Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

czarnula u mnie to rodzinne :-/ fajny ranking w koncu zawsze bede w pierwszej trojce ehhe x kurcze dzieuszki mam faze zeby sobie choinke juz ubrac wlasnie slucham angielskich koled w wersji remix badz techno ahahaha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja 90 pięknie zabrałas się do pracy jestem z ciebie dumna oby tylko tak dalej ;) chodź tez na vitalie bo jeszcze tylko ciebie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
hej laski. niewytrzymałam i wlazłam wczoraj na wagę 87 hej ale radość to motywuje jak diabli. deser nawet nawet dobrze że go miałam bo inni mieli ciasto i pewnie bym się skusiła gdyby nie ten deserek , dzięki za pochwały aż się boję żeby się nie złamać , na vitalię nie idę na razie bo nie mam neta w domciu i tu mi szybciej w robocie wpaść a tam trzeba by to ogarnąć itp. zapomniałam powiedzieć o aerobiku na razie go nie ma u nas, i powiem wam że tęskno mi bo przywykłam niby nie chciało się iść ale już jak poszłaś to było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
ej w nagrodę idę dziś zrobić tipsy tak się nagradzam za wytrwałość :) też mnie na święta bierze bo wszędzie już te mikołaje i gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje ja wlasnie pije poranna kawke tez mam zamiar zrobic sobie tipsy ale nie mam czasu (robie sobie sama) moze dzis sie zmotywuje i raz pojde na ta silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 ja ttez nie wytrztmalam i wlazlam na wage a tam po weekendzie...bardzo dobrze rozumiem ze na wage weszlas dzisiaj bardzo ladnie po weekendzie -0,8 znow bedziesz miala najwiekszy spadek w piatek x ,musze isc dzis na zakupy bo lodowka pusta,kupuje jogurty typu greckiego truskawkowe z podwojna iloscia bialka i moj mi wcina tak mu posmakowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) ja90, dziewczyno normalnie mi brakuje slow, Ty jak nie Ty :) Wszystkie Cie podziwiamy :) izulek, chyle czola, ze po weekendzie masz taki spadek. Ja sie niestety nie mam czym pochwalic :( Ale coz dziewczyny, ktos musi zamykac kolejke ;) My tez wsuwamy w niezlym tempie jogurty greckie. lepsze zrodlo bilka od tego proszkowanego ;) ma jeszcze jeden plus, duzo tansze ;) Jeszcze raz gratuluje wam obu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d zobacz gdzie jest Twój bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Cisza jak makiem zasial U mnie waga stanela mam nadzieje,ze sie ruszy ,bo idzie nerwicy dostac.cwicze duzo w sumie cm schodzi ladnie pewnie miesnie ciezsze od tluszczu.Dzis wolne mialam jutro trening na silowni.Chodze tez od 2 tyg na brzuch 30 minut tylko ,ale wycisk na maksa.Chce sie wybrac na saune nie mam czasu.w pracy cale dnie.Staram sie jesc bardzo zdrowo.Biore blonnik,bo kurka wodna ciezko u mnie z wyproznianiem jakas masakra.musze do konca roku zobaczyc 6 albo ma byc minimum 70 tak,ze sie nie obijam.Chce,zeby mi jeszszcze tylko 10 kg po nowym roku zostalo :P tak,ze biore sie ostro poki mam sile i checi,bo wiadomo duzo zeszlo,ale waga nie zawsze bedzie super szybko spadac.Modyfikuje cwiczenia co jakis czas dieta tez coraz zdrowasza i lepsza tak,ze powoli do przodu.u was tez widze ciekawie ja juz az tak nie napieram na wage ,bo mi duzo w cm chodzi,ale wiem jak to dobija ja mam skoki wagi od 4 tyg raz mniej raz wiecej raz nic raz 1,5 kg mniej jakies szalenstwo trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Cześć Nowy wątek? Izuś jak zdrówko? ja się nie odzywałam bo roboty co niemiara ostatnio na wadze było 87,200a teraz wytrzymuje do jutra i nie ważę się . w sumie to może na nowym wątku znajdą się nowe chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Ja wlasnie kawkuje, zaraz synio zaprosi mnie do zabawy. Wczoraj udalo mi sie wyskoczyc na silownie. Nie ma jak sie wyladowac fizycznie ;) MIlego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×