Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

ja sie wlasnie zabieram za sniadanko pozniej ide na kamyki poskac na skakance i pokrecic hh a wieczorkiem zumba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej ja właśnie wstalam i pije kawkę a zaraz biorę się za ćwiczenia ; ) efcyk tez ćwiczę z tiffany boczki bardzo fajne i skuteczne ;) ale od wczoraj ogarnęłam inne ćwiczenia nie pamiętam jak się nazywa ta kobieta ale to 35 minut ćwiczeń a dziś z łóżka wstać nie mogłam ;) no ale dałam z siebie wszystko wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pewnie zapisz sie ;) mysle ze na silowni jest wieksza motywacja w porównaniu do ćwiczeń w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz po godzinnych ćwiczeniach czuje ze spaliłam mnóstwo kcal ;) teraz czas na relaks ;) jasne zapisz się Izus ;) ja od stycznia się zapisuje z moim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
to prawda ,ze jak masz ten karnet zaplacilas to bedziesz chodzic.I mozna sie nauczyc duzo ciekawych cwiczen naprawde u mnie waga stoi biegam 4 dzien pod rzad silownia no nic nie zeszlo :O nic walcze dalej dzis ide na silownie wieczorem,ja nie umiem cwiczyc rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zaszyfrowana to po co tyle ćwiczysz ? Zwracałas uwagę efcykowi a sama robisz to samo...myślisz ze będzie spadać z wagi jak budujesz mięsnie i przemęczasz ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Gratuluje zapracia w cwiczeniach. Ja zalapalam dola :(, ciezko znalesc mi czas na cwiczenia. Wczoraj niby cwiczylam wieczorny zestaw callanetics ale to stanowczo za mlo. Po raz pierwszy w tabelce bede na + . Planowalam przesunac swoj cel a tu sie okazuje, ze chyba I tym celem bedzie bardzo trudno. Wybaczcie marudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnula bedzie dobrze :-) wczoraj bylam po moje magiczne tabletki pani polecila mi bialko w proszku w formie shakeow do picia i zastanawiam sie czy nie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Czarnula75 głowa do góry juz tyle osiągnęłas wiec nie możesz się poddać weź się w garść bo masz o co walczyć juz jesteś na końcówce...juz tak blisko do celu nie możesz się poddawać i zniszczyć tego co już masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
wiem,wiem :( mozecie mnie zbesztac, ja normalnie cwicze mniej,ale mi waga nie spadla i chcialam nadrobic dzis mam silownie ,bo mam trening jutro robie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ale w ćwiczeniach nie nadrobisz przecież ćwiczysz i powinnas juz to wiedziec...poza tym sama kogoś pouczasz a popełniasz ten sam błąd tego jakoś nie pojmuje...ale będziesz robić jak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce apropo ćwiczeń. .. ja cwicze na orbitreku 2 dni potem dzien przerwy. I tak w kolko. To jest ok? A i codziennie krece hh 30 min i robie Tiffany boczki czasem jedna czasem 2 a czasem 3 serie. To dobrze? Niech mi ktos podpowie cos bo jak w piatek nie bedzie ponizej 71 kg to skacze przez okno xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk, moj pierwszy trener z silowni powtarzal nam, ze miesnie potrzebuja renegeracji dlatego zalecal po 2 dniach cwiczen przerwe. Przy treningu cardio spalasz tluszcz a przy silowym budujesz mase meisniowa, ktora ujedrnai skore I przyspieszasz metablizm. Przed swoim orbim powinnas zrobic rozgrzewke, potem mozesz krecic z obciazeniem ale ostatnie 10-15 min na mniejszym obciazeniu ( wtedy energia jest pobierana z tkanki tluszczowej ) Amaretce trenerka mowila, ze treningi cardio mozna robic codziennie. Jak by nie bylo, nie mozna przesadzac w zadna strone. Cwiczenia sa bardzo wazne, ale organism musi miec czas na regeneracje :) Zaczekaj ze skakania z okna jak bedziesz w swoim domu, na parterze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac, ze na koncu koniecznie musisz sie zrobic cwiczenia rozciagajace :) To juz na tyle "madrowania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie rekami i nogami chce zlapac ta 6 z przodu na wadze hehe xD ok, dzieki Czarnula. Wychodzi na to ze moge ćwiczyć tak jak pisalam ;) tez sie w tamtym tygodniu rozpedzilam z cwiczeniami, dlatego waga stala. Bo nie grzeszylam nic a nic ;) ok wskakuje na orbiego. Do pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chce żeby sie chociaz raz pokazala ;) ja juz po cwiczeniach. 42 min sie udało bo sie maly obudzil ;) mialam w planach gdzieś 50 min ale dobre i to ;) jutro przerwa w ćwiczeniach na orbim a reszta normalnie. A Wy jak tam? Pocwiczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk myślę że tak jak pisałaś będzie dobrze i powinien być spadek w piątek bo kręcąc hh czy robiąc boczki z tiffany to nie powinno w jakiś sposób kolidowac bynajmniej ja tak mam ;) bo to są ćwiczenia lżejsze ;) zaszyfrowana nie ma co się uzalac nad sobą po prostu jak komuś potrafisz dobrze radzić to i sama powinnaś te rady w życiu wykorzystywać...także zwolnij trochę z intensywnością ćwiczeń, rób przerwy a będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
zrobilam ,bo juz na wykoczeniu jestem ,ale psychicznym i po czesci fizycznym nawal w pracy waga w miejscu,same problemy.A stres rozladowywalam cwiczeniami.Popadam w depresje kurcze.Chyba za duzo sobie na glowe wzielam.Musze zwolnic ,bo sie wykoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki jakie dzis humorki wam dopisuja? ja wlasnie siedze pije kawke, waga ok, planuje dzis wyciagnac albo mojego albo siostre na ta silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) ja nie wiem jak tam waga bo sie boje wazyc... tez zaraz kawke bede pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, pomozcie mi odpowiedziec na pytanie czy zjadlam duzo na sniadanie ? i zdrowo? 3 kromki chleba z 7 ziarnami, 120 gr sardynek z puszki i szklanka kakao z 2 lyzeczkami ksylitolu nie przesadzilam z chlebem? rano ok 30 minut- marszo bieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kcal to 140 kcal w 100gr , mialy 120 gr, ( to wiem ) ale nie wiem czy chleb mial duzo kcal, bo sa rozbiezne dane od 80-150 nawet na kromke , kakao 1 łyzeczka , no i mleko szklanka 2 % , plus 3 lyzeczki ksylitolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek88
wartosc posilku ok 400kcal a ten ksy... ile ma kcal? nastepnym razem odejmij kromki 1-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Mi sie wydaje ze z tymi kromkami przesadzilas , ale to moje zdanie. Ja np mam w jadlospisie chleb razowy, ale pomijam w ogole jakie kolwiek pieczywo. Mam jakis wstręt czy uraz hehe xD i nie przepadam za pieczywem. Czytalam kiedys ze pieczywo świeże, jeszcze ciepłe ma wiecej kalorii niz takie czerstwe. Ale nie wiem czy to prawda , wiec prosze sie tym nie kierowac. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytuje wpis bo glupote napisalam. Ksylitol to brązowy cukier. ;p zdrowszy od białego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki sardynki lub szprotki z puszki mam jesc raz w tygodniu ( ze wzgledu na stan kosci ) i maja byc wlasnie z puszki, a ze samych nie dam rady dalam na 3 kromki jak najwiecej zeby weszla ta puszka . razowego nie powinnam jesc bo utrudnia w mojej sytuacji wchlanianie sie wapnia ( wlasnie z t ych sardynek badz szprotek )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×