sobie) Swoją drogą poco sejm robi cokolwiek pod osłoną nocy? O ile to jest prawda. "Obalenie" rządu Olszewskiego odbyło się nocą i w sposób niekonstytucyjny. I co? Kompletnie nic. Tyle mojego co sobie o tm napiszę czy z kimś pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rząd masona Olszewskiego został odwołany konstytucyjnie, po uchwaleniu wotum nieuifności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wotum nieufności zostało uchwalone po podaniu przez Macierewicza danych na temat ministrów w rządzie masona Olszewskiego współpracujących z bezpieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warchołom , wichrzycielom i podżegaczom antyrządowym , którzy nawet w wigilię nie ustają w swym podżeganiu mowmy nasze stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Gabinet został odwołany przez Sejm w nocnym głosowaniu po północy 5 czerwca 1992 (noc teczek) } Czemu to zrobiono po cichu w nocy? Jakie by tam nie były dziś opowieści na ten temat, JA to pamiętam. Niemal wszyscy czołowi politycy, na czele z Wałęsą przestraszyli się lustracji. Mówiono że jest źle skonstruowana ustawa, i oczywiście zamiast poprawić ustawę nie dopuszczono do lustracji w ogóle. Wniosek... większość posłów w ówczesnym sejmie była umoczona we współpracy ze służbami PRLu, ale dowodów nie ma itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwołano zaraz po informacji Macierewicza o esbekach w rządzie Olszewskiego. można zapytac dlaczego Macierewicz ogłosił to w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×