Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Bylam dzis na silowni robilam trening brzucha itd... ledwo siedze i mam pytanko zjadlam dzis salatke z tunczyka w zosie wlsnym czyli wodzie do tego ryz kukurydza,fasola czerwona i groszek konserwowy sol i pieprz. myslicie ,ze moge takie cos zobie czasem zjesc z tego co wiem tunczyk nie jest tluczacy chyba gorzej z kukurydza jezus ,ale to bylo takie pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyfrowana ja mam w diecie od dietetyczki salatke z tunczykiem mam w niej kukurydze ryz itd. oczywiscie wszystko zalezy od ilosci zjedzonych proporcji wyeliminowalabym fasole ew.1lyzka no i ryz max.30g no i bez majonezu oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
mozesz zjeac tuncYka z wody z ryzem lub makaronem zamiast obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunowa
Witajcie dziewczyny. Przyjmiecie mnie jeszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunowa
A nie, doczytalam, ze mozna tu pisac, no wiec: mam 164 cm wzrostu, waze 70 kg i chcialabym schudnac powoli bez szalenstw do 61,8 Tak, tak sobie wymarzyalm :) To marzenie spelniam juz 4 lata ale przeciez w koncu musi sie udac! izulek 88, czytalam na ktoryms watku, ze gdzies tu zamiescilas swoja diete na 3 dni, przewertowalam polowe stro ale nie znalazlam :( Gdzie mam szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znowunowa. :) jasne ze Cie przyjmiemy :) napisz cos o sobie. Od kiedy sie odchudzasz, z jaka waga startujesz, ile masz wzrostu itp pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znowu nowa :-) pewnie kazdy jest mile widziany :-D powinna byc gdzies na poczatku rozpiska ale nie pamietam dokladnie na ktorej :-/ jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdz watek przyjazne odchudzanie i patrz strony od konca gdzies tam powinno byc z data mniej wiecej od 16.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak wam mija ranek? ja juz 40min siedze przy sniadaniu i je mecze :/ gardlo i migdaly mnie tak bola ze sline ledwo co przelykam poprostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to wspolczuje Iza. Ja ide sobie kawke zrobic :) A poza tym ogladam teledyski z malym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moj maly szaleje po dywanie rozwalil chrupki i dolozyl mi tylko sprzatania tez pije kawke zamiast sniadania bo ciezko ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Cześć dziewczyny ja właśnie co wstałam zaraz kawka i idę na spacerek...w sumie ledwo co się zwleklam z łóżka tak wczoraj pocwiczylam na brzuch i boczki ze normalnie ledwo się ruszam. Iza współczuję wiem co to za ból bo tydzień temu też to przechodziłam nie nawidze bólu gardła jeszcze do tego katar czy coś to masakra jakąś...witam nowa dziewczynę czym nas tutaj więcej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunowa
Ja tez sie witam i znikam :) izulek, ten watek do ktorego dalas mi linka, zaczyna sie od 18 sierpnia, to musi byc jeszcze wczesniejszy, sprawdz prosze. U mnie przepiekna pogoda, milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowunowa
Szczerze mowiac, nie mam pojecia jakie mam zapotrzebowanie kaloryczne ale chce stosowac diete 1500 kcal bo najzdrowiej i najlepiej mi sluzy... Odchudzam sie od 12 lat :) przy czym kiedys udalo sie schudnac z 79 kg do 57 tyle, ze przez chyba 4 lata. Potem sie zapuscilam i teraz znowu, to znaczy pare lat :( walcze ale czesto uzywam bialej flagi, skoro mam takie efekty :) Teraz sie uda. Nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nowa napewno ten watek :-) od str 4. sprawdzilam :-) ja tez czesto podjadam przez to waga wolniej leci albo stoi :/ od 3dni nie podjadam i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie nie wiem co z waga bo sie nie waze. ;p nie chce sie zniechecic bo po nogach np juz widze ze sie lepiej prezentują. Ale zawsze jak sie intensywnie cwiczy to waga moze stać. Miesnie waza wiecej niz tluszcz. Dlatego nie chce sie rozczarowac. Chyba lepiej sie mierzyc. Co do diety to ksiazkowo. Zero podjadania. Mam zapal jak na poczatku hehe xD ale musze bo sie zalozylam z mezem xD wczoraj mi sie tak nie chciało ze szok. Ale mnie mobilizowal. W polowie treningu juz mialam schodzic z orbiego ale dotrwalam do konca. Musze miec kogos kto mnie bedzie pilnował, i jest to moj maz. ;) 5 km musze przebiec i nie ma ze sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowunowa twoje BMR, czyli podstawowa przemiana materii, tzn ilość kalorii potrzebna ci do przeżycia, to ok 1400-1500 kcal. Nie powinno się schodzić poniżej, bo po pewnym czasie przemiana zwolni. Twoje zapotrzebowanie kaloryczne przy małym ruchu to ok 1730, przy średnim to 1980, dużym 2230, a ogromnym to 2480. Nie wiem ile masz lat, obliczyłam dla wieku 25 lat. Na każde 5 lat do przodu odejmij 30 kcal, a do tyłu dodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge sie zebrac do cwiczen na dodatek moja sostra wymyslila sobie na obiad pierogi ;/ no i oczywiscie ja bede musiala je robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Ja juz pocwiczylam zaczęłam robić a6w zobaczymy czy dam radę do końca poza tym ćwiczyłam jeszcze mel b pośladki i na boczki...;) a wieczorem basenik znowu 3 godziny intensywnych ćwiczeń także dzień w pełni aktywny ;) efcyk to super trzymaj tak dalej a mąż niech cię pilnuje...;) Izus odpoczywaj jak się źle czujesz olej całe pierogi...kuruj się lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Juz do was wrocilam :) Witam nowa kolezanke, im nas wiecej tym lepiej. Efcyk ale dostalas powera, palisz calorie jak szalona. Jestem pewna, ze szybko nie bedziesz miec zadnych problemow zdrowowtynych. Ruch + dieta to najlepsze lekarstwa, tak mi mowila moja dietetyczka. ja chyba nic nie przytylam pod czas tego wyjazdu. Ale zobaczymy w piatek. To jest jednak prawda, ze jak sie chudnie po malu to I nie tyje sie tak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam trening , 64 min , 550 kcal :) cwiczylam troche wiecej na mniejszym obciazeniu bo na duzym sie miesnie wyrabia a tego nie chce. :) jak juz dobije do wymarzonej wagi to wtedy popracuje nad miesniami :) Słońce jaka masz aplikacje do biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Efcyk aplikacja run log ;) ja ją bardzo lubię wcześniej miałam endomondo ale zaginala mi się i czasem w ogóle nie chciała iść a ta co mam jest super zapisuje ogólny bilans km od początku biegania i spalone kcal ;) ja juz po basenie 2 godzinki ponad ćwiczeń także czuje się lżejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Hej dziwczyny w niedziele rano waga pokazal mi 79,9 a dzis glupia c**a weszlam na wage godzine temu po calym dniu i pokazalo 81 jezus prawie dopstalam zawalu ,wiem,ze wieczorem sie nie powinno ogarniac wagi haha,ale glupia wlaczylo mi sie sprawdzanie znowu co dziennie :O mam mega zakwasy cwicze bardzo ciezko i juz wiem,ze zakwasy chyba juz zawsze beda nie mam juz po bieganiu i lekkich cwiczeniach,ale zawsze mam po silowych.A kiedys myslalam,ze znikna calkiem nie wiem kiedy nigdy albo za pol roku haha :D jak juz pisalam rzucilam palenie i kawe przy okazji z cukrem i mlekiem kilka razy dziennie wiec to jest na plus,teraz pije mase herabty bez cukru a to zielona ato czerwona a to inna rozne byle nie czarna i byle bez cukru.jutro na silownie ide bede robic brzuch a instruktorka pokazala mi super cwiczenia na brzuch niby latwe jak sie patrzy a daja taki wycisk,ze masakra slonce ja az Ciebie podziwiam ,bo masz tyle zapalu ja tez w sumie ,ale sa czasem dni,ze mam lenia ,ale walcze a teraz bedzie mi latwiej,bo kolezanka idzie ze man na silke za 2 tyg tzn bedziemy chodzily razem to zawsze plus poki co od poczatku chodzilam sama pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie odzywalam sie wczoraj bo mialam mase roboty gardlo nadal boli,wlasnie siedze i pije kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Zaszyfrowana no mam zapał bynajmniej się staram bo chce coś osiągnąć a już na prawdę widze mega efekty przy tym co było na początku...chce jeszcze tracić z brzucha trochę i będę już bardzo zadowolona...;) nigdy się nie waz wieczorem bo wiadomo ze o to kg ci pokaze więcej ;) ja ruszam na siłownię od stycznia może zrzuce do tego czasu jeszcze z 20 kg i tylko będę rzeźbic swoją sylwetkę ;) 3 miesiące czasu mam więc może się udać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×