Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

No to super Efcyk gratulacje co swoje to swoje...jednak fajne uczucie, że coś masz...:) No to będziesz miała czas w tym tygodniu na ćwiczenia...jak mama jest to pewnie się chętnie zajmie dzidziusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechala wtedy kiedy ja bylam na wakacjach. Teraz juz jej nie ma ;) ale mam czas na cwiczenia. Cwicze 2 razy dziennie po 5 km biegam czyli razem 10 w ciagu dnia. 5 rano i 5 poznym wieczorem :) orbiterek na koncu przewozimy bo inaczej nie bede miala jak cwiczyc. Mam taki maly pokoik i tam mysle sobie silownie zrobic. Bo moj maz ma zamiar sobie kupic jeszcze jakis sprzęt i ja chcialam worek treningowy bo kiedys cwiczylam boks i mnie to odprezalo. Rekawice mam ;) szafy juz przewiezlismy. Masakra. I takie drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Efcyk, zobaczysz jak fajnie mieszka sie w swoim domku. Pomysl na silownie jest bardzo dobry. U mnie z dieta tak sobie, jem chyba troche wiecej niz normalnie ale nie chce wybrzydzac, ze to za tluste itp. Jeszcze nie udalo sie mnie skusic na slodycze ;). Wroce do domu to wracam na swoja light diete ;) Dziewczynki, wlasnie popijam winko AMORE ale pysznosci :) Kleo, pozazdroscilam CI przyasiadow wiec i ja zaczelam cwiczyc. Przywiozlam plytke z cwizeniami ale nie bardzo mam jak cwiczyc Efcyk, jak nasza strona znow sie zacina to zakladaj post nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Hej dziewczyny u mnie dobrze z dieta chociaz zjadlam slodycz w tym tyg batonika :P czasem trzeba sobie pozwolic tak to ok nie jem slodyczy rzucilam palenie a co za tym idzie juz kawy nie pije,bo bez papierosa mi nie wchodzi a kawe pilam z mlekiem i cukrem :P.cwiczylam troszke mniej w tym tygodniu czas mi nie pozwolil i mialam tez troche lenia. ale waga super,bo dbam o to co jem nie jem duzo wszystko jak naj mniej kaloryczne itd... i jest juz 79,9 doslownie dzis rano az mi oczy wyszly a pmietam jeszcze nie dawno jak bylo 89,9 i sie tak cieszylam,ze z 9 zeszlam a tu juz 7 zapowiada mi sie ciezki tydzien,ale musze cwiczyc a mam chwilowy brak checi ,ale bedzie dobrze czasem checi przychodza czasem znikaja jak na zlosc slonce gratulacje 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Hej dziewczyny ;) efcyk fajnie ze biegasz ale radziłabym ci biegać raz dziennie po 10 km albo jak nie dasz rady to po 5 ;) dwa razy dzuennie to trochę obciążające dla organizmu szczególnie jak nie biegałas wcześniej i może spowodować ze waga będzie stała...lepiej biegać długo...a nie często...ale to tylko taka moja rada i tak zrobisz jak uważasz ;) zaraz idę napić się kawy juz po mnie widać ze ładnie schudlam spokojnie juz mieszczą się w 38 rozmiar..wczoraj założyłam spódniczkę w którą się nie mieściła rozmiar 38 a co więcej jeszcze jest troszeczkę luźna...także normalnie bardzo mnie to ucieszyło :) połowę rzeczy w sobotę wywaliłam z szafy bo juz wyglądam w nich jak w worku także z rozmiaru 42 mieszczą się w 38 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć dziewczyny jestem właśnie po śniadaniu i o 10 zamierzam zjeść jabłko potem 13 jogurt 15 30 coś z obiadu i o 18 30 -2 jajka myślę że to mi wystarczy na dziś . bardzo dziękuje wam za ciepłe słowa pocieszenia , za to że jesteście dużo myślałam o sobie o tym co mi pisałyście , postaram się schudnąć tyle ile dam radę po to aby być pogodniejszym, weselszym człowiekiem bo na razie to sama sobie szkodzę , zaraz piszę plan jedzenia na jutro bo tak to złapię cokolwiek a jak będę mieć plan to będę się go trzymać , myślę że będzie to mi wygodne. Doszłam też do wniosku że zważę się dopiero 24 żeby mieć konkretny spadek . Zmieniając temat to powiem wam że weekend tak mi szybko minął, rach ciach i nie ma i znowu poniedziałek za to w pracy już tak szybko czas nie płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce 10km na orbim to masakra. Ja cwicze na wszystkich obciazeniach i 5 km zajmuje mi 50 min. Po tych 50 min jestem cala mokra hehe xD takze nie ma opcji zebym przebiegla na raz 10 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ale 5 km to już na prawdę świetny wynik tylko tak trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Potwierdzam slowa Slonca,ze lepiej biegac dluzej i powoli.Ale prawda jest taka,ze nawet te pol godzinki to zawsze krok do przodu z kanapy :P ja nie wiem i nie pamietam juz jak jest z rozmiarowka w pl ,ale tu nosilam juz 16 lub 18 rozmiar a wczoraj bez problemu ubralam bluze rozmiar 12 tak,ze jest roznica.Tez widze ,ze mi duzo zeszlo mam dzis na sobie spodnie w ktore dna miesiace temu nie moglam wejsc a dzis ze mnie spadaja.Tak,ze szczesliwa jestem i powoli do celu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczeniach na orbim :) 55 min, 500 kcal spalone :) Iza odezwij sie, bo nie wiadomo co sie z Toba dzieje... :/ dobranoc chudzinki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie mialam jak sie wczoraj odezwac bo maly caly dzien marudzil i z rak nie schodzil pozniej siostra wrocila wiec nie za bardzo mialam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że ze SKINNY FIBER realizacja Waszych celów NAPRAWDĘ jest możliwa Warto !!! I jeszcze jedno to co powtarzam wszystkim moim klientkom coachingowym - nie czuj się źle z tego powodu, że ponownie zaczynasz się odchudzać. Odchudzenie nie jest proste i szybkie, ale Ty osiągniesz swój wymarzony rozmiar. Wyciągnij wnioski i zrób to tym razem na 110 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ok. A jak tam malutki? Przeszła mu ta biegunka? Kurde jak mam troche czasu to forum ucichlo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Tutaj już w ogóle prawie nikt nie pisze...ja chyba przechodzę na vitalie bo tam coś się dzieje a tutaj już nic ;) niestety cisza nie daje motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej ma bigunke ale juz jedna jedyneczka sie przebila druga jest tuz za nia wiec mysle ze 2-3 dni i koniec :-) zamowilam dzis sobie twister. pas sauna,jakis gorset i skakanke z licznikiem za niedlugo jak maly wstanie ide na miasto wiec troche mnie nie bedzie a mam teraz tylko 1 tel wiec nie mam gdzie karty internetowej wlozyc :/ odezwe sie jak wroce x slonce na vitalii tez jest cicho od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no kurde tu piszemy. Wiecie co maz mnie pilnuje przy cwiczeniach haha xD wieczorem zwlaszcza. Maly idzie spac a ja cwicze a moj maz mi przerzuca kanaly zebym sie nie nudzila przez ta godzine ćwiczeń :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajnie, mojemu strasznie sie podoba jak tancze zumbe czasem kibicuje mi mlodym od dzis wracam do hh mam nadzieje ze nie naobie sobie siniakow jak ostatnio bo za dlugo krecilam pozniej skakaneczka i zumba (moze z siostra) heh efcyk co do tego mc donalda jak ide na miasto czy gdzies do galerii i ,,jest pora karmienia" biore sobie mc wrapa klasycznego bez sosow ma mniej wiecej tyle samo kalorii co tortilla ktora mam od dietetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
No to musimy tutaj zrobić większe poruszenie ;) a mój ukochany biega ze mną i chodzi na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk a ty nadal na dukanie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Nie pisze, bo nie mam czasu. Zaraz sie pakujemy i w droge Jutro juz bede bardziej aktywna ;) Nie podjadac, cwiczyc, czyli robic to co ja zaniedbalam :( wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pamiętać o porannym Skinny Fiber i w ciągu dnia przed dużym drugim posiłkiem i będzie naprawdę OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie na Dukanie. Ja mam diete od dietetyczki. I powiem wam ze czuje sie lepiej ;) i cukier powoli sie normuje. Ale musze w czwartek zrobic badania na tarczyce, moja lekarka mi tak mowila. Bo jest podejrzenie niedoczynnosci. Ale to tylko takie przypuszczenia. Iza ja cwicze na hh od kilku dni na gole cialo. Tez mialam mega przerwe ale siniakow nie mam i super sie kreci ;) oglądam sobie przy tym tv albo czytam kafe ;) i cwicze 2xdziennie po 30 min. A na orbim niecale 1h tylko wczoraj. Ale dobre i to. Dzis moze dluzej bedzie. Wazne ze codziennie udaje mi sie cos poćwiczyć. Czarnula75 cisnienie mam w normie. Bylam u lekarki. Moze troszke podwyzszone ale zasugerowala mi wlasnie badania tarczycy. Ona mowi ze to moze byc od tego ze mam nadwage ale warto zrobic takie badania zeby sie upewnic. Narazie glowa mnie nie boli odkad stosuje diete, kręgosłup o dziwo tez nie. ;) takze mam super samopoczucie ostatnio, az chce sie cwiczyc. Uwielbiam to xD i ta satysfakcja po cwiczeniach, odrazu sie czlowiek lepiej czuje. Po tych cwiczeniach jestem tak padnieta ze masakra ;) i cala mokra jakbym spod prysznica wyszla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Właśnie jak miałam podwyższone ciśnienie to miałam nadczynność tarczycy...ale dobrze ze mu to ustalilo i nie musiałam brać lekarstw...niestety co do niedoczynnosci podobno można przytyć dość sporo podczas brania tabletek...znowu na tej co ja miałam to się ponoć traci na wadze chociaż mi to ustalone także na szczęście...no ale jak masz dietę od dietetyczki to super tylko przestrzegać ćwiczyć i będą piękne efekty także trzymam kciuki ;) a ty Czarnula75 nie podjadaj tylko bierz się za siebie bo masz już super wagę nie jedna z nas o takiej marzy wiec nie zaprzepasc tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki to ja czarnula. Pisze z tel. Widzicie. Ze nasza walks z kg to takze walks o zdrowe cialo, nadbagaz z tlustej sloninki to problem z cholesterolem, nadcisnieniem I cukrem we krwi. Jak to wszystko nawala to zaraz skacza I hormony. u mnie na slodmo bylo tylko wczoraj . Dzis jestem w trasie ale juz sie pilnuje. Za bardzo podoba mi sie moja noea figura I nowe ciudzki,zeby powracac do dawnych nawykow. efcyk, ciesze sie , ze skoncxylas z ducanem a cwiczysz I zdrowo sie odxhwiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie wrocilam z magii shoppingu :-) kupilam troszki nowych ciuchow,perfumy,kurtke no i torebke jestem padnieta wlasnie gotuje mojemu obiad bo zaraz wroci z pracy :-) pozniej mam nadzieje ze troszki pocwicze,shower i lulu jak wam mija dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie literowki, w tekscie powyskzkiwaly mi angielskie slowa. Odezwe sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po treningu. 53 min na orbim a w ciagu dnia pol godz na hh. ;p jeszcze pokrece hh podczas oglądania serialu bo zaraz leci ;) Ja na razie ciuchow zadnych nie kupuje, ostatnio kupilam bluze rozmiar L ( niestety) a bluzke rozmiar M. I spodnie rozmiar 40 :) ktore juz sa luzne. Wciagam je na brzuch hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×